Forum Forum finansoweInne

pakiet z konsolą Nintendo Wii gratis

pakiet z konsolą Nintendo Wii gratis

goblin / 2010-02-15 12:32
Czy ktos cos wie na ten temat:

Pakiet oszczędnościowy IV jest jednoczesną inwestycją środków własnych kolejno w 3-miesięczną lokatę bankową oprocentowaną 10 % w skali roku, w produkt strukturyzowany oraz produkt regularnego inwestowania z gwarancją kapitału, gdzie wysokość składki w przypadku poszczególnych produktów uzależniona jest od kwoty inwestycji. Minimalna łączna kwota inwestycji to 10 000 zł, z tym że zainwestowanie kwoty minimalnej nie daje w każdym przypadku prawa do nagrody. Szczegóły promocji organizowanej pod nazwą "Pakiet oszczędnościowy IV z nagrodą", w tym pełny opis produktu, gdzie wysokość składek, opłat i rodzaj nagrody uzależnione są od wysokości zainwestowanych pieniędzy oraz informacje o gwarancjach i ryzyku znajdują się u Doradcy. Promocja trwa do 5 marca 2010 roku.

Glownie interesuje mnie jaka kwote minimalna trzeba zainwestowac, zeby ten prezencik otrzymac...?
Moze ktos rozmawial z doradca Open Finance albo taki doradca jest tu na forum i odpowie mi na pytanie.
Chcialbym sie rowniez dowiedziec jak dlugo trwa to regularne inwestowanie w tym przypadku...?

Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
lav / 83.143.211.* / 2010-03-01 10:07
Kurcze tez chcialbym wiedziec jak to sie odbywa :)

Pozdrawiam
dav / 212.244.241.* / 2010-02-17 11:59
Też mam podobne pytania...;) Może pojawi się ktoś kto będzie potrafił odpowiedzieć...

Pozdrawiam
uhh / 193.0.242.* / 2010-04-07 09:53
wii śmierdzi moczem i starymi ludzmi

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: