Forum Polityka, aktualnościKraj

Palikot będzie manifestował przed siedzibami biskupów

Palikot będzie manifestował przed siedzibami biskupów

Wyświetlaj:
pies baskerwilów / 79.188.238.* / 2010-10-25 09:18
Tusk - Palikot
Dr Jekyll i Mr. Hyde
normalny facet / 188.141.105.* / 2010-10-25 02:33
Ja nie rozumiem jednego po co ta wojna?Ja chcę mieć dziecko a w jaki sposób jak "normalnie nie mogę" się to odbędzie to moja sprawa i tylko moja nikt nie może mi narzucić co ja mam robić,taką samą ma (wątrobę ksiądz jak ja)ale wybór jest mój,mój,mój!i wara od tego co ja myślę i co robię!Dlatego nie rozumiem dlaczego nie mogę???a przyjdzie ustawa która mi to zabroni a czy ja komuś coś zabraniam,tylko oni będą się cieszyć "szczęściem rodzinnym a ja?czy ktoś na to spojrzy?nie mają to w d...oprócz tego żeby bliźniemu swojemu krzywdy nie robił?Nie robię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ji7 / 46.112.226.* / 2010-10-25 00:24
Na przykładzie tego śmiecia widać, że dla kasy co niektórzy zrobią absolutnie wszystko.
REALNY PROGRAM PO-BOLSZEWII: PROSTYTUOWANIE POLAKÓW.
ELEKTORAT PO: PROSTYTUCJA (?) – CHĘTNIE, NAJWAŻNIEJSZE KORYTO.
SKUTEK: AGENCJA TOWARZYSKA JAKO SYNONIM MIŁOŚCI, WOLNOŚCI I DEMOKRACJI.
CZYLI POLSKA 2010 NA USŁUGACH ZACHODNIEJ I WSCHODNIEJ KLIENTELI.
WMZ / 83.29.6.* / 2010-10-24 22:08
WydOOpcone LEMINGI - a ja tez bede głosował na Palikota, moze mi sie dziurka zrobi kole k******* i bede se samowystarczalny i mnie juz żaden obcy nie i wydOOpcy
ts_robson / 78.8.106.* / 2010-10-24 21:56
Jakby kościół wywierał presję w stylu islamskim, to Palikot byłby już o głowę krótszy.., co prawda i tak za wiele w niej nie ma, ale zawszę ją ma, więc niech cieszy papę, iż urodził się w państwie katolickim, a nie islamskim, choć jeszcze ze 20-30 lat i kto wie...
GDA66TY / 2010-10-24 21:43 / Tysiącznik na forum
Facet chce przejść do historii jako wygrany z kościołem hehe.
Po chłopie. Księża nie muszą się dużo wysilać aby Palikot był wytykany palcami
i potępiany na każdym kroku. Po prostu zostanie potępiony.
Anonim z manufaktury / 188.125.34.* / 2010-10-25 08:39
..

Potępienie zapewne jest z góry wliczone w koszty.

Bohaterstwem to by było przeciwstawianie się , gdyby dziś za to groziło spalenie na stosie.

Pozdrawiam
tesa1959 / 2010-10-24 23:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Na swój wizerunek Palikot zasłużył sobie sam, sam siebie wykreował na osobę albo godną pożałowania, albo pośmiewisko. Najgorsze jednak, że swoim niewyparzonym językiem narobił wiele szkody w życiu politycznym.
Pro Pubico Bono / 178.235.37.* / 2010-10-24 21:23
Historia Kościoła wskazuje, że Watykan zawsze był im bliższy.
tesa1959 / 2010-10-24 23:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Watykan jest stolicą Apostolską, a KK niezależnie w jakim państwie głosi naukę Apostołów i to tej nauki słuchają i ją głoszą (a przynajmniej powinni głosić) biskupi.
rembert2 / 2010-10-24 21:53 / Tysiącznik na forum
Akurat to nic dziwnego,Bog honor ojczyzna a nie Tusk Komorowski Palikot i ich wyznawcy
tesa1959 / 2010-10-24 23:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
,Bog honor ojczyzna a nie Tusk Komorowski Palikot i ich wyznawcy
[/cytat/ lub przedstawiciele innych partii.
Tarkezanka / 84.10.38.* / 2010-10-24 21:00
Według poglądów lansowanych przez większość religii w tym i Kościół Katolicki , człowiek ma dwoistą naturę, składa się z ciała i duszy. Ciało to doczesne szczątki człowieka, powstałe z prochu i w proch się po śmierci obracające. Co innego jest z duszą, od najdawniejszych czasów doktrynerzy KK nie potrafili i do dziś nie potrafią przekonująco określić jej istoty . Dziś jako ludzie powszechnej informatyki powiedzielibyśmy tak : ciało to platforma sprzętowa a dusza to oprogramowanie człowieka. Gdy ciało umiera i razem z nim umierają komórki neuronowe , które są nośnikami informacji, to całe nasze oprogramowanie ,czyli dusza człowieka po prostu znika, bo jest to zbiór zakodowanych w człowieku informacji. Z punktu widzenia KK sprawa jest bardziej skomplikowana. W wiekach średnich prowadzono "naukowe" badania aby stwierdzić ile dusza waży. Ważono człowieka tuż przed śmiercią i zaraz po śmierci i oceniano ile stracił na wadze. Zakładano zatem ,że dusza ma istotę materialną , gdyż posiada masę- atrybut materii. Uzyskiwano nawet potwierdzające wyniki na to, że człowiek po śmierci staje się trochę lżejszy, czyli lżejszy o wagę duszy. Druga sprawa to problem, kiedy dusza oddziela się od ciała i tu znowu każdy paple co innego. Księża twierdzą , że dusza oddziela się od ciała w momencie pogrzebu ,gdy kapłan posypuje trumnę ziemią i wypowiada odpowiednią formułę. Ale w czasie pogrzebu JP 2, gdy dopiero ceremonia się zaczynała nowy papież B16 powiedział, że JP2 -czyli jego dusza- już siedzi u boku Ojca i patrzy się na nas przez okno. Więc tak naprawdę kiedy dusza rozstaje się z ciałem KK dokładnie nie wie. Nie wie także co z tą duszą dalej się dzieje. Wiadomo tylko, że zostanie osądzona za grzechy swojego ciała i ewentualnie poddana karze nie wiadomo jednak kiedy, zaraz po śmierci czy w dniu sądu ostatecznego a jeżeli tak to gdzie do tego czasu przebywa i co się z nią dzieje. Tego KK też nie wie. Wiadomo tylko tyle, że dzień sądu ostatecznego nastąpi zaraz po końcu świata,oczywiście naszego świata. Pewne jest tylko jedno, człowiek to taka istota która posiada ciało i duszę. Zatem który moment można uznać za spełnienie się tych warunków. Wracając do terminologii informatycznej powiedzielibyśmy ,,że w momencie narodzenia, czyli fizycznego przyjścia na świat, bo od tego momentu u tego małego człowieka zaczyna autonomicznie pracować jego własne oprogramowanie ,czyli dusza. W łonie matki pracowało za niego oprogramowanie mamusi. Zatem co możemy powiedzieć o embrionach czy są ciałem i duszą czy tylko ciałem - jakkolwiek by nie patrzeć kawałkiem ciała , zadatkiem na człowieka.Tego czy embriony mają duszę KK też nie wie.
lekarz psychiatra. / 85.222.86.* / 2010-10-24 20:17
Powinien pojechać do Rzymu z penisem w ręce.To jest ewidentny nastojaszyj czub.Ciekawe jak długo media będą się zajmować tym b.wiceprzewodniczącym Klubu Parlementarnego Platformy Obywatelskiej.To kolejny po Lepperze i Giertychu psych w polskiej polityce.
tesa1959 / 2010-10-24 23:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Baaaaardzo kulturalna wypowiedź!
rembert2 / 2010-10-24 19:49 / Tysiącznik na forum
Osiol oslem na wieki wiekow-krzyzyk na droge Dyzmie z Lublina
antropolog / 188.33.147.* / 2010-10-24 19:45
I POMYŚLEĆ, ŻE TO COŚ BYŁO KIEDYŚ CZŁOWIEKIEM !!!

ZWIĄZEK PARTNERSKI THUSKA Z KOMORUSKIM SPŁODZIŁ KOLEJNĄ ODMIANĘ
PO-CZŁOWIEKA: HOMOPALIKOTUS.
ji7 / 46.112.226.* / 2010-10-25 00:16
swoim postępowaniem sam wyklucza się z pośród rodzaju ludzkiego. Jeśli powróci pierwszy go powitam...
tesa1959 / 2010-10-24 23:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
I Ty mówisz językiem nie skłaniającym do wściekłości politycznej?
Tomekxy / 77.115.162.* / 2010-10-24 20:12
Szacunek należy się każdemu człowiekowi, również Januszowi Palikotowi. Można się z Palikotem nie zgadzać, ale należy dyskutować z jego poglądami a nie stosować argumenty ad personam.
jt / 78.8.59.* / 2010-10-25 08:07
Ja uważam inaczej.Nie szanuję chamów,ale to nie znaczy że chcę ich mordować,bić czy krzywdzić w inny sposób.A co do szacunku,to podaję definicję za "Wikipedią",i pytam czy faktycznie należy szanować Palikota?:
"Szacunek - wyraz ten może mieć wiele znaczeń, w zależności od kontekstu użycia może m.in.: oznaczać:
szacunek - w sensie poważanie, uszanowanie, poszanowanie, respekt, atencja, estyma, pokłon"

Można się z Palikotem nie
zgadzać, ale należy dyskutować z jego poglądami a nie stosować argumenty ad personam.

A Palikot jak się zachowuj?.Czy dyskutuje z poglądami?,czy raczej atakuje osoby?.
tesa1959 / 2010-10-24 23:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Oczywiście, szacunek jako dla człowieka, ale nie dla jego postawy.
tesa1959 / 2010-10-24 23:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Też, bo to też człowiek. A jeżeli nie, to co? Można z nią zrobić co się zechce? Jeżeli targniesz się na jej życie, to pójdziesz siedzieć i nic nie będzie okolicznością łagodzącą.
xx69 / 77.255.208.* / 2010-10-24 22:49
Tez klarnecie bo nie wiesz dlaczego sie tym zajmuje. A moze nie robi tego dla kasy (by zylo sie lepiej) tylko z innych pobudek o ktorych ty mozesz nawet nie miec pojecia.NIgdy nie oceniaj dopoki nie poznasz calosci
Jak to bylo wszyscy swieci ??
Kto z was jest niewinny niechaj pierwszy rzuci w nia kamien.
I co dalej panowie katolicy??
Wszyscy odeszli
Zagadka : kto to powiedzial ?
tesa1959 / 2010-10-24 23:44 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Chyba nie wiesz sam, bo w przeciwnym razie nie pytałbyś o tak znane cytaty z Biblii.
m-53 / 83.24.53.* / 2010-10-24 23:17
Aż podziw bierze jakiś Ty wykształcony, jak głęboką wiedzę posiadłeś i jak trudne pytania zadajesz. Sam siebie chyba podziwiasz.
Małgola / 78.88.61.* / 2010-10-24 20:10
Jak czytam taki chamski komentarz,to bezbłędnie odczytuję:Rydzyko-PISowiec.
rembert2 / 2010-10-24 20:25 / Tysiącznik na forum
A ja odczytuje-wielbicielka matolow z PO ale zdaje sie ten sam poziom-blisko dna
tesa1959 / 2010-10-24 23:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Do Małgoli i remberta 2 : jak widać jedno popiera PIS, drugie PO, a mówicie tym samym językiem, językiem na pewno nie wołającym do zgody narodowej.
kluss / 78.88.85.* / 2010-10-24 19:56
jeden z niewielu samodzielnie myślących posłów...
Brawo Janusz.
tesa1959 / 2010-10-24 23:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Samodzielnie...tak, ale czy budująco?
tesa1959 / 2010-10-24 23:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A tu znów argument, nieprawdaż? Umiesz tylko ubliżać, bo brak Ci argumentów. To Twoja metoda na pojednanie? A może Tobie zależy na konfrontacji?
rembert2 / 2010-10-25 00:40 / Tysiącznik na forum
Jak POmatolow odsunie sie od koryta to mozna mowic o pojednaniu

Najnowsze wpisy