Forum Polityka, aktualnościKraj

Palikot: Platforma ucieka od odpowiedzialności

Palikot: Platforma ucieka od odpowiedzialności

Wyświetlaj:
Easyl / 31.63.174.* / 2012-12-12 14:19
Już ja ani moja rodzina NIGDY nie zagłosuje na PO. Szkoda, że teraz angażowałem się w zbieraniu na ich rzecz głosy. Teraz faktycznie oddam wszystko za Palikota.
antycenzura / 87.119.16.* / 2012-12-12 08:21
Wczoraj 11-12-2012 w Warszawie zamordowano Krzysztofa Zalewskiego, eksperta lotniczego badającego katastrofę smoleńską - dowiedział się portal Niezależna.pl.

Wczesnym popołudniem - po godzinie 14 - do siedziby wydawnictwa Magnum-X przy ulicy Grochowskiej na warszawskiej Pradze wtargnął mężczyzna, który zadał kilka ciosów nożem 46-letniemu Krzysztofowi Zalewskiemu. Mężczyzna zmarł na miejscu. 48-letni napastnik odpalił również ładunek wybuchowy. Doszło do eksplozji, ale siła rażenia nie była duża. Ranny zabójca trafił do szpitala.

Na miejscu zbrodni do późnych godzin pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza.

- Dlatego na razie nie udzielamy żadnych szczegółowych informacji - mówi Niezależnej.pl prokurator Renata Mazur, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga.

Według nieoficjalnych informacji sprawcą zabójstwa jest Cezary S., prezes wydawnictwa.

Krzysztof Zalewski był ekspertem lotniczym, którym wielokrotnie wypowiadał się na temat katastrofy smoleńskiej, m.in. na łamach "Gazety Polskiej". Był również jednym z bohaterów filmu "10.04.10" Anity Gargas. Krytykował raporty komisji MAK i komisji Jerzego Millera. Był gościem zorganizowanej dwa miesiące temu Konferencji Smoleńskiej. Jako jedyny dziennikarz z branży lotniczej był też na tegorocznym zjeździe klubów "Gazety Polskiej".
debos / 79.191.173.* / 2012-12-12 08:53

Wczoraj 11-12-2012 w Warszawie zamordowano Krzysztofa Zalewskiego, eksperta lotniczego badającego katastrofę smoleńską

Nie 11-12-2012 a 10-12-2012 i nie eksperta i nie badającego katastrofę a piszącego tylko o wojsku. I przyczyna śmierci też nie jest taka jakbyś chciał aby ona była. Grasz czyjąś śmiercią. Pisowska moralność. I pewnie w Pana Boga wierzysz?
europa_2012 / 81.210.106.* / 2012-12-12 09:24
Ciekawe że dla komunistów ekspertami są tylko byli UB-cy lub członkowie partii komunistycznych.Dla komunistów wiara w Boga jest czymś godnym pogardy natomiast dumni są ze swojej fanatycznej wiary w Lenina,Stalina czy Hitlera.Świat Orwella opisujący ludzi kompletnie odmóżdżonych i przepojonych nienawiścią do myślących inaczej niż oni jest chyba bliższy niż nam się wydaje.
Mkara / 90.156.65.* / 2012-12-12 09:29
Nie wiem jak dla komunikstów, ale dla normalnych ludzi ekspertami są eksperci - nie hobbyści. A ten człowiek, żadnym ekspertem nie był to po pierwsze. Po drugie poszło o kasę, prezes wydawnictwa zabił wiceprezesa. Oczywiście zwolennicy teorii spiskowych muszą stworzyć swoją wersję rzeczywistości. Jeszcze nie tym razem misie, nie tym razem damy się nabrać na wyjęte z kontekstu pojedyncze przekłamane informacje.
europa_2012 / 81.210.106.* / 2012-12-12 10:19
Zawsze będą ludzie którzy wierzyli że Finlandia chce napaść na Związek Sowiecki,Polacy w Gliwicach na niemiecką radiostację,czy teraz wierzą że gen.Błasik pijany zmuszał do lądowania pilotów Tupolewa,nie wierzą oni w żadne spiski tylko w wiedzę podawaną przez ekspertów.
debos / 79.191.173.* / 2012-12-12 10:23

,czy teraz wierzą że gen.Błasik pijany zmuszał do lądowania pilotów Tupolewa,nie wierzą oni w żadne spiski tylko w wiedzę podawaną przez ekspertów.

A co może piloci odważyliby się złamać wszystkie procedury pod okiem bardzo wysokiej rangi przełożonego bez jego akceptacji?
debos / 79.191.173.* / 2012-12-12 09:35

A ten człowiek, żadnym ekspertem nie był to po pierwsze.

On był cukiernikiem. Zakładam, że mógł robić samolociki z lukru. I tyle pewnie miał do czynienia z techniką lotniczą.
anty22 / 2012-12-12 09:27 / Bywalec forum
mam bardzo podobne odczucia, kiedyś czytałem Orwella jak jakąś abstrakcję, teraz wydaje mi się, zę nie ma nic bardziej zbliżonego do prawdy

Najnowsze wpisy