Forum Polityka, aktualnościKraj

PANI REDAKTOR [tech. mgr]Słynne wywiady naszej gwiazdki.

PANI REDAKTOR [tech. mgr]Słynne wywiady naszej gwiazdki.

trachrub / 2008-04-24 21:03
Wczoraj oglądałem rozmowę naszej gwiazdki z TVN z posłem nie mniej znanym z PIS-u.Co zauważyłem: gwiazdka pyta,ba sama nawet potrafi na to pytanie odpowiedzieć.Poseł siedzi jak głupek,próbuje coś tam bąkać ale gdzie mu tam do naszej gwiazdki,Ona wszystko wie.Po co zaprasza ? Alfa ale nie Omega. Dziś tj.24.04.08.godz.20 z minutkami p. Ćwiąkalski.Nasza gwiazdka,metamorfoza,co za zmiana!Grzeczna,cichutka tylko warkoczyki jej zapleść.Nawet nie przerywa co się stało?Zapomniała języka w gębie CZY CUŚ?Może p. Ć.i p.T.[KACZOR nr.III] chcą gwiazdkę wylać z roboty,no bo jaka TV-ka jej zostanie?OSTANÓW SIE KOBITO. Wiemy że to praca jak inne,ale żeby aż tak?
Wyświetlaj:
Bies2 / 2008-04-27 17:32 / Bywalec forum
Brak argumentów merytorycznych by kontestować ministra Ćwiąkalskiego albo totalny blamaż kolejnych dziwnych ludzi jak Brudziński, Cymański czy Kurski powoduje moim zdaniem idiotyczny atak w Monikę Olejnik. Lubię ją bo to profesjonalna dziennikarka no i nie ukrywam atrakcyjna kobieta. Podoba się mi jak i mojemu synowi. Obiektywny obserwator, nie zakłamany i znający się chociaż trochę na seksapilu kobiet, powinien to docenić. Idiotyczny bo wytyka się jej wykształcenie zootechniczne. Taka wiedza porównywalna do lekarza czy biologa ,powinna być doceniana. Kim są ci ludzie, którzy to podnoszą nie wiem ale pewnie sądzą, że jedynie licencjat teologiczny, może upoważniać do zawodu dziennikarskiego. Dziennikarka, która wie , że ma sygnalizować i moderować temat a nie odpowiadać za głąba. Kiedy trafiają się jej asy intelektualne z PIS co to " prochu nie wymyślą", dochodzi do komicznych sytuacji, kompromitujących rozmówców. No i jedynie co mogą zarzucić dziennikarce to to, że przerywała a do tego, że jest stronnicza i że jest zootechnikiem. Zawsze kiedy to czytam , mam wrażenie, że sfora gajowego nie lubi jej bo wykastrowała nawet bulteriera , bardzo cienko mówił w ostatnim spotkaniu. Z tąd podkreślają, że jest zootechnikiem , innego racjonalnego wytłumaczenia nie widzę.
wkurzona / 79.185.183.* / 2008-04-28 09:34
Bo innego wytłumaczenia nie ma.

Ja się nawet zgadzam z wypowiedzią "St.S",że część redaktorów "zagaduje" swoich rozmówców, że w pytaniu "przemyca" odpowiedź., że wyciąga błędne wnioski z wypowiedzi rozmówcy. Chciałabym jednak,żeby nie uogólniać, żeby nie wrzucać wszystkich dziennikarzy do jednego wora. I nie znoszę wprost jak się próbuje manipulować informacją: Pierwszy z forumowiczów raczył przypomnieć nam, że Monika jest magistrem zootechnikiem, ale już nie raczył dodać że jest również dyplomowanym dziennikarzem (co przecież ma większe znaczenie dla wykonywanego zawodu) i jeszcze ma czelność (w tym kontekście) zarzucać redaktor Olejnik stronniczość, brak profesjonalizmu...
St.S / 79.162.55.* / 2008-04-26 10:34
Nie wiem, po co te redaktory zapraszają ludzi, a potem nie dadzą gościom nic powiedzieć. Mnie uczono w młodości kultury dyskusji - uważnie wysłuchaj, co mówi adwersarz, a potem przedstaw swój punkt widzenia....
Ogólnie - sodoma i gomora. W TVP zatrudniają głównie dzieci Frankensteina ( z wyjątkiem Edyty L).
wkurzona / 79.185.165.* / 2008-04-27 16:41
Nie wiecie, czy celowo pomijacie tytuł dyplomowanej dziennikarki (już niejeden poseł PiS-u próbował tej sztuczki)? Monika nie jest byle "gwiazdką". Jest profesjonalistką, dziennikarką dużego formatu, osobą mądrą i wpływową, NA ARGUMENTY "rozjedzie" każdego niezależnie od opcji politycznej. Wiem, bo oglądam od dłuższego czasu wszystkie "Kropki nad I". Efekt końcowy rozmowy zależy od wiedzy i argumentów rozmówcy.
picownik5 / 2008-04-27 17:30 / Bywalec forum
same gwiazdy w tej TV TYP TVN tylko dlaczego telewizja taka słaba????????
St. S. / 79.162.25.* / 2008-04-28 07:26
... żenująco słaba! Dyskusje o p*********! Po co nam takie dyskusje?! Sami sobie przedyskutujemy - w domu, w knajpie, na ulicy.
Bies2 / 2008-04-28 08:36 / Bywalec forum
No to w czym problem, czemu tu się wypowiadasz. Rozmawiaj o Monice z rodziną.

Najnowsze wpisy