PCZ

_tofik_ / 2011-10-22 10:53
komentarze na temat spółki PCZ
Wyświetlaj:
fan_pcz / 46.204.67.* / 2012-06-01 19:40
nooo...zeszli na 0,17 pln i znikneli z notowan...meksyk;););)
muzolla / 109.243.163.* / 2011-10-25 10:39
Nikt nie chce sprzedawać , to dobry znak:)
Będzie 1zł lub więcej i dopiero wtedy zacznie sie dystrybucja.
muzolla / 109.243.230.* / 2011-10-24 19:20
Papier pomalutku pnie się w górę ale na prawie zerowej płynności. Ciekawe do jakiego pułapu dojdzie aby główny akcjonariusz zdecydował sie puścić trochę na rynek.Zwykle jest podciąganie o kilkaset procent. Zobaczymy jak będzie.
Płynący / 89.69.117.* / 2011-10-24 22:38
Na NC jeśli jeden podmiot lub osoba jest w posiadaniu ponad 90% akcji wcale nie dziwi ,że papier porusza sie w górę o kilkadziesiąt lub nawet kilkaset procent , zanim zacznie sprzedawać. Tak bylo już dziesiątki razy . Może i tu scenariusz będzie podobny. Jedyny problem to ten ,że nie da sie wejść większą kasą bo plynnośc do dupy ale jak dojdzie do kilku zlotych to zacznie się meksyk:)
nosradamus111 / 188.33.90.* / 2011-10-23 11:52
Ciekawa spółka choć z NC.Myślę,że warto mieć ją na oku. W końcu na zdrowiu zawsze się zarabiało , zarabia i zarabiać będzie.
_tofik_ / 2011-10-22 11:01 / Bywalec forum
Czy na rynku zdrowia i opieki zdrowotnej spółka ma szanse okazać się przyczajonym tygrysem?
Czy Ściborski Romuald będzie się dzielił z rynkiem swoimi udzialami?
Od jakiego poziomu główny akcjonarusz będzie skłonny wypuścić z ręki część swoich udziałów?
Plany spólki ambitne:

http://www.tvncnbc.pl/10572745,0,0,1,1,ambitne-plany-pcz,tvn_cnbc.html

Czy jest ktoś , kto ma swoją wizję jak potoczy się działalność spółki i jak może się to przenieść na poziom kursu akcji spółki?
Kazik wiecie skad / 2011-10-26 22:08 / Tysiącznik na forum

Czy jest ktoś , kto ma swoją wizję jak potoczy się działalność spółki i jak może się to
przenieść na poziom kursu akcji spółki?

Tofik, nie wiem dlaczego wybraleś tę spółkę pod lupę , branża ciężka do analizowania. Płynność (a właściwie jej brak) powinien zdecydować o zaniechaniu angażowania się w taki walor. No chyba ,że masz zamiar wźąć udział w pompowaniu pod dystrybucję , jednak nie dasz rady wejść i wyjść większą kasą bez zwiększenia zainteresowania papierem. Pozdro.
_tofik_ / 2011-10-27 09:39 / Bywalec forum
Cześć Kazik:) Chodzi mi o to,że branża w jakiej spółka się porusza ma się dobrze i mieć będzie. Uważam ,że jest teraz okazja załapać się na jak to nazwałeś "pompowanie".
Ściborski w końcu zechce póścić w rynek troche swoich akcji więc jest niemal pewne ,że przed tym bedzie pompowanie kursu może nawet o kilkaset procent. Tak przeważnie na NC dzieje się przed dystrybucją. Co do płynności to prędzej czy później się poprawi. Takie okazje kuszą mnie od jakiegoś czasu bo nie ma co liczyć na stałe wzrosty na szerokim rynku. Mam nadzieję ,że i tym razem wpadnie co najmniej kilkadziesiąt procent.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy