Forum Forum finansoweKonta

Pekao SA - niemila niespodzianka

Pekao SA - niemila niespodzianka

lipaWpekaoSa / 94.42.59.* / 2010-02-03 07:34
zalozylem sobie eurokonto net w banku pekao sa, ogolnie jestem zadowolony, jednak ostatnio pierwsze niemile rozczarowanie. weszla mi na konto mala kwota, tzn. 20 euro. bank pobral z tego tytulu "opłate za otrzymany przekaz zagraniczny w obrocie dewizowym" - 20 pln. zagladam do toip, a tam takiej oplaty nie ma. dzwonie na infolinie, okazuje sie, iz taka oplata jest wyszczegolniona w rozdziale 5 toip , ktorej nie ma w necie. na stronach www jest tylko rozdzial 2 toip, ktory mowi o przelewach zagranicznych, ale tylko wychodzacych. takze przejechalem sie, iz bank pobiera oplate 0.1%, min. 20 pln za przyjecie przelewu. bank jak bank, ale nie spofdziewalem sie, iz ukrywaja pelna tabele oplat i prowizji przed klientami. to juz moj stary bank zabral by mi tylko 10 pln, a mbank nic. niewiedza lekko kosztuje, a ukrywanie oplat przed klientem jest żenujące!!!!
Wyświetlaj:
xuetzalcoatl / 2010-02-09 18:59 / Bywalec forum
najlepiej zadzwoń na infolinię rzecznika praw konsumenta i zapytaj się o tę sprawę.
lipaWpekaoSa / 94.42.55.* / 2010-02-10 19:20
rzecznik nic tutaj nie pomoze, zakladajac konto moglem poprosic o pelna tabele i ja przejrzec. szkoda tylko, ze pekao sa tak robi ludzi w ciula. po prostu obrot dewizowy odpada w pekao sa, i koniec ;(
NickGuest / 79.191.47.* / 2010-02-09 18:41
To zwyczajane oszukiwanie klienta, przez ukrywanie calosci regulaminu oplat. Wnies reklamacje, lub przenies konto do innej instytucji ktora w przeciwienstwie do PEKAO SA nie bedzie zabierac twoich pieniedzy
kozel111 / 2010-02-09 13:10
20pln przy kwocie 20 euro by mnie strasznie zirytował. Ale pomijajac fakt ze prowizja byla duza to fakt nie wyszczególnienia tego na stronie jest nieładny bo wiadomo ze obecnie to podstawowe zródło wiedzy - takze o ofercie bankow

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: