Pepsi i Coca-Cola: ugoda

Money.pl / 2007-06-04 13:21
Komentarze do wiadomości: Pepsi i Coca-Cola: ugoda.
Wyświetlaj:
pizzerman / 83.9.59.* / 2008-04-11 09:15
żeebyście widzieli sprzęt pepsi na rynku ,mam nalewak serwisant był u mnie ostatni 4 lata temu pepsi śmierdzi zgłaszam to do kierowników z pepsi ale oni to olewają a ich serwis brud ,niekompetencja brak profesjonalizmu -sanepid powinien wycofać cały sprzęt pepsi z rynku a przełożonymi powinien zająć się prokurator -pracownik pizzy w ol...
TaS / 2007-06-05 01:25 / Tysiącznik na forum
hmmm. Cola i Pepsi musi byc testowana na zwierzetach?

W ogole musi byc testowana?

A czy jak pieczecie w domu ciasto lub robicie sok z owocow to dajecie psu do testowania?

w tym cholerstwie cos musi byc skoro trzeba to testowac...
Józefina / 2007-07-28 10:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Coca cola powstała jako lekarstwo na zgagę... kaca i niestrawność. W pierwszysch swoich latach była sprzedawana w aptece jako lekarstwo...
Nie wiem o co chodzi z tymi testami...
ale prawda jest taka, że jak coś pichcę i wypieki robię różniaste.... to moja sunia testuje wszystko......
I pózniej jak juz jest gotowe to też chce dalej testować......
testuje soki, owoce, piwko, obiadki, zakąski, ciasto piaskowe, ciasto drożdżowe..

Coca coli w domu nie mamy.....
ugabaga / 83.17.193.* / 2007-06-04 13:21
swietnie, teraz tylko patrzec jak LUDZIE beda zapadac na rozne przedziwne choroby, łysienie w wieku 14 lat, obrzeki, zgnilizne kończyn czy inna zaraze, tylko daltego, ze dyktat lewackich srodowisk wymusza na tchorzliwych koncernach zaprzestanie badan, sluzacych ludziom.. Nadzieja w tym, ze koncerny sa na tyle cwane, ze robią te badania po kryjomu i nic tym nawiedzonym ekologom nie wygadaja sie...
Matello / 89.74.40.* / 2010-05-21 17:54
@ugabaga
Po przeczytaniu twojego posta stwierdzam, iż jesteś intelektualnym dnem. "Człowieku" (cudzysłów konieczny) oni nie skończą testów ogólnie, ale zaczną stosować metody alternatywne. Tłumacząc na twój intelekt :
"Ty i tak być zdrowy, a zwierzęta nie ginąć" - czaisz?
------------------------------
Jeżeli to prawda to brawo !! To krok ku lepszemu światu, bardzo się cieszę z tego, że Coca Cola i Pepsi przeszły na dobrą stronę :) Zwierzęta nie muszą być masowo zabijane z powodu nieczułych ludzi takich jak ugabaga. Może inne firmy pójdą za ich przykładem ! Coraz więcej firm zaczyna używać metod alternatywnych :) Ludzie którzy testują na zwierzętach lub to popierają, to bezduszne kreatury niegodne by nazywać ich "normalnymi ludźmi".
For the Animals !!
dddd / 83.12.234.* / 2007-06-26 12:09
a kto powiedział ze to co nie szkodzi świni czy królikowi nie zaszkodzi człowiekowi - przeciez to zupełnie różne organizmy
Wegetarianin / 84.40.234.* / 2007-06-04 15:39
Może to i ludzią służy, ale zwierzętom raczej nie
roberto74 / 195.117.74.* / 2007-06-04 14:51
Nikt ci nie każe pić pepsi człowieku.
adam00 / 62.111.159.* / 2007-06-04 18:13
ksiadz dobrze mowil na kazaniu.. zaglada nadchodzi! modlmy sie!

Najnowsze wpisy