Forum Forum finansoweKredyty

pętla kredytowa-expander

pętla kredytowa-expander

marsel88 / 2008-09-14 16:20
Otóż znalazłem się w podobnej sytuacji jak ludzie na wielu forach opisujący swoją sytuację. Jestem w związku 12 lat z moją żoną mamy dwójkę dzieci, zawsze na garbie miałem utrzymanie swojej rodziny. Próbowałem 3 krotnie pracy na własny rachunek, lecz doszedłem do przekonania że jeśli dziś chcesz coś stworzyć (firma) to musisz być albo głupcem ze szczęściem niezwykłym albo głupkiem jesteś jeśli twierdzisz że w tym kraju można zrobić biznes. Wiadomo, nie masz na życie, dzieciom nie dasz głodować. Pomocne są wtedy szybkie kredyty. Bardzo chętnie dawane przez banki(do kilku tys.) Może wyjaśnię od podstaw sytuację. Od 4 lat spłacam kredyt konsolidacyjny w banku PKOBP-jedyny który udzielił mi takiego w owym czasie-chwała mu za to. Jednak bez wzrastających dochodów zaczeły powstawać nowe kredyty. Również kilka niewypałów własnej działalnośći-o skarbowych i zusach nie wspomnę-główne przyczyny upadku nowych firm-jak ich nazywam-jedyne legalne złodziejstwo w demokratycznym Państwie.
Cóż było robić, poszedłem do Expandera. Zaznaczę że moja małżonka dopiero teraz znalazła pracę od wrześnie więc będzie lżej. Doradca EXPANDERA oczywiście kultura pełna itp.(spotkanie prawie 2 godzinne) opowiada o rzeczach takich że czuję się jak małe dziecko w fabryce samochodów. Momo że znam podstawy udzielań kredytów i innych rzeczy pochodnych to mam wrażenie że nic nie wiem po tym spotkaniu. A tak nprawdę to zwykłe mydlenie oczu. Jestem pewny że wskazują na banki płacące największe prowizje dla nich. na moje pytanie o PKOBP-posiadam tam kredyt i łatwiej było by go zamienić, doradca stwierdził że to nie możliwe bo bank nie będzie spłacał swojego kredytu..Hm.po tym spotkaniu wyszedłem głupszy jak byłem i z mętlikiem w głowie. Ale że jestem dociekliwą osobą udałem się nazajutrz do banku PKOBP z pytaniem jak wybrnąć z sytuacji. Bank zaproponował mi zamianę kredytu konsolidacyjnego na kredyt własny kąt mix-dla porównania o 2% mniej niż proponował mi doradca Expandera z oferty kilku banków. Z racji doświadczenia powiem tak -szukacie dobrego kredytu?przejdźcie się bezpośrednio do banków . Open finance jak i exander mają bardzo mocne lobby- nie dziwię się zresztą z tego żyją. Wiem, wiele osób narzeka na PKOBP ale jak na razie to jedyny bank który chciał ze mną rzeczowo rozmawiać i nie przedłużał procedury udzielenia kredytu
Wyświetlaj:
karolinajawor / 2015-05-08 12:11
Kiedy już wpadniemy w pętle kredytu to jak dla mnie dobrze jest restrukturyzować nasze zadłużenie co doprowadzi do nowej formy spłat ale zachowa to regularność i nie będzie takiej sytuacji ,że nie będziemy wstanie spłacić naszego zadłużenia.
hym / 77.79.229.* / 2008-09-16 18:18
Bo tenże "doradca" jest tylko pośrednikiem, ma plany do wykonania i u*********** dyrektora.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: