Pierre Cardin

Money.pl / 2008-05-28 11:04
Komentarze do wiadomości: Pierre Cardin.
Wyświetlaj:
były klient / 46.171.183.* / 2019-12-03 17:44
Wysoka jakość usług tej firmy oraz profesjonalizm pracowników to przeszłość.Szkoda,ale nic nie trwa wiecznie.
konsument / 46.148.154.* / 2018-08-11 01:10
Ja również nie polecam, reklamacja spodni (pęknięcie szwu po 3 miesiącach od zakupu) odrzucona ze względu na utratę oryginalności w wyniku dokonanych przeróbek krawieckich, które oni sami wykonali w cenie zakupu i były robione według wytycznych pracownicy sklepu (sama zaznaczała jak mają być zrobione). Dopiero interwencja rzecznika praw konsumenta poskutkowała i za drugim razem uznano reklamację. Rzecznik praw konsumenta nic nie kosztuje i walczcie o swoje prawa.
rafalw1034 / 94.254.229.* / 2017-11-10 11:18
NIE POLACAM TEJ FIRMY. Szczególnie uważajcie na salon firmowy w Galerii Echo w Kielcach. Bardzo słaba jakość i nie uznaeanie reklamacjii !!!!!
klient678 / 78.11.61.* / 2016-08-16 10:04
kupiłem spodnie w pierre cardin nie jestem zadowolony po 2-gim praniu metka zafarbowała i spodnie do wywalenia :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marek234545 / 89.75.89.* / 2016-01-10 22:45
Nie polecam zakupów w sklepach tej marki. Dziś kupiłem czapkę, która po wyjściu ze sklepu okazała się być używana. Gdy wróciłem do sklepu po 5 minutach, nie chciano przyjąć zwrotu !!! Idę do PIH. Uwaga na ten sklep Pierre Cardin w Arkadii !!!
Pogromca dziadostwa / 46.31.32.* / 2013-09-15 08:59
Pierre Cardin sprzedał na Polskę franczyzę, czy jak to się mówi licencje pewnej fimie do szycia kolekcji pod jego imie i nazwisko. I psują mu renome bo te ciuchy kłaka nie warte, 400zł za spodnie wyrzucone w błoto. Nie kupujcie ciuchów z kodem kreskowym na metce zaczynającym się na 590, to oznacza,że produkt był szyty w Polsce.I kolekcja też powstała w Polsce, a kto ją projektował ? na pewno nie Cardin.
Marcinmm / 193.188.198.* / 2012-12-21 22:02
NIE POLECAM TEJ FIRMY, sa na rynku inne lepsze jakościowo i nie robia problemów. Mój przypadek w salonie pierre w focus Bydgoszcz: kupiłem płaszcz, po tygodniu zerwałem metki i go założyłem na impreze, przed imprezą moja żona mówi masz rozpruty rekaw (szew puścił albo wcale go nie było na dł ok 5 cm) jaki wstyd płaszcz zapewny najdroższy z wszystkich a z dziurą !. po popwrocie pojechałem do sklepu, sprzedawca powiedziął, ze nie ma możliwości oddania bo prawo zwrotu jest w jakiś tam marketach a nie u nich. ok z reguły mam to gdzieś. Przyjął reklamacje napisałem że prosze o wymianę na nowy. Po 14 dniach odbieram płaszcz a tam płaszcz nie nowy a naprawiony , patrze z żoną na szef a tam wystają nitki i widać nitki od szycia , jakaś tania krawcowa pod schodami chyba to szyła!! DLA PRZYPOMNIENIA JESTEM W SALONIE PIERRE CARDIN!!! nie odbieram płaszcza bo nie zadawalające jest to szycie, Pan nie potrafi mi pokazać papieru gdzie producent napisał dlaczego nie wymienił na nowy, co napisał itd. na moje pytanie czy ten płaszcz był wogóle wysłany do producenta czy u krawcowej pod schodami w focusie szyli- nie odpowiedział nic. Milczenie jest dla mnie odpowiedzią. Wiec pytam sie czy jest to salon Pierre cardine czy jakas franczyza to sprzedawca odpowiada Ja nie musze Panu udzielać takiej informacji. LUDZIE omijajcie ten salon i tą marke zdaleka. NAprawde jakby ktoś mnie oszczegł tak jak ja robie to teraz to bym nie kupił za tyle pieniedzy płaszcza, który nie moge teraz nosić i jaja se ze mnie robią szyjąc szwy w płaszczu wartym .. sporo!!
sialalala@@ / 84.10.15.* / 2010-09-07 19:26
Beznadziejna firma. Spodnie w kroku zaczęły się przecierać do dwóch wyjściach. Sklep nie chce zareklamować towaru tylko mnie zbywają że to mechaniczne zniszczenie. Teraz szukam sposobu żeby zwrócili mi za garnitur za który dałem 2000zł:/
Pilsener / 2008-05-28 11:04 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ta marka jest fantastyczna - te ciuchy mają po prostu charakter i nie są wcale takie drogie, od kiedy kupiłem pierwszą koszulę nie patrzę już na inne marki. Szkoda, że tam gdzie mieszkam trudno je dostać.
zawiedziony / 83.5.33.* / 2010-03-18 20:48
Witam
Wygrałem czek o wartości 200zl w Pierre Cardin, jak przyszedłem zrealizować czek nie było możliwości zrealizowania go. Kierownika nie było, jak zwykle ta sama śpiewka. Tak się kręcę od kilku tygodni bez odpowiedzi. Szczerze nikomu nie polecam, nigdy już tego sklepu nie odwiedzę. Porażka. Teraz słowo dla ludzi na odpowiedzialnych za promocje w tym sklepie: Nie róbcie Nas w ch..a z tymi czekami, jeśli nie możemy tego zrealizować w Waszych sklepach.
Cardin.com.pl / 89.151.28.* / 2009-01-20 10:50
W takim razie polecam stronę www.cardin.com.pl - nie powinien być Pan zawiedziony. :-)
Bellissimo / 80.217.157.* / 2011-08-21 01:51
chala dla frajerow

Najnowsze wpisy