Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Pierwsza firma. Import

Pierwsza firma. Import

JapoIpm / 77.253.190.* / 2009-09-10 12:43
Witam, chcialbym zaczac przygode z zarabianiem pieniadzy, zdecydowalem ze zakladam swoja pierwsza firme, chce zajac sie importem towarow z Japonii, konkurencja na Polskim rynku tych towarow jest znikoma a zapotrzebowanie w pewnych kregach ogromna, dlatego chcialbym zaczerpnac informacji odnosnie zalozenia firmy importowej. Przeszukujac internet znalazlem jedynie szczatkowe informacje na ten temat, chcialbym sie skontaktowac z kim kto jest w posiadaniu takiej firmy lub wie o tym na tyle duzo zeby wprowadzic zielonego w ten temat. Czy mozna zalozyc firme importowa wielobrnzowa nie skupiajac sie jedynie na towarach z jedenj grupy? Licze na wasza pomoc.

Pozdrawiam, Michał
Wyświetlaj:
syska / 2009-09-17 20:14
Witaj, mój kuzyn prowadzi od niedawna sklep internetowy, w którym sprzedaje zabawki sprowadzane z Chin. Z tego, na ile się orientuję, interes kwitnie z dnia na dzień, a on chce zacząć sprowadzać maszyny do gier, zakładam więc, że nie trzeba się ograniczać do jednego towaru. Specjalistką jednak nie jestem,podaję tylko znany mi przypadek:) Firma ma swoją siedzibę we Wrocławiu tak swoją drogą. A jeśli chcesz założyć swoją firmę, głównie bazującą na internecie, to polecam portal, na który ostatnio natknęli się moi rodzice. Firmy.net - polecam, ponieważ można tam za darmo umieścić swoją wizytówkę, a wedle uznania i za jakąś niewielką opłatę dostępne są dodatkowe opcje, w tym pozycjonowanie. Ogłoszenie się na takim portalu jest o tyle fajne, że one ciągle się rozwijają, mają coraz więcej wejść dziennie, reklamując siebie reklamują i Ciebie, masz stały dostęp do raportów z liczby odwiedzin...fajna sprawa, usługa może jeszcze nie tak bardzo popularna wśród mniejszych firm, ale a czasem to będzie standard.
maredith / 2009-09-27 20:16
Niestety nie znam się na importowaniu towarów z Azji, ale wiem, że jest to bardzo opłacalny interes, bo tak jak wspomniałeś konkurencja w Polsce jest żadna.
Szczególnie sporo można zarobić na odzieży. Wystarczy popatrzyć na allegro ilu jest tam importerów ubrań z Japonii czy Chin. Może po prostu skontaktuj się mailowo albo telefonicznie z którymś z nich. Jeśli nie będziesz dla nich konkurencją to może skuszą się na wyedukowanie cie w kwestiach dla ciebie istotnych.
Artik / 85.222.87.* / 2009-10-21 02:05
w razie czego - jestem z chin - stale tam stacjonuje - moge pomoc jogy23 (at) hotmail . com

Najnowsze wpisy