Forum Forum inwestycyjneForex

Pietrewicz z RPP chce konkretnych działań w celu osłabienia złotego

Pietrewicz z RPP chce konkretnych działań w celu osłabienia złotego

Wyświetlaj:
S.R. / .* / 2005-02-15 18:09
Trudno dziwić się P. M. Pietrowiczowi , że głosi takie poglądy . Tyle lat działał w głebokiej komunie , że nie stać go na inne działania niż wtedy .
diuk / .* / 2005-02-15 12:28
Panowie eksperci obudźcie się, bo nie długo nasze towary będą niesprzedawalne (chyba ,że oto chodzi). Wygląda to na celową politykę, a właściwie poco się zbroić , zabijać , kiedy w ten sposób można nas łatwo wykończyć.
Tomasz Chabas / .* / 2005-02-11 15:12
Jestem eksporterem i już dawno musiałem uciec od USD w handlu z USA - nie bez trudności - a teraz handel w EURO staje się coraz mniej oplacalny... RPP powinno juz wcześniej rozpocząć akcję pomocy dla "lokomotywy gospodarki" jaką jest eksport. Japończycy to robili i robią, Amerykanie też, RPP mówi że eksporterzy i tak sobie radzą...! Do czasu, do czasu Panowie Profesorowie. Los eksporterów nie może zależeć od spekulantów na rynku walutowym! Trzeba działać i to szybko!
MW / .* / 2005-02-11 09:14
Panowie profesorowie z RPP - musicie poszukać lepszych podręczników - te co macie są trefne, bo z tego co tu przeczytałem domniemywam, że nie kumacie jak ta gospodarka działa...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy