Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS: Będziemy mieli większość

PiS: Będziemy mieli większość

skomentuj
Wyświetlaj:
miron / 83.22.251.* / 2006-05-05 10:14
Po co to mniej więcej wiadomo tylko Polski szkoda.
jerzy30 / 83.31.213.* / 2006-05-04 18:19
koalicja oparta na szantażu, manipulacji, robijania innych partii, koalicja strachu - koalicja absurdu, koalicja donikąd, koalicja niczego konkretnego, koalicja na kilka tygodni, koalicja kolesiów i kumpli spod ciemnej gwiazdy leppera
Andriusza L. / 212.14.5.* / 2006-05-05 08:34
uuuffff ! Czyli koalicja dobra dla Polski i na 7 lat, to chciałeś wystękać ? Oj jurek, Żeromskim to ty nie będziesz :-))
Zuzanna / 83.23.248.* / 2006-05-04 23:44
Zastanawia kultura wyzej zamieszczonych wypowiedzi i brak reakcji na nie moderatora forum.
Widać z jakiej drużyny jest "CENZOR" tego forum skoro w miarę kulturalne i rzeczowe wypowiedzi np. Pana "marka53", czesto sa eliminowane (rugowane) z forum.
A takie jak wyzej stanowią jedyne poza moja recenzje wypowiedzi przedstawiciela PiS.
Panowie musicie zrozumieć, ze cos sie po wyborach zmieniło.
Fałszywi obroncy narodu zostali co nieco zdemaskowani.
Odznaczenia otrzymują ludzie opluci przez linię NEO-KOMUNY.
Mamy wreszcie prezydenta, którego działania sa dla POLAKÓW a nie dla przefarbowańców i przestepców ułaskawianych przez kumpla.
Ludzie pomału widzą róznicę w działaniu obecnego prezydenta i poprzednich.
To dobrze bo wielu z prawdziwych działaczy - patriotów było poza polem widzenia a na ich miejscach oznaczano czesto osoby, które gnębiły tych patriotów.
Jak to napisał poeta:" nie bądz bezpieczny, poeta pamieta...." oraz "na pomieszanie dobrego i złego..."
Redakcja forum / 2006-05-07 20:27 / Administracja forum
To są krzywdzące opinie. Tylko obrażanie innych, wulgarność, itp. są podstawą do interwencji moderatora. Pozdrawiamy
dodo / 83.22.251.* / 2006-05-05 10:22
Szkoda czasu na polemiki z kimś , kto tworzy sobie wizję świata nie na podstawie zjawisk w nim zachodzących lecz własnych urojeń. Rację zaś mogę przyznać w sprawie odmiennego stylu obecnej prezydentury. Obecny Prezydent przejawia ,jak to zapowiadał w kampanii, aktywność. Wygląda to tak ,że juz kilka artykułó prasowych miało tytuły w stylu gdzie się podziewa prezydent, co robi prezydent w czasie ....itp.Jedno się wszak sprawdziło: sławetne hasło "spieprzaj dziadu" które w obecnej sytuacji należałoby uzupełnić :do Londynu bo dostaniesz w papę.
zx / 83.8.176.* / 2006-05-05 00:37
Każdy wierzy w to co chce i ocenia otaczającą go rzeczywistość według swoich miar i wartości. I to tyle. Można sobie pisać tyrady na cześć PiS-u ale nie można zmusić innych żeby się pod nimi podpisywali. Jak komuś przeszkadza to, że inni inaczej widzą to samo to najlepiej założyć sobie swoje forum, a następnie stawiać na nim tezy po czy samemu z nimi polemizować dochodząc do z góry zakładanych wniosków. Albo jak swego czasu J.D. Rockefeller wydawać specjalnie dla siebie jeden egzemplarz gazety zawierającej tylko dobre wieści. Jeżeli zatem nie może Pani bądź Pan Zuzanna ścierpieć, że miłość do PIS-u nie jest i NIGDY NIE BĘDZIE powszechna proponuję rozważyć skorzystanie z powyższych rozwiązań. Począwszy od 1989 roku można mieć różne opinie na temat władzy, mało tego można wyrażać je publicznie i nawet takim Ukochanym Przywódcom jak Kaczyńscy będzie trudno to zmienić czyli mówiąc innymi słowy cofnąć nas do jednomyślności czasów PRL-u. Prawdę powiedziawszy to co Pan/Pani wypisuje jako żywo przypomina mi Trybunę Ludu i Żołnierza Wolności z najciemniejszych czasów stanu wojennego. Nie sądzę aby taki język mógł zjednać kogokolwiek do idei IV RP, która prawdę powiedziawszy jest tyleż śmieszna, co żałosna uruchmiając prokuratorów i całą tę machinę przeciwko jakiemuś emerytowi, który za pomocą rozpowszechnianych przezeń karykatur rzekomo nastaje na autorytet Pana Prezydenta. Co to za autorytet, którego czci trzeba bronić w taki sposób ?
Ech / 62.121.125.* / 2006-05-04 23:49
Ech, aż się płakać chce. W starych "czerwonych" czasach też pisali takie teskty "Fałszywi obroncy narodu zostali co nieco zdemaskowani."
Ja tam widzę różnice w działaniu, poprzedni przynajmniej starali się być jako tako ponad podziałami. Obecny jest właśnie prezydentem kolesiów i jednej partii. Żenada.
skomentuj

Najnowsze wpisy