Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS się nudzi, bo PO nie potrafi rządzić

PiS się nudzi, bo PO nie potrafi rządzić

Money.pl / 2008-02-15 15:24
Komentarze do wiadomości: PiS się nudzi, bo PO nie potrafi rządzić.
Wyświetlaj:
mietb / 2008-02-17 21:11
A gdy był u władzy produkował buble. Co z tego, że buble... ale produkował. Co z tego, że nieprzemyślane, no ale przecie pracował... Moi drodzy, liczy się pracowanie mądrze, a nie ciężko. Skończcie wreszcie z tym socjalistycznym etosem ciężkiej pracy (zwłaszcza fizycznej), bo czasy się zmieniły, świat idzie do przodu, a Polska przez socjalistów a la PiS, LiD - w kierunku krajów trzeciego świata.
lusterko / 80.55.154.* / 2008-02-18 18:47
Oczywiście liczy się jakość,a nie ilość. OK.Ale proszę mi wskazać choć jedną jakość!!!! Będę wdzięczny. PO nie ma ani ilości,ani jakości.Na razie to tylko szuka haków na PiS i to też im nie wychodzi.Czyżby to był jakiś nowy ustrój pod nazwą NIC NIE WYCHODZI???
KoP / 2008-02-15 19:21 / Bywalec forum
PO potrafi rządzić:
- umarza milionowe kary swym kolesiom,
- wypuszcza bandytów z więzień,
- tropi morderców laptopów,
- wykryła aferę zagłuszania pielęgniarek,
- niedojda HGW nie potrafi zorganizować targowiska w W-wie,
- EURO 2012 zagrożone przez opieszałość i zaniechania,
- strajki lekarzy, nauczycieli,
to gdzie ta obiecana Irlandia?
prac_pzu / 77.253.115.* / 2008-02-18 11:14
Zapomniałeś o przygotowaniach do sfinalizowania największego dzieła PO, rozpoczętego jeszcze za ich lidera Buzka. Mam na myśli interes życia "Eureko".
pman / 81.190.7.* / 2008-02-15 21:26
Ależ Ty pieprzysz...
KoP / 2008-02-16 08:49 / Bywalec forum
przykładów indolencji można podać dziesiątki, choć wiem, że do POpapranych umysłow to i tak nie dociera. A pamiętasz Palikota i jego super komisję?, a Kopacz i jej śmieszny "biały szczyt"?, a ....
wojcher / 2008-02-16 20:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Niestety PMAN ma rację:
-EURO 2012 zagrożone przez opieszałość i zaniechania,
- strajki lekarzy, nauczycieli,

po prostu pieprzysz. O Euro nie będę nic pisał bo jeśli ktoś nie odróżnia pół roku rządów PIS od dwóch miesięcy (wszystkiemu winnych) rządów PO to jego problem. Strajki lekarzy, nauczycieli -to wszystko wina PO? Tak się im wszystkim pogorszyło przez trzy miesiące rządów PO? Hmmm, zdumiewające, że nie dostrzegasz tu winy poprzedników. To tak jakbyś w sztafecie za przegraną obwiniał ostatniego zawodnika za to, że tak późno dobiegł do mety, a pozostałym przyznał medale. Poza tym co jest lepsze? Duża ilość ustaw niezgodnych z konstytucją czy ich brak? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że PIS jest liderem... jeśli chodzi o ilość zakwestionowanych ustaw przez TK- rzaden poprzedni rząd nie "wykręcił" takiego wyniku
@@@ / 195.90.107.* / 2008-02-18 14:54

To tak jakbyś w sztafecie za przegraną obwiniał ostatniego zawodnika

Oczywiscie ze trzeba go winic za to ze zamiast biedz dalej usiadl sobie na biezni i dlubal w nosie.
coś / 77.242.225.* / 2008-02-17 20:01

rzaden


rzaden


rzaden


co więcej potrzeba? Też mienisz się wykształciuchem?
wojcher / 2008-02-18 14:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tak, mam wyższe wykształcenie i też popełniam błędy. Zauważyłem, że jak ktoś na forum chce błysnąć, a nie ma nic do powiedzenia w kwestii merytorycznej, to wyszukuje błędów ortograficznych. Jestem człowiekiem i też się mylę (w przeciwieństwie do ciebie)
KoP / 2008-02-16 20:46 / Bywalec forum

O Euro nie będę nic pisał bo jeśli ktoś nie odróżnia pół
roku rządów PIS od dwóch miesięcy (wszystkiemu winnych) rządów PO

żal mi Ciebie. A kto zlikwidował targowisko na stadionie, kto rozpisał przetargi na projekt stadionu, kto przygotował ustawy ułatwiajace inwestycje pod EURO?? Czyżby PO?? Skleroza nie boli, za to ośmiesza. Minister z PO jedynie rozstrzygnął gotowy przetarg na projekt stadionu i niestety nic więcej. Nie powolał nawet odpowiedzialnych ludzi za organizacje EURO2012.
wojcher / 2008-02-17 14:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

A kto zlikwidował targowisko na stadionie

Zapomniałeś tu pojechać po platfusach, że nie potrafią rozwiązać problemu kupców, którzy teraz stoją pod Ministerstwem Sportu


kto rozpisał
przetargi na projekt stadionu, kto przygotował ustawy ułatwiajace inwestycje
pod EURO

Rozpisać przetarg to tak jak wziąć gazetę z ogłoszeniami motoryzacyjnymi i cieszyć się, że się kupuje samochód -to jeszcze daleka droga i najprostsza (bo niezobowiązująca) do przetargu (jeśli masz pojęcie o zamówieniach publicznych).
A co do ustaw -masz coś konkretnie na myśli? Bo ja o żadnych nie słyszałem. Poza tym teraz się chwalisz, że minister PO tylko rozstrzygnął gotowy projekt. Dobra, ok, ale czemu pseudo ekonomiści z PISu (np twój guru Kurski ,albo Karski,) oskarżają platfusów, że giełda poleciała na pysk, jak tylko przejęli władzę. Jak przedwczoraj to usłyszałem to padłem za śmiechu. Coś nierówną miarą zwolennicy PISuaru tą historię opisujecie
jan kowalski / 2008-02-17 19:55 / Tysiącznik na forum

Zapomniałeś tu pojechać po platfusach, że nie potrafią rozwiązać problemu
kupców, którzy teraz stoją pod Ministerstwem Sportu

może sie mylę, ale wydaje mi się, że sprawę tzw. kupców zawaliła HGW nie zgadzając się na lokalizacje wskazane przez byłą min. sportu oraz proponując tereny, których kupcy nie chcą przyjąć. Jeśli tak jest, to odpowiedzialnośc spada na HGW i PO.
wojcher / 2008-02-18 14:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Z tego co wiem to była minister sportu nie zgodziła się na inną lokalizację stadionu, niż obecny stadion (lub to co po nim zostało) dziesięciolecia. Poza tym ,czy stadiony na pewno służą do handlowania? O jarmarku Europa napisano już wiele. Moim skromnym zdaniem, nie powinno w ogóle dojść do takiej sytuacji, że na stadionie rozpoczął się handel.

proponując tereny, których kupcy nie chcą przyjąć

To w takim razie proponuję przeprowadzić ich do Pałacu Kultury, albo na Plac Zamkowy- kupcy zapomnieli chyba, że są tam tylko gośćmi warunkowo i chwilowo. No cóż, za długo to trwało, a jak wiadomo, przyzwyczajenie to druga natura człowieka.
jan kowalski / 2008-02-19 17:36 / Tysiącznik na forum

Z tego co wiem to była minister sportu nie zgodziła się na inną
lokalizację stadionu, niż obecny stadion (lub to co po nim
zostało) dziesięciolecia.


i jak sie w koncu okazalo, to miala rację.

Co do kupców, to się zgadzam. Jednak odpowiedzialność za brak miejsca do handlowania spoczywa na P.Prezydent W-wy, bo jakby na to nie patrzeć dysponowania terenami miejskimi to jej domena.
KoP / 2008-02-16 20:39 / Bywalec forum

PIS jest liderem... jeśli chodzi o
ilość zakwestionowanych ustaw przez TK- rzaden poprzedni rząd nie "wykręcił"
takiego wyniku

SLD miał duzo gorszy wynik, tam nie przechodziło prawie nic.

Poza tym jak długo jeszcze, niemoty, będziecie odbijać pileczkę na stronę PiS. To już 100dni minęło, a efekty zadne. Nawet Senat nie ma co robić, takiego cyrku jeszcze nie było.

nie dostrzegasz
tu winy poprzedników

zgadzam się, tylko to są zaległości przynajmniej kilku poprzednich rządów, także SLD i AWS, w której ławy poselskie grzało wielu prominentnych dzisiaj dzialaczy PO. Może jeszcze dalej sięgniemy pamięcią, do KLD czy rządu Suchockiej?? Lepiej nie, bo musiałbym Cię ośmieszyć.
wojcher / 2008-02-17 14:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

SLD miał duzo gorszy wynik, tam nie przechodziło prawie nic

Pewnie, ale jeśli weźmiesz pod uwagę dwa lata rządów PISu i cztery lata czerwonych to wyniki są dopiero zbliżone- ale jeszcze wygrywa PIS -sięgnij do źródeł. Jak porównujesz dwa lata PISu i cztery czerwonych to .... tylko się ośmieszasz (przypomnę podstawową regułę matematyczną: aby porównać dwa ułamki należy sprowadzić je do wspólnego mianownika)
@@@ / 195.90.107.* / 2008-02-15 21:59
W przeciwienstwie do Ciebie napial jakas tresc.
KAP / 2008-02-15 15:24 / Tysiącznik na forum
Swiat bez podsluchów, rzucania na glebe, przecieków z IPNu, bez oficjalnego szczucia jednych na drugich, bez senasów nienawisci - racja czy to nie jest zaprawde nudne zycie?
c / 80.52.132.* / 2008-02-20 09:26
KAP....czy naprawde Peowcy sa tak zaslepieni,zaklamani czy tylko glupi....seanse nienawisci wlasnie sie zaczely...Sikorski o dorzynaniu ...Kuczynski (wczorajsza RZ) o potrzebie wyciecia Pisu....a to nie wszystko..niezle....lata lektury GW rzeczywiscie niszcza mozg.....
dareg / 87.207.193.* / 2008-02-15 16:37
no pewnie, po co nam jakś czcza gadanina o podatkach, reformie służby zdrowia czy finansach publicznych, nie wspomnę juz o budowie autostrad.
Ciekawsze wydaje się analizowanie sposobów usuwania danych z laptopów (młotek, wanna) czy niszczarek w min. sprawiedliwości.
No i ta potężna góra umorzonych pieniędzy PC (całe 700 tys. zł) nijak się ma do umorzenia "pawlakowego" bagatela prawie 500 mln zł. Nijak to się ma to rzucania na glebę , raczej kojarzy się z seansem miłości i pojednania.
elczajgrze / 2008-02-15 16:20
Na pewno PiS się nudzi , bo gdyby PO miało przygotowane ustawy przed wyborami dopiero PiS by miał zajęcie, zdecydowanie by twierdził że PO sfałszowali wybory bo jak można przewidzieć kto będzie odpowiedzialny za ustawy , to jest cały PiS Fe okropni , złośliwi .
@@@ / 195.90.107.* / 2008-02-15 15:52

bez oficjalnego szczucia jednych na drugich, bez senasów nienawisci

Pan jest chyba slepy albo raczej zaslepiony.
Przeciez to wszystko odbywa sie od wyborow.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-02-15 15:31 / NiePOsPOlity Intelekt
Zapytaj Romaszewskiego, czy przypadkiem nie odczuł szczucia i seansów nienawiści wprost z "Krainy Miłości"

Najnowsze wpisy