Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS zrobi mapę inwestycji, których nie będzie

PiS zrobi mapę inwestycji, których nie będzie

Wyświetlaj:
St. / 83.14.253.* / 2008-02-05 19:25
Wymyślą jeszcze niejedną rzecz aby powtórnie dorwać się do koryta. Zawsze jest jakaś część narodu, którą ze względu na brak umiejętności samodzielnego myślenia, można manewrować jak bydłem - w szczególności małe dzieci i starcy. Niestety, w Polsce ci drudzy mają prawo głosu wyborczego. Wystarczy teraz ktoś pokroju ojca dyrektora lub jakiegoś kurdupla, który powie co jest prawe i sprawiedlwie a żaden prawdziwy argument do nich nie dotrze. Powinno się odebrać prawa wyborcze tym, którzy nie płacą podatków - przede wszystkim emerytom.
marek19.53 / 83.24.37.* / 2008-02-05 23:04

Powinno się odebrać prawa wyborcze
tym, którzy nie płacą podatków -

Super pomysł. Popieram
No to platfusy mają wybory z głowy. SMS-iarze, którzy tłumnie i ochoczo zagłosowali (uczniowie, studenci) podatków nie płacą. Więźniowie (ponad 80 % poparcia )też. Elektorat PSL też.

A emeryci, jak zauważył Greeder są najlepszymi płatnikami.
Greeder / 62.89.78.* / 2008-02-05 19:50
Nie wiem w jakim państwie żyjesz, ale w Polsce emeryci podatki płacą. Uczciwiej niż każdy biznesman, bo państwo skrupulatnie im wszystko skrupulatnie utrąca, zanim uiści jałmużnę. Ja osobiście uważam, że część narodu, która zagłosowała na PO dała sobą jak bydłem manewrować. I barany nadal bronią swoich 'pasterzy'.
KAP / 2008-02-05 17:10 / Tysiącznik na forum
najpierw ulozono nierealna mapke inwestycji na wschodzie, a teraz jest krzyk przy jej uaktualnieniu. PiS=PR zawsze, niestety...
marek19.53 / 83.24.37.* / 2008-02-05 18:06
A skąd wiadomość, że nierealne. Z wypowiedzi ministra polityki regionalnej wynika, że tą kasę chcą przeznaczyć na inne inwestycje.
A część tej kasy bez wątpienia przepadnie, bo ponowne robienie projektów, starania o dotacje, kredyty, uzgodnienia zajmują czas.
A ten właśnie stracono podejmując arbitralne decyzje. Czas traci się bezpowrotnie.
KAP / 2008-02-05 18:39 / Tysiącznik na forum
nierealn, tj nie majace wiekszych szans realizacji w zakladanych terminach, tj by spozytkowac fundusze ue. realne przy posiadaniu wlasnych funduszy czyli mozliwe w ogóle.
marek19.53 / 83.24.37.* / 2008-02-05 23:53
Wiem co znaczy słowo nierealne. "i nie rżnij pan głupa"
Pytałem skąd wiadomość, że nierealne. Kto tak twierdzi, na jakiej podstawie. Pani minister (nowa) w kilka dni oceniła kilkaset inwestycji ?
Ponadto ona wcale nie twierdziła, że nierealne. Powiedziała wyraźnie, że ma inne priorytety.

A wszystkie e inwestycje, wnioski o dotacje przeszły już procedury i przez sito. Zostały zatwierdzone przez ministerstwo Gęsickiej, do którego PO nie miało zastrzeżeń.
piinokio / 83.27.255.* / 2008-02-05 16:57
Czy facet który wygląda na idiotę, wypowiada się jak idiota, działa jak idiota i idioci na niego głosują może nie być idiotą ?
jakbyzgadł / 83.24.233.* / 2008-02-05 18:44
masz rację, tak mniej więcej przedstawia się sprawa MIłościwie nam panującego herr Tuska.
jliber / 212.180.147.* / 2008-02-05 16:48
No to chyba naturalne że każda partia chce dobrze dla swojego elektoratu. Inne rzeczy są ważne dla wiejskich buraków ze wschodu, a inne dla klasy średniej z miast.
KAP / 2008-02-05 18:41 / Tysiącznik na forum
nie wiem co ci goscie ze wschodniej sciany zawinili. moze bys podal pomysl jak ich zaktywizowac ? (tj tych co jeszcze nie wyjechali gdziwe indziej do roboty)
sim71 / 87.239.216.* / 2008-02-05 17:58
oj pokemonie dlatego nie głosowałem na waszą partyjkę , zarzucaliście dzielenie społeczeństwa kaczorowi ale nikt tak nie dzieli jak wy. Jestem właśnie przedstawicielem klasy średniej ale wstydzę się za takich gości jak ty . ogólnie w platformie jest wiekszośc takich dorobkiewiczów mających w pogardzie biedniejszych

Najnowsze wpisy