Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

PKO BP: Kredyty będą rosnąć

PKO BP: Kredyty będą rosnąć

Money.pl / 2008-11-07 13:36
Komentarze do wiadomości: PKO BP: Kredyty będą rosnąć.
Wyświetlaj:
taka jest moja koncepcja / 83.19.119.* / 2008-11-07 14:04
Pruski Pruski! Bo on sie nazywa Pruski! Wawrzyniec Pruski, polski dziedzic!
P.S. / 83.9.10.* / 2008-11-07 15:09
Sranie w banie .Zaostrzanie polityki kredytowej,ma jedynie odwrócić uwagę potencjalnych kredytobiorców od niekorzystnie wysokiego kursu CHF( z punktu widzenia banku).Przy zbyt wysokim kursie bankom nie opłaca się udzielać kredytów w obcej walucie.Jeśli ktoś weżmie dzisiaj po kursie np.2,60 za CHF może po umocnieniu się naszej waluty pokusić się o wcześniejszą spłatę kredytu np.po kursie 1,90 za CHF ile zyska? Odpowiedzcie sobie sami.Jestem ciekaw dlaczego nie zaostrzali polityki kredytowej jak CHF osiagnął najniższy poziom.Dawali na lewo i prawo ,bo wiedzieli że ryzyko kursowe jest po stonie kredytobiorcy.Teraz gdy mają za dużo do stracenia raptem zaostrzają politykę kredytową.Nie dajcie się omamić. Stara zasada bankiera zaleca klienta pozostawić bez spodni.Rozlużnią politykę jak piłka będzie po ich stronie boiska.a wtedy potencjalni kredytobiorcy powinni im pokazać palec środkowy.Zobaczymy ich wyniki Pozdrawiam wszystkich kredytobiorców
a320 / 80.68.235.* / 2008-11-07 14:53
no to może go przepasać biało-czerwoną wstęgą
darko123 / 62.21.82.* / 2008-11-07 14:31
będą rosnąc udzielane kredyty bo ja zacząłem zamiast pieniądze trzymać na lokacie sam udzielać pożyczek na kokos.pl
bambo / 77.114.186.* / 2008-11-07 18:14
zgadzam sie z przedmowcom odnosnie kursu franka i polityki kredytowej Banku PKOBP przy niskim kursie udzielali kredytow osobom w wieku 60 lat na okres 35 lat splaty to jestewenement w skali swiatowej.Kredyty powinny juz spadac od 3-ch miesiecy niestety nie w Polsce,poniewaz wiekszosc Bankow na calym swiecie juz dwukrotnie obnizala stopy procentowe aby ratowac gospodarke ale nasi czlonkowie Rady Polityki wraz z rzadem oglosili polska gospodarke wyspa szczescia gdzie nie ma miejsca na kryzys gos[podarczy i recesje.Wciskaja ciemnote ludzia iz gospodarka nasza jest lepsza od USA,,ANGLII A NAWET CZECH.Kiedys nas straszyl kryzysem CZESKIM p.BALCEROWICZ ale przezylismy od tego czasu ponad 15 lat a tam do chwili obecnej kryzysu nie widac.Gospodarka takiej Slowacji osiaga przyrost ok 10 PKB I WIDZA ZAGROZENIE KRYZYSEM SWIATOWYM a u nas wyspa szczescia stopy procentowe najwyzsze w Europie.Mam wrazenie,iz czlonkowie Rady POLITYKI SA KRETAMI NASZEJ GOSPODARKI albo maja dodatkowe profity od Bankow.Nie jestem w stanie zrozumiec ich polityki.
skomentuj.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy