Forum Forum finansoweInne

Płatności mobilne będą konkurować z kartami?

Płatności mobilne będą konkurować z kartami?

Wyświetlaj:
Mazury cud natury / 87.207.141.* / 2011-11-26 22:09
przez dwa lata mieszkając w Wawce korzystałem z skycashu, później z mPay. Oba systemy eleganckie, wykorzystywałem je głównie do kupowania biletów w podmiejskiej kom. Pod koniec przerzuciłem się na mPay bo jest najbezpieczniejszy i korzysta z USSD.
Teraz wróciłem na prowincję ;) i korzystam jak robią promocję na jakieś usługi. Często można coś pochytać fajnego :)
petruk / 2011-11-09 11:21
popieram akcje! jak narazie wykorzystuje dotychczasowe mozliwosci i korzystam z uslug mpaya - tez platnosci przez tel, przede wszystkim za komunikacje miejska i parkowanie. wciaz sie rozwijaja, zwiekszaja zasieg dzialania i wprowadzaja wszelakie promocje, jak np. obnizanie prowizji za dana usluge, czy zwroty za pewne uslugi. skorzystam na pewno z mozliwosci przelewow pomiedzy uzytkownikami, bo 3gr prowizji to kon by sie usmial...ciekaw jestem, kiedy faktycznie platnosci zblizeniowe przez tel wejda na taka skale w praktyke. dla mnie placenie z tel to wygoda, wiec czekam na dalszy rozwoj w Polsce.
Stańczyk / 89.77.68.* / 2011-09-03 17:32
Idea świetna. Ale poczekam na dopracowanie rozwiązania. To lepsze od dzisiejszej karty, której nie nosi się zawsze i wszędzie. A telefon jak najbardziej. Jestem ciekawy, czy można za pomocą tej technologii identyfikować ludzi np. do otwierania drzwi. To by zmniejszyło potrzebę noszenia nastu identyfikatorów.
kappi / 2011-09-02 14:32
jakoś nie ufam takim nowościom, jak to będzie już dopracowany i sprawdzony projekt to może się przekonam
axyz1234 / 213.227.72.* / 2011-09-02 11:10
Mam telefon służbowy więc nie ma o czym mówić, a takie gadżety to chyba dobre dla nastolatków, którzy płacą po Empik, McDonald's czy Żabka po kilkanaście zetów.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: