Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO chce kupić głosy młodych ludzi!

PO chce kupić głosy młodych ludzi!

Dell12 / 2011-04-15 13:17
W jaki sposób ano ustawą o narkotykach! Politycy PO uważają że jaranie jointów nie jest w cale takie szkodliwe, Marek Balicki stwierdził nawet że: "Marihuana nie zabija, a niektóre leki tak". Czyli taką polityke przyjmuje PO, wszystko byle na nas głosowali!! Szczerze ja mam nadzieje że tym razem społeczeństwo nie będzie głosować na tą bandę!!
Wyświetlaj:
Triz / 2011-04-19 15:18 / Bywalec forum
Myślącej młodzieży raczej nie kupi. Ta ustawa nie zmienia praktycznie nic. Poza tym trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby traktować pseudo legalizację jako główną broń w walce o głosy.
Zofia12 / 2011-04-19 14:02
Kolejna kiełbasa przed wyborcza!!
foska / 2011-04-18 12:55
ta ustawa cała to jest pic na wodę, wszystko jest tak niedopracowane, że nie nastąpią żadne zmiany niestety... a pan Balicki to były minister zdrowia SLD a nie polityk PO, ponadto to SLD najbardziej zależy na zbudowaniu sobie kampanii na tej ustawie, byłabym skłonna nawet zagłosować gdyby nie to że po raz kolejny zamydlili tylko oczy opinii publicznej!
cukiereczek83 / 2011-04-18 12:18 / Bywalec forum
no to skandal z ta marihuana, ja na pewno na PO nie bede glosowac przy nastepnych wyborach. Oni sa kretynami, przeciez po marihuanie ludzie maja halucyjnacje i nie wiaodmo co zrobia drugiemu czlowiekowi albo sobie, juz nie mowiac, z emoga sie zajarac na smierc...

Najnowsze wpisy