Forum Polityka, aktualnościKraj

PO ponagla Lewicę w sprawie ustawy medialnej

PO ponagla Lewicę w sprawie ustawy medialnej

Money.pl / 2009-01-26 17:30
Komentarze do wiadomości: PO ponagla Lewicę w sprawie ustawy medialnej.
Wyświetlaj:
WOJCIECHA / 2009-01-26 22:41
ty chlebosiu przestań kłamać!!-IDIOTO POFARBOWANY!!-BURMISTRZU!???/-CHYBA WIEKSZOŚC POSŁÓW I NIE TYLKO NIE MOŻE NA CIEBIE PATRZYĆ!!
Gall# / 213.158.197.* / 2009-01-26 17:30
Platfuski w panice przebierają nóżkami, bo dobrze wiedzą, że tylko skuteczny knebel w mediach może przedłużyć ich nieudolne cudaczenie;
Kto wie, co przehandlują komuszkom - wszak walczą o przetrwanie
mikaelina / 151.92.176.* / 2009-01-27 12:29

knebel w
mediach
??? Żeby PO nie wygrało? Nie pomyliło ci sie coś chłopczyku? Przecież po pierwsze wszystkie liczące media w tym kraju są niezależne oprócz, tu po drugie, TVP które PIS beszczelnie obsadził (i to jak skutecznie-nie da sie ich pozbyć, tacy przyklejeni do stołków, Urbański, Skrzypek, Kamiński, Kruk, Macierewicz, Farfał itp...) na samym początku urzędowania (od tego zaczął Jarosław-samo-prawo-i-sprawiedliwość-hahaha) swoimi ludźmi tak jak i większość spółek Skarbu Państwa i KRUS w którym do teraz roi sie od nieruszalnych męd z Samobrony...I jakbys nie zauważył nie pomogło mu to w wygraniu przedterminowych wyborów które sam wywołał będąc pewny zwycięstwa (wszak miał media)...
Więc o jakim "kneblu w mediach" piszesz przemądrzały PI(e)S-eczku w odniesieniu do powyższych faktów i jak to ma wpłynąć na wybory???
No chyba że jego "wysokość" prezes Kaczyński zamierza (w tajemnicy) też kupić TVN, Polsat, RTL, SAT, NBC i wiele innych, bo niestety wszystkie telewizje (prócz TRWAM) nie mają o nim najlepszego zdania?
Nortis / 2009-01-26 18:16
Wszyscy lewicowcy to komuniści? Idąc tym tokiem myślenia to wszyscy prawicowcy to faszyści. Ja wiem że ludziom takim jak Ty ciężko jest zrozumieć że świat ma trochę więcej kolorów niż czarny i biały, ale uwierz na słowo- ma.
G# / 213.158.197.* / 2009-01-27 11:34
Jest jakaś dziwna zależność Nortis, że im większy matoł, tym chętniej innym rad udziela - nie?
axxel / 83.143.213.* / 2009-01-26 22:07
faszyści to lewiciwcy nie prawicowcy ( tylko tacy troszke inni lewicowcy.
a tak realnie to jest w tym kraju jakas partia prawicowa?
jestem tu kilka lat , i nie zauwazyłem takiej parti, oczywiscie mam na mysli partie znaczącą.

PiS to typowa lewica tyle ze w odcieniu katolickim i w retoryce niby prawicowej, SLD to lewica bardziej taka nomenklaturowa i układowa, PO to typowa lewica w ubraniu troszke liberalnym, PSL to taka ludowa lewica z silną grupą etatystów .. mozna by tak pisać dalej .. oczywiście w retoryce .. wszystkie poza SLD tp prawicowe we frazeologii albo ludowe .. chociaz gdzie ta ludowość? chyba we własnej nomenklaturze ?

jezeli kiedys nastanie prawdziwa prawica w tym kraju , to na długie lata zmarginalizuje te niby prawicowe partie lewicowe, ktos musi w końcu doprowadzic ten kraj do dobrobytu .. a może nie musi? może dobrobyt temu krajowi nie jest pisany? moze ten kraj jest skazany na take niby cos " ni pies ni wydra , cos na kształt świdra" ?
G# / 213.158.197.* / 2009-01-27 11:47
Axxel - zajmujący wywód, ale może jakiś przykład?
- zwysięstwo partii prawicowej (po Twojemy rozumianej) w demokratycznych wyborach
- jak to sobie wyobrażasz w naszym kraju? Masz jak jakąś wizję/typy czy tak sobie klepiesz?
axxel / 83.143.213.* / 2009-01-27 13:07
o to własnie chodzi, nie widzę w tym kraju parti prawicowej, to "zwycięstwo" wymaga aby jakas taka partia sie pojawiła, chyba nie musze tłumaczyc czym jest klasyczna prawica, centrum, czy lewica w polityce, czy ogólniej, w sposobie widzenia państwa, społeczeństwa.
To co widze w Polsce, to jest kogel mogiel.
Niestety nie podam przykładu parti prawicowej w tym kraju , poniewaz takiego przykłady nie znajduję, natomiast wszelkie odmiany lewicowaosci, tyle że w różnym opakowaniu, to macie na codzień. :)
G# / 213.158.197.* / 2009-01-27 16:04
- no tak, a Wy macie jakąś prawicową partię?
axxel / 83.143.213.* / 2009-01-27 19:20
Jeżeli masz na mysli kraj z którego pochodze? to tam nie ma prawicowego stronnictwa, naprawde prawicowego. natomiast kraj w którym mieszkam i w którym jest moja rodzina, taka partie prawicową ma, w każdym razie jest to partia do której okreslenie prawicowy najbardziej pasuje do tzw "prawicowości"
prawicowośc to nie tylko ideologia, ale takrze sposób zarządzania pnstwem , czy gospodarka, często sam liberalizm utożsamia się z prawicowością, co nie koniecznie jest prawdą.
w Polsce jest duzo stronnictw które okreslająsię jako prawicowe w ideologi a;e programy społeczno gpspodarcze ich sa lewicowe lub bardzo w tym kierunku ciążące.
zdaję sobie sprawę z tego że często wiele określeń jest na wyrost, jak tylko przyjechałem do Polski to chciałem kupić sobie jakieś lokum, skusiła mnie reklama "apartamentów" .. troche się rozczarowałem jak dowiedziałem się ze "apartament" miał niecałe 30m2.
zapewne tak samo jest z tzw prawicowością stronnictw w Polsce.
Gal# / 213.158.197.* / 2009-01-28 13:48
Rozwięzłość moralna i ucieczka od wolnosci (polegająca na przezycanie odpowiedzialności za swój los na innych) jest znamieniem czasu - dotyczy chyba całego cywilizowanego świata, a naparwno Polski i Europy. Z tego wynika moje pierwsze pytanie:
1. Czy nasz naród - konkretne osoby zyjące tu i teraz są gotowe rzeczywiście decydować o swym losie? (w sensie moralnym i ekonomicznym).
I druga sprawa - czysto praktyczna. Można tak sobie teoretyzować "prawica-lewica, ...ten kraj do dobrobytu..." ale jeśli chce sią zrobić coś dla kraju -tych konkretnych ludzi- mieć realny wpływ na na życie społeczne - trzeba wygrać wybory. Jak może wiesz, UPR od wielu lat próbuje zaistnieć na scenie politycznej - w sprzyjających okolicznościach mogą zebrać 1 - 2% głosów poparcia :-))
2. Jak to wprowadzić w życie?

Najnowsze wpisy