Forum Polityka, aktualnościKraj

PO sprawdzi "niejasne" inwestycje Rydzyka

PO sprawdzi "niejasne" inwestycje Rydzyka

Money.pl / 2007-12-16 11:27
Komentarze do wiadomości: PO sprawdzi "niejasne" inwestycje Rydzyka.
Wyświetlaj:
marek19.53 / 83.24.75.* / 2007-12-16 19:02
Najwięcej wyjaśnia sam tytuł.

Kto sprawdzi Rydzyka ? Prokuratura ? komisja ?, NIK ? CBA ?
ależ skąd. Sprawdzi PO

(wszelkie przypuszczenia jakoby chodziło o polityczną rozgrywkę są oczywiście nieuzasadnione).

Dla Tuska mam sugestię - napuścić zielonych i ekoterorystów.

Albo ogłosić, że zgodnie z wolą narodu ma tam być plaża dla nudystów.
kumkum / 83.23.119.* / 2007-12-16 18:13
wydzierżawił teren zalewowy,więc zatopienie rydzyka nie będzie niczym złym.Tak trzymać.
jan_23 / 88.156.44.* / 2007-12-16 16:25
Lenin wyciął w pień opozycję ci wycinają na swój sposób, kierunek działania czyz nie podobny?
jaksss / 89.77.215.* / 2007-12-16 13:49
Czy ten rudy Chlebowski został wyznaczony przez "komuchów" do niszczenia niezależnych od "różowych"?
arch / 2007-12-16 15:02 / Tysiącznik na forum

"Wszystkie niejasne inwestycje o.Rydzyka na pewno zostaną sprawdzone i tam gdzie złamano prawo, zostaną wyciągnięte konsekwencje, przede wszystkim wobec urzędników, jeśli popełnili jakiekolwiek błędy" - zapowiedział Chlebowski

Mamy tu nie jeden, ale całą paletę chwytów sofistycznych, trików. Gdzie on się tego nauczył? Przede wszystkim nie ojciec Tadeusz Rydzyk otrzymał pieniądze, tylko otrzymała je Fundacja "Lux Veritatis".
Nie jest to żaden biznes, z którego duchowny będzie ciągnął dla siebie zyski czy Fundacja, lecz chodzi o tańszy i ekologiczny sposób ogrzewania akademików.
Przecież UE wymaga od Państw stosowania alyernatywnych ,odnawialnych żródeł energii !!
Każdy wniosek jest poddawany ostrym procedurom prawnym wniosek Fundacji napewno też .
Bruksela centa nie da gdy są nieprawidłowosci !!
Procedury prawne to nie są reguły gry, bo reguły gry są w sporcie, a prawo normuje zakres tego, co wolno lub nie wolno ze względu na realne dobro lub zło.
Nie chodzi tu o groźbę ukarania urzędnika, ale o zablokowanie legalnie przyznanych funduszy.
marek19.53 / 83.24.75.* / 2007-12-16 13:11

Jak dodał, jeśli nowa tama zostanie wybudowana, to działka dzierżawiona przez Rydzyka zostanie zatopiona.


Co ten facet p..ieprzy. W jaki sposób budowa nowej zapory we Włocławku, który leży POWYŻEJ Torunia ma spowodować zatopienie działki w Toruniu ???
Olejniczak ocenił, że gdyby o.Rydzyk nie miał radia, nikt nie wydzierżawiłby mu działki, która ma zostać zatopiona i "ewentualnie państwo będzie musiało wypłacić odszkodowanie".

Czy gdyby Krauze wydzierżawił tą działkę sytuacja by się zmieniła w jakimkolwiek stopniu.
Według gazety, zgromadzenie płaci 3 złote za metr kwadratowy rocznie, podczas gdy w Toruniu ceny zaczynają się od 15 złotych za metr.

Jeżeli działka jest ryzykowna, bez wartości to 3 zł jest wysoką stawką.

Takiego zlepku bzdur dawno nie czytałem.
maciej toruń / 83.25.95.* / 2007-12-16 15:06
po pierwsze, działka o której mowa, leży przy szkole rydzyka i przy drodze krajowej nr 80 (o bardzo dużym natężeniu ruchu łącząca Toruń z Bydgoszczą), w bliskim otoczeniu są działki przewidziane pod inwestycje, w związku z tym i ta działka będzie za chwilę o wiele więcej warta niż jest teraz, po drugie co by nie mówić, za taką działkę to cena jest i tak niska!
marek19.53 / 83.24.75.* / 2007-12-16 16:58
Oddaje się Pan dziwnym spekulacjom. Nie można było wydzierżawić terenu dwa lata temu za cenę jakiej się można spodziewać za pięć lat.
za taką działkę to cena jest i tak niska!

To z jakiego powodu nie było chętnych na dzierżawę?

A nie odniósł się Pan do bzdur o których pisałem . W jaki sposób ewentualna budowa (remont ) zapory we Włocławku , POWYŻEJ Torunia ma spowodować zatopienie tej działki.
I jaka w końcu jest wartość tej działki, jeżeli ma być zatopiona. Powtarzam. Stek bzdetów.
arch / 2007-12-16 15:47 / Tysiącznik na forum
przepraszam jesteś rzeczoznawcą majątkowym że się wypowiadasz o wartości nieruchomości ,
czy powtarzasz G.. Warte wypociny ?
Cena dzierżawy jest zależna od wartosci inwestycyjnej działki ,
ta działka będzie za chwilę o wiele więcej warta
niż jest teraz,

a co się stanie " za chwilę" że nabierzę wartosci ?
wylądują na niej marsjanie ?
Gal# / 213.158.196.* / 2007-12-16 13:07
Monopol informacyjny - oto czego potrzeba platfusom, żeby utrzymać władzę kłamstwem zdobytą. Oni to wiedzą; uznali, że UBeckie media; kłamliwe TVN, Polsat, usłużna TVP, g_iane gazety - wszystko to mało dopóki istnieje "szczelina informacyjna" zdolna wpływać na opinię społeczną.
Za komuny funkcję przeciwwagi dla ideologicznej papki pełniły zachodnie rozgłośnie radiowe - pachołki moskiewskie zwalczały te rozgłośnie wszystkimi środkami . W PRL przestępstwem było samo słuchanie zachodniego radia, współpraca z nimi była traktowana jak zdrada i zasiekle scigana. Teraz PO zapowiada śledztwo w sprawie ... ..." niejasnych inwestycji" Z czym tu mamy do czynienia?Inwestycje leżące u podstaw Polsat i TVN są dla nich jasne?!!! Różowa koalicja lodziarzy zwalcza najzacieklej jedyną rozgłośnie, nad którą nie mają kontroli; dla nich nie liczą się afery gospodarcze, zbrodnie komunistyczne - ważny jest monopol informacjyjny.
Sw.Mikolaj / 2007-12-16 12:22 / Bywalec forum
PO sprawdzi "niejasne" inwestycje Rydzyka

A SA JAKIES JASNE ????????????????????
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-12-16 13:32
Może tak.
Jestem katolikiem.
Głoosowałem na Pana Tuska.
Zostałem nabrany z tego powodu,że C i" europejczycy"pewnie i Pan Kochają Demokracje,
ale Być Katolikiem co to to nie.
Kiedy czytam wypowiedzi Pana Chlebowskiego i Pani Pitery , pełne jadu i plucia, to Pargnę przypomnieć WSZYSTKIM POSŁOM ,że ich zas....... obowiązkiem jest SŁUŻENIE


Polsce a pośredni KAŻDEMU Z NAS, tj. Rydzykowi , Piterze, Kwaśniewskiemu, Kowalskiemu.
Jeśli tego nie rpbią bo nie starcza im rozumu. To Po jaką.... potrzebny jest nam Sejm.
Pan Najmądzrejszy i wydawca zleci koledze badania opinii"Publicznej"i będzie taniej i
oczywiście sprawiedliwiej.
Facet bierze łapówki za wykonywanie zawodu w Państwowej Klinice.
I wszyscy sprawiedliwi głoszą >
Rydzyk , jako Obywatel i osoba kierująca rozgłośnią KATOLICKA uzyskał dotacje
Oczywiście z automatu jest opluty "nienależne" kredyty.
Ja mam gdzieś taką nieodpowiedzialną PITERYZACJE.
Jeślo ludzie zarządzający , W MOIM IMIENIU, są TAKIE DEMOKRTATY to ja chce do
Łukaszenki.
Będę wprost wiedział ,że nic nie znacze, a tak słyszę różne mądrości.
Mam jednak szczęście, ponieważ widziałem Humor Pana Mleczki.
Obok ślicznej kobiety ubranej w kusą spódniczke stoi ojciec i syn.
Ojciec unosi spódniczkę, odslaniając pewną dolną część ciała i móowi do syna.
Popatrz to jest ..... , żeby ci nikt nie wmówił,z to jest coś innego.
Ludzie o co my. normalni Obywatele walczymy.
Ja jestem przekonany ,że o normalność ; naszą i Ojczyzny.
Przed wyborami >
Mamy program naprawy.
Plan działania.
Gabinet cieni .
No to do roboty!.
Pisze w tym portalu, ponieważ uważam go za poprawny, może dlatego że jest o pieniądzach.
Najpierw ............ nauchalały Parków Narodowych, Widokowych.
Przecież przeciętny .......... n ie rozumie ,że takie rozporządzenie ziemią czynią nas
Polaków "ludzi skansenu".
Takie mądrale wszytko wiedzą i nie potrzebują szczawanych lisów, tj prawników o
rozległej wiedzy i doświadczeniu.
Jjest takie polskie przysłowie" Jak nie potrafisz , nie pchaj się na afisz"
Kolego jak masz wątpliwości to je zgłoś do Pani Pitery.
A przed rozstrzygnięciem to proszę WAS Pana i Panią Pitere o rozwagę.
Nie jestem Fanem Księdza Rydzyka.
Ale mnie jako Katolika "wkurza " postawa Tych lepszych polonistów,politologów i Innych
zaocznych lub z prywatnych uczelni.
Kanarek i wróbel kończyli Konserwatorium, tylo wróbel zaocznie.
To Taka opowiasta o prawnikach z lat 70.
Poczekam . Zastanowie się . a następnie pozwę Panią Pitere , o co nie ważne.
Będę dowartościowany Jak Pan??????????????????????????????????????
jan_23 / 88.156.44.* / 2007-12-16 14:58
Ale żeś się chłopie skompromitował głosując na PO i jaśnie oświecony dwór Pana Tuska ciekawe ilu wśród katolików było takich rozumnych.
stary wyga / 2007-12-16 13:47 / Bywalec forum
Przyjacielu!!!Wyraznie nie rozumiesz,co do Ciebie mowia.Nie ma w tym niczego dziwnego,poniewaz
bardzo trudno jest zrozumiec to,co piszesz.
Radio Maryja nie ma NIC wspolnego z katolicyzmem ani religia/
To zwyczajne ,dochodowe,sprawnie prowadzone przedsiebiorstwo,majace tylko jeden cel:
zbieranie pieniedzy.
nazywanie Rydzyka ksiedzem czy duchownym to nieporozumienie.
Pisanieze sluzy biednym i odrzuconym to naduzycie.jest radio Jozef !!! >Tylko to takie nudne radio,prawda ???A ni slowa o Zydach,masonach,zlodziejach itd.Czego tu sluczac??????
Gdzie sa pieniadze za stocznie,gdzie z innych "celowych " zbiorek.
Jak nazwac czlowieka oplywajacego we wszelkie mozliwe luksusy kosztem swoich biednych ,ciemnych sluchaczy.
Szkoda nawet czasu na dyskusje.
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-12-16 14:09
O rany.Religioznawca SOSO J .Stalin

Jeśli wiesz kiedy Te radio tak " nawijało' to bardzo proszę, o podanie.
Może to jest fakt "medialny" podany przez wrony i kruki.
Od roku słucham tego radia , ztego powodu, aby sprawdzić te obrzydliwe fakty.
I co ! nic takiego nie miałem"szczęścia" usłyszeć.
Rozumię iż o żydach można pisać , ale wyłącznie w tonie pozytywnym.
WYbiorę sie na wycieczkę do Izraela. PrzecieZ to miło być dwa tygodnie w RAJU.
Bez złodzieja, prostytutki, oszusta.
Człowieku co Wam Odbija.
Ja np. nie nastawie drugiego policzka, raczej wcześniej kupię Gala.
Jestem Katolikiem, Obywatelem Mojej Polski,Jestem Tolerancyjny, w z rozumieniutego
terminu wg. encyklopedii - nie GAZETY WYBORCZEJ.
Socjalizm przetestowałem własnym dorosłym życiem.
Ma Pan wolny wybór własnej drogi życia.
Taki sam wybór MUSZĘ mieć i ja. I to jest proste.
Termin jak ze ściągawek dla prelegntów PZPR " biedni i ciemni".
Ale powstaje pytanie jak "TO'ocenić jeśli Ci są bogaci i wykształceni.
Wynika z tego,że Pan może oceniać i jest do tego uprawniony.
A może nie.
przecież wśród ateistów także mogą być buraki i głąby ( tak podpowiada statystyka).
Może lepiej zająć sie sprawą : ile zegarków po 100000zł posiada obrońca biednych
ateistów i czy ich posiadanie zgłosił do urzedów.
Mieszknie mnie nie obchodzi ponieważ sam mam dom o pow. 280 mkwadratowych
DRZAZGA / 83.8.211.* / 2007-12-16 12:50
chlebosiu a siu!!!-pokazujesz swoje "oblicze"-momo że miałes dramat rodzinny!!!-wyhamuj bo się "rozbijesz"/niedoszły minister finansów/-"GÓRALU CZY CI NIE ŻAL??!!-więc wracaj skąd P R Z Y B Y Ł E Ś!!!
maniuś / 79.186.40.* / 2007-12-16 12:04
Już czas nzjwyższy żeby utrzeć nosa temu bufonowi i oszustowi rydzykowi i zrobić porządek z tą szczekaczką zwaną radio ma-ryja.PO powinno dokładnie rozliczyć tego sekciarza i oszusta.Głęboko wierzę że tak się stanie,a ten typ znajdzie się w p****** za swoje wybryki i oszustwa.
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-12-16 13:48
Kochany demokrato. Na początek pragne Panu , zgodnie z zaleceniem Pana i mojego wodza, przesłać uśmiech
Jako Katolik pragnę natomiast przesłać znak pokoju.
W trecierj kolejności pragnę Pana Powiadomić iż Pana stanowisku utwierdza moje podejrzenia iż w zjednoczonej UNi ora z Demokratycznej POlsce jest Bardzo Mało miejsca dla mnie , Katolika.
Powostaje jednak pwein Kłopot bowiem jako człoowiek wykształcony gruntownie, znającu język rosyjski i niemiecki oraż posażny nie dam się zepchnąć < Panu i Innym>
na margines życia.
W awlce z Panem i Panu podobnymi posłużę sie ustawami o wolności .
Tymi "przywowyłanymi Przez gejów , lisbijki etc.
Jako katolik jest przywoływany do tego abym był.
1/ roztropny
2/sprawiedlwy
3/wstrzemiężliwy
4/mężny

Widzi Pan.
Jestem należycie przygotowany ,Przez Syna Bożego< do boju z TAKIMI DEMOKRATAMI.
Ponadto jest wykształcony i zdecydowany do działania, w wypadku zagrożenia mojej osobowości.
Powodzenia w Nauce. (ora et labora)
Ave Cezar / 77.252.35.* / 2007-12-16 19:00
Witam Panów,
Ze swej strony chciałbym dodać, iż skoro jest tak duże zainteresowanie radiem o. Rydzyka to musi ono z czegoś wynikać... Inne rozgłośnie katolickie jakoś nie mają takich problemów. Osobiście słuchałem kilkakrotnie audycji Radia Maryja po to by się przekonać osobiście czy faktycznie jest to rozgłośnia katolicka czy nie. Niestety negatywne oceny tejże rozgłośni są uzasadnione - wprawdzie radio posiada profesjonalnych lektorów ale to jakie przesłanie niesie jest nie zgodne ze słowem Chrystusa wg mojej oceny jako katolika, czytającego biblie. Jest to po prostu bardzo prężnie działająca sekta, mająca szerokie wpływy.
Cieszę się, że wreszcie ktoś się zajął działalnością tego pana. W końcu ja jako przedsiębiorca mam co rusz kontrole skarbowe i jakoś nie robie z tego afery, iż Państwo chcę sprawdzić czy dobrze wywiązuje się z obowiązków podatnika.
Pozdrawiam
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-17 11:17

przesłanie niesie jest nie zgodne ze słowem Chrystusa


Jakies przyklady podasz czy tylko na wzor Gazowni bedziesz krytykowal klamstwami

Najnowsze wpisy