Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poczta Polska wprowadza e-kartkę także dla firm

Poczta Polska wprowadza e-kartkę także dla firm

Wyświetlaj:
prusakolep12 / 83.19.215.* / 2013-04-19 12:04
Poczta jest w ogóle świetna w różnych wirtualnych sprawach.
Na przykład jej ODPOWIEDZIALNOŚĆ za niedostarczenie na czas priorytetu JEST CZYSTO WIRTUALNA!!! Wynosi dokładnie 0 zł (ZERO zł)
Zgodnie z przepisami - można złożyć skargę, ale tylko tyle. Poczta przeprosi (albo i nie) i już.

Wszystkim frajerom, którzy dają wiarę, że PRIORYTET coś przyspiesza mówię: "puknijcie się w głowę"

Podobnie jest z innymi wirtualnymi usługami. Np. paczka "na warunkach szczególnych" jest szczególnym TRYBEM robienia klienta w konia. Dopłacasz ok. 10 zł żeby paczka - tak jak cała masa innych paczek - szła tym samym kanałem; czyli jest rzucana i deptana. Być może są jakieś wewnętrzne instrukcje jak postępować z takimi paczkami, ale większość urzędników PP ma je gdzieś.


MAŁO TEGO. Pamiętajcie klienci, że wszystko co powie Pani w okienku nie może być prawda, ale nie musi. Jeśli wtopicie kasę, bo paniusia źle wam podpowiedziała, to Poczta nie bierze za to ŻADNEJ odpowiedzialności. ZOSTAJE nam czytanie regulaminów. Kilkunastu regulaminów - każdy po kilkadziesiąt stron!!! Regulamin do "usług", do "paczki pobraniowej", do "paczki na warunkach szczególnych", regulamin "składania reklamacji" i ch... wie ile jeszcze.
jam to ekonomista / 2013-04-19 12:18 / Bywalec forum

Wszystkim frajerom, którzy dają wiarę, że PRIORYTET coś przyspiesza mówię: "puknijcie się w głowę"

jakoś zawsze szybko do mnie priorytety dochodzą na czas, ale może to dlatego że nie jestem hejterem. A tak btw. badania UKE wykazują, że prawie 98% priorytetów jest na czas w terminie D+3. Widocznie jesteś w tych 2%
qwerd / 109.243.1.* / 2013-04-18 14:58
Poczta-Polska praktycznie już nie istnieje i nie pomoże tu ani zmiana logo ani nowy kolor ścian urzędów.Ponadto mają przed sobą jeszcze proces związany z naruszeniem własności intelektualnej z Portalhome któremu przygląda się pilnie Komisja Europejska.

Najnowsze wpisy