Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Polacy na Wyspach. Minister ds. europejskich: Nie zgodzimy się na dyskryminację

Polacy na Wyspach. Minister ds. europejskich: Nie zgodzimy się na dyskryminację

Wyświetlaj:
jestem glupi / 152.160.7.* / 2016-09-30 05:41
wprowadzic wizy dla angoli!
uk / 92.238.169.* / 2015-12-16 04:42
To news żeby ucałować Szydło w nogi a PiS co najmniej w pośladek? 6 lat byłem na bezrobociu w Polsce i nie wziąłem żadnej jałmużny, zjadłem powoli tapety, meble i kanapy, a potem zahartowany do Anglii, gdzie żyję w pałacu o jakim mi się nigdy nie śniło, nawet grzejnik czasem grzeje przez 10 minut i wszystkie pająki się za nim schowały, bo gdzie indziej by zamarzły, nie wiedziałem że to kanibale, mam nadzieję, że mnie nie podżerają jak śpię
Prawdziwie / 92.40.248.* / 2015-12-16 00:16
Dobrym rozwiazaniem, tej sprawy bylo by wprowadzenie przez polski rzad, prawa na podstawie ktorego, angielsko-brytyjskie firmy przez okres czterech lat dzialania na rynku polskim, nie mialy by prawa do generowanych finansowych dochodów.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Odp / 92.40.248.* / 2015-12-16 11:17
Zostało to użyte, w celu ukazania obu nazw używanych zamiennie, brakuje tu "uk" jako calego kraju. Tak aby zaden śm..ć nie manipulowal jak to ma miejsce niemcy-to nie my mrdowalismy to "trzecia rzesza"
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Prawdziwie / 92.40.248.* / 2015-12-16 00:02
Jakie "naduzycia" angielskie urzedy interpretuja na widzimisie, prawo wobec polaków w uk
Potem polacy, musza tracic czas, na dochodzenie swoich naleznych praw przed angielskimi sadami, które to na koniec wydaja z d.... orzeczenia. Naduzycia to sa ale rzadu anglii wobec polakow cdn
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
cvq / 94.78.181.* / 2015-12-15 23:37
Wyrównać warunki życia i płacy w UE to nie będzie imigracji i problemów z tym związanych.
marekp9uheq3rw / 83.25.48.* / 2015-12-15 21:51
ja wyjezdzam do uk w 2017 na wiosne , w Polsce zarabiam 1800 zl netto co mi nie wystarcza do usamodzielnienia sie
NO NO / 83.5.255.* / 2015-12-15 21:07
NIE BEDZIE SPORU 50 ZL NA GODZ. ANIE 12/MORZE CHODZI O TO ZE MINISTER JEDEN CZY DRUGI CHODZI W MARKOWYM UBRANKU I ROBOTNIK MA TO SAMO I TU MIERDZI WLADZE..=SORT=
ZK590 / 37.128.101.* / 2015-12-15 17:13
oby duuuużo ludzi rodziło się w polsce, teraz to nawet będą pożyczać na rozdawnictwo +500. Potem będą podrzucac swój flagowy towar eksportowy np. do Anglii aby Cameron z podatków utrzymywał tych co uciekli z poladii niczym uchodzcy z Bliskiego Wschodu.
Jontek923 / 93.202.3.* / 2015-12-15 15:01
Anglia jest suwerennym krajem i do niej nalezy decyzja, komu i ile placic socjalu. Pieniadze na swiadczenia socjalne zostaly wypracowane przez obywateli Anglii a nie Polakow. Polscy emigranci zarobkowi zatrudnienia w tym kraju pracuja w 92% w nisko platnym sektorze gospodarki, nie placac zadnych podatkow ale korzystaja za to ze wszystkich mozliwych doplat i swiadczen socjalnych jak: zasilek na dzieci pozostawione w Polsce, zasilek na mieszkanie, zasilek na bezrobotnych, darmowa opieka lekarska itd. Czy Polska pyta sie kogokolwiek w Europie, komu zamierza wyplacac swiadczenia socjalne w Polsce? - nauralnie, ale od innego panstwa wymaga azeby ktos inny utrzymywal polskich uchodzcow ekonomicznych, ktorzy opuszczaja swoj kraj chcac zyc lepiej, na koszt innych. Takich uchodzcow ekonomicznych z Polski jest juz w Europie okolo 3 milionow a nastepny milion siedzi na walizkach. Przeciez Polska jest dla Polakow to co u diabla szukaja Polacy w innych krajach. Unia musi cos zrobic z tym problemem, bo innaczej Polacy zaleja cala Europe ale jak innym pomoc ktorzy uciekaja przed wojna to ich nie ma.

Najnowsze wpisy