Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy żyją krócej od Polek, GUS policzył o ile

Polacy żyją krócej od Polek, GUS policzył o ile

Wyświetlaj:
kacper6969 / 85.222.94.* / 2010-09-04 13:25
Kobiety są zaprogramowane na przetrwanie. Przetrwanie siedzi w ich genach od najmłodszych lat kiedy już zaczynają polować na silnego samca który zapewni im byt i z ktorym będą sie czuć bezpieczne. A nieszczęśnik musi stawać na piętach żeby sprostać tym oczekiwaniom. Pnie się po drabinie społecznej, walczy z innymi samcami, poddawany nieustannemu stresowi obowiazku zapewnienia bytu rodzinie i to, szczególnie w "nowych" czasach, na wyższym poziomie materialnym niż Kowalski. I zapomina bajkę O Rybaku i Złotej Rybce bo wiedziałby ze nigdy nie bedzie dosyć. Zona przyglada się temu jak mężuś skraca sobie życie jedynie z umiarkowanym niepokojem. No nie, nie zawsze. Czasami i ze stresem bo przeciez gdyby upolowała Majewskiego to byłaby już ambasadorowa. Głupia byłam. Informuje o tym męża. Mąż rozumie. Zaczyna pić. W pubie spotyka podobnych sobie. Oni też zmarnowali życie swoim żonom i zawiedli również jako ojcowie bo zajęci karierą nie poświęcali czasu dzieciom zwalając ten, jak się okazuje, ciężki i niewdzięczny obowiązek na barki i tak już sfrustrowanych i zmęczonych życiem żon. W pubie lubi sobie pogadać z ambasadorem Majewskim...

Przegrana płeć. Mężczyzni nawet gdyby mogli żyć dlużej nie bardzo wiedzieliby po co?

Mam niejasne przeczucie że my, mężczyzni, jesteśmy poddani mega eksperymentowi socjalnemu w którym ciekawscy socjolodzy postanowili zbadać jak bardzo obniży się długość męskiego życia gdy podda się ich nieustającemu stresowi przez większość ich osobniczego życia.
gosc45 / 89.76.15.* / 2011-11-18 16:57
Cos pieknego trafniejszej oceny sytuacji dawno nie słyszałem
Gratulacje
Pajchiwo / 2010-09-04 09:57 / Tysiącznik na forum

Doktor Bogdan Wojtyniak z Państwowego Zakładu Higieny wyjaśnia, że mężczyźni są słabsi biologicznie. Doktor Wojtyniak dodał, że innym powodem takiej sytuacji jest niezdrowy tryb życia, jaki prowadzą mężczyźni.

A jakoś nikt nie wziął pod uwagę faktu, ze kobiety pracują krócej niż mężczyźni :)
Nasze pseudo emancypantki też jakoś milczą w tym temacie.

Najnowsze wpisy