Forum Forum inwestycyjneForex

Polecam nowa platforme Alior'a.

Polecam nowa platforme Alior'a.

. / 2012-02-22 16:51
Wiem,to moze wygladac jak reklama,ale NIE jest nia.
Jestem tam juz od wrzesnia i jak na razie jest to najlepsza,jaka widzialem.Jest demo identyczne jak real,obejrzyjcie sobie,to nic przeciez nie kosztuje.
Platforma jest piekna,to zupelnie now ajakosc.WSZYSTKO widac na raz,lacznie ze stanem rachunku,sa wszystkie mozliwe narzedzia i wszystko jest intuiocyjne.Przelewy robisz sobie sam w obie strony NATYCHMIAST,nie ma zadnych opoznien.Pipsy sa bardzo male,dla Euro/USA sa czesto nawet ujemne,pozycja dluga jest czesto o pol pipsa tansza niz krotka.
Z kontaktem z Biurem ZERO problemow ,sa zawsze bez czekania,odpowiadaja tez na kazdy e-mail.To jest platforma ECN,BEZ zadnych posrednikow miedzy toba a bankiem kwotujacym gdzies tam daleko,wiec nikt Cie nie oszuka.
Naprawde polecam.
Wyświetlaj:
bthd / 2012-02-28 07:24
to nie jest reklama a Ty nie pracujesz w AB... żenada
. / 2012-02-22 16:54 / ................
A jak wygladaja ich wykresy,mozna sobie zobaczyc u mnie na blogu,kolumna Forex ,troche przewinac

http://tylkonietfiopkobp.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?1113324
remik222 / 93.105.32.* / 2012-02-25 13:26
zawieszające sie g**** przez zwis platformy straciłem 3000 zł czsami zawiesza sie nawet na 30 minut trzeba uważać jak sie kupuje w markecie bez sl i tp
. / 2012-02-26 12:15 / ................
Platforma Alior'a to ECN ,BEZ posrednikow po drodze.Zawsze zaraz po otwarciu warto ustawic TP .Nawet jesli sie zawiesi,nie bedzie dostepu itd,Twoje zlecenie wykona sie tan "na koncu " .Pozdrawiam
aliorowiec z wyboru / 178.73.63.* / 2012-02-26 09:17
Mowia,ze juz po klopotach.Zmienili dostawce kwotowan.Wczoraj dzialalo normalnie.Poza tym
nie wiem jak mogles stracic,bo kurs tak latal,ze i tak wychodzilo sie na swoje,wystarczylo przeczekac.Reklamacje zlatwiaja elegancko : gdy sie wszystko zawiesilo po szefie EBC i po Merklowej z powodu duzej ilosci transakcji,uwzglednili moje 4 reklamacje i bardzo szybko oddali kase.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy