Forum Polityka, aktualnościKraj

Politycy PiS i PO komentują wstępne wyniki wyborów

Politycy PiS i PO komentują wstępne wyniki wyborów

Wyświetlaj:
kris615 / 193.22.252.* / 2014-05-26 12:34
Pietra społeczeństwo dużo oczekiwało bo dużo obiecywaliście . Jak nie zmienicie sowich zachowań to parlamentarne przegracie z kretesem. Ale chwała Bogu poseł Godson nz zielonej trawie . Teraz może się modlić do woli i głosować zgodnie ze swoim sumieniem jak to mi kiedyś powiedział . Pozdrawiam jeszcze posła Gowina :)
debos / 95.49.99.* / 2014-05-26 13:31

Jak nie zmienicie sowich zachowań to parlamentarne przegracie z kretesem.

Wybory parlamentarne to nie eurowybory. Inna będzie frekwencja no i dla wielu znaczenie wyborów znacznie większe. Lepsza frekwencja to bonus dla PO i kataklizm np. dla takiego KNP. Trzeba pamiętać, że PO uzyskała swój wynik po latach rządzenia w czasie kryzysu. Byli atakowani z każdej strony przez wszystkie partie i media. Najczęściej kłamliwie, nieuczciwie, bezmyślnie jakby rozdali cepy i kazali bezrefleksyjnie walić w ziemię. A realia są takie, że rząd, PO, my wszyscy z tego światowego kryzysu wyszliśmy w nadzwyczajnie dobrej formie. Z wartością dodaną.
W związku z tym, że nasze spowolnienie z poprzedniego roku się skończyło, kryzys w Europie się skończył więc czeka nas lepsza przyszłość. Do następnych wyborów i bezrobocie spadnie, i płace wzrosną i PKB też. Coraz trudniej będzie prymitywnie ujadać na rząd i PO. Biorąc to wszystko pod uwagę jestem spokojny o kolejne zwycięstwo PO. Ale jak by nie było za te lata rządzenia z sukcesem w ciężkich czasach należy się rządowi jakieś dobre słowo a nie tylko wieczne szukanie dziury w całym.
j.t / 78.10.133.* / 2014-05-26 16:42

. Biorąc to wszystko pod uwagę jestem spokojny o kolejne zwycięstwo PO.

Oj,myślę że i tym razem również się przeliczysz.A gdzie ten koniec PiS-u,który wieszczyłeś tutaj wielokrotnie?.
m54 / 79.186.89.* / 2014-05-26 14:43
"W związku z tym, że nasze spowolnienie z poprzedniego roku się skończyło, kryzys w Europie się skończył więc czeka nas lepsza przyszłość"-dlaczego tego nie napisałeś na początku a tak straciłem niepotrzebnie czas na czytanie twoich bredni
ps.tak naprawdę to kryzys w Europie i na Świecie jeszcze się nie zaczął dopiero niesmiało raczkuje
jak bedzie w pełni to nie mln ale mld ludzie pozna co to głód i "dobrobyt" lat 20 ubiegłego wieku
debos / 95.49.99.* / 2014-05-26 15:25

dlaczego tego nie napisałeś na początku a tak straciłem niepotrzebnie czas na czytanie twoich bredni

Ty w ogóle nie powinieneś czytać moich tekstów. Dla Ciebie tu piszą tacy jak @@@, bsf i inni intelektualiści. Ja przecież nie mogę ponosić odpowiedzialności za to, że to co wydaje się być oczywistym jest dla Ciebie za trudne do zrozumienia.
edqeqqq / 83.12.121.* / 2014-05-26 12:57
no fakt - człowiek wyznający jakieś zasady i starający sie ich trzymac w zyciu to w dzisiejszych czasach rzeczywiście problem. Może jakby Godson związał sie z Pirogiem i opluł religie w tygodniku NIE to znalazłby uznanie w oczach krisa615
debos / 95.49.99.* / 2014-05-26 13:50

no fakt - człowiek wyznający jakieś zasady i starający sie ich trzymac w zyciu to w dzisiejszych czasach rzeczywiście problem.

Każdy, chyba każdy ma jakieś zasady. Zasady się powinno mieć dla samego siebie a nie na eksport i jeszcze do tego nie liczyć na to, że za te zasady będzie się hołubionym. Bo dla innych te zasady mogą być uznane jako przejaw zacofania, zabobonu, zaściankowości czy głupoty albo hopla.
sdfsdfsdfsdfsd / 85.112.201.* / 2014-05-26 16:54
Każdy ma jakieś zasady.
Po prostu wielu ludzi uważa, że zasada "byle jak, byle z kim, byle bliżej koryta" nie jest zasadą.
kris615 / 193.22.252.* / 2014-05-26 13:42
nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi , chodziło mi o to że poseł powinien starać się głosować zgodnie z oczekiwaniami elektoratu partii z której dorwał się do koryta a nie zasłaniac się sumieniem , ale faktem jest że już prawdopobobnie nigdzie Godson nie będzie głosował . No chyba że w ........ dalekim kraju
debos / 95.49.99.* / 2014-05-26 14:31

chodziło mi o to że poseł powinien starać się głosować zgodnie z oczekiwaniami elektoratu partii

A TY jesteś pewien, że poseł jest w stanie przewidzieć jakie oczekiwania ma każdy z głosujących na daną partię wyborca? I czy może każdego wyborcę zadowolić?
To jest zupełnie inaczej. Głosuje się na kandydata do którego ma się zaufanie i wierzy się, że on będzie jak potrafi najlepiej wypełniał powierzony mu mandat. No w każdym razie tak się powinno robić. Poseł jeśli był kandydatem np. z partii liberalnej może dokładnie wiedzieć czego oczekuje elektorat w w sprawach gospodarczych, ekonomicznych i z grubsza obyczajowych lub światopoglądowych. Ale tylko z grubsza. Bo Ty i ja możemy być liberałami, możemy głosować na tych samych kandydatów a poglądy i oczekiwania dotyczące światopoglądu i obyczajowości możemy mieć diametralnie różne. Więc to nie jest takie proste. No i jest jeszcze jeden problem. Partie muszą w kampanii wyborczej sporo naobiecywać. Bo ci co zbyt mało w stosunku do innej partii naobiecują muszą przegrać.
Lysy 25 / 77.253.133.* / 2014-05-26 12:15
Oprócz gnębienia produktywnej części społeczeństwa rosnącymi podatkami PO nie zrobiła nic.
Czas na kanapę.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
B_7 / 195.35.80.* / 2014-05-26 12:07

W kolejnych wyborach musimy tłumaczyć Polakom ile zrobiła Platforma - podkreśla Julia Pitera z PO

Może być ciężko trochę, bo nie zrobiła prawie nic konstruktywnego a jedynie z roku na rok dobijała przecietnego Kowalskiego... i już nawet nie tylko 'fizycznego' Kowlaskiego...
kjhgfcvbnmjhgfrty / 212.14.47.* / 2014-05-26 11:35
Frekwencja na poziomie 17%, to jest totalny brak przyzwolenia obywateli RP na wybory reprezentantów naszego kraju do PE. Ci co już dzielą głosy robią to wbrew woli 80% uprawnionych do głosowania Polaków.
Lysy 25 / 77.253.133.* / 2014-05-26 12:12
Nie pleć glupot.
Milczenie oznacza brak zainteresowania.
Natomiast oddanie kilkudziesięciu procent głosów nieważnych podważaloby podwaliny systemu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy