Polnord

zbyszek13 / 2013-02-18 11:19
Może mi ktoś wyjaśnić co się dzieje z kursem tej spółki ,niby wszystko ok a kurs spada nie wiadomo dlaczego , czy to jakaś zagrywka przed wzrostem?
Wyświetlaj:
Ebaryk / 2013-03-17 11:58
Wystarczy popatrzeć na trend w długim okresie i można wysnuć wniosek, że nie ma co liczyć tu na zyski. Odtąd słowa "spolnordzić się" i "polnordzić się" będę stosować jako synonim długotrwałego i głębokiego spadku również do innych akcji. Np. spolnordziła nam się też Tepsa. Życzę akcjonariuszom z tutejszego forum aby nie natrafiali na polnordzące się akcje. Nie jest to łatwe, bo spolnordziło się ostatnio dużo spółek, w tym tych wielkich z Wigu 20. Nie świadczy to dobrze o polskiej gospodarce a przede wszystkim o ludziach nią kierujących.
W przypadku jeszcze większych spadków można powiedzieć, że akcje spetrolivestowały się. A propos: z Polnord jest tak z powodu uzależnienia od Petrolinvestu, co wpłynęło prawdopodobnie na ten tragiczny spadek. Spojrzałem na wyniki finansowe i stwierdzam, że sama sytuacja finansowa Polnordu nie tłumaczy aż tak głębokiego spadku. Jak ktoś już na tym forum zauważył, i jestem tego niemal pewien, jeden z głównych udziałowców, mianowicie pan Ryszard Krauze wyprzedaje swoje akcje, aby zasypać dziurę po bombie zwanej Petrolinvestem. Dziwi mnie natomiast postawa analityków od siedmiu boleści, którzy uparcie wydają pozytywne rekomendacje wprowadzając w błąd nieświadomych niebezpieczeństwa drobnych inwestorów, w tym niestety i mnie. Czyżby była to krecia robota? Niestety oszustwo jest dla pewnych ludzi narzędziem do bogacenia się!
zieleniutka nielogo / 159.205.155.* / 2013-02-18 12:07
hmmm polnord miał już swój czas,to spółka ze stajni Rysia,kiedyś miałam niewiele zarobiłam,sprzedałam przed ogromnym wystrzałem ok.2005 roku,teraz obserwuję,spróbuję podnieść po ok.7 zł ,jak zejdzie tak nisko,ale to moje prywatne przypuszczenia z kryształowej kuli:)teraz podniosłam petrola,kurde 4-y raz,3 razy już straciłam po 5 %,obaczym:)
zbyszek13 / 2013-02-19 19:03
Może to czas na taki wystrzał , raz n a 5+ lat
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy