Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Pomoc dla uchodźców. Orban ostrzega przed wybuchem w Europie

Pomoc dla uchodźców. Orban ostrzega przed wybuchem w Europie

Wyświetlaj:
~PO / 213.5.214.* / 2015-11-17 15:49
Panie Orban-koleżanka Makrela wie lepiej-gwoli przekomarzania.
Patriota666 / 31.179.53.* / 2015-09-09 01:51
Jak ich przyjmiemy;
-Mówi się ,że oni uciekają przed wojną.Nazywajmy rzeczy po imieniu.Są dezerterami = tchórzami.Nie chcą walczyć o swój kraj!!!Chcą nasz Europejski dobrobyt zrodzony z I i II wojny światowej.Tchórz ,będzie płodził tchórzliwe dzieci.Ja się pytam co to k**** ,będzie za społeczeństwo!!!
-Nie stać Polski na biedne głodne dzieci. Ale obcym nielegalnym emigrantom zapewnimy byt; pomoc socjalną,mieszkanie,opiekę zdrowotną,edukację dzieci,kursy językowe,pomoc psychologa,nasze miejsca pracy...Z naszych podatków!!!
-Niże pensje
-Niższe emerytury
-Większe bezrobocie
-Ryzyko terroryzmu
-Ryzyko rozprzestrzenienia się Eboli
-Ryzyko rozprzestrzenienia się HIV
-Oni się nie asymilują z nami.Przez inną religię i kulturę!!!
-Ryzyko krwawych ataków na nich
-Ryzyko krwawych ataków na nas
-Ryzyko gwałtów na nas
-Oni są brudni.Nie mają pojęcia o higienie
-Śmierdzi od nich
-Nie znają języka Polskiego
Po co jest wiza?Po co są granice?Po co jest straż graniczna?Po co straży granicznej broń?Czy praca straży granicznej służy na wyławianiu topielców i transport do unii?Jak tak to ma działać to na ch** ona w ogóle jest?
Nie o taką Polskę walczyła moja rodzina podczas II wojny światowej,oraz komunizmu!!!
Deportować ich do środkowej Afryki ,żeby mieli daleko do morza!!!
USUWACIE MOJĄ WYPOWIEDŹ.STOSUJĄC CENZURĘ JAK CHINY,KTÓRE NIE RAZ ZA TO POTĘPIACIE.CZEMU NIE CHCECIE,ŻEBY PRAWDZIWE ARGUMENTY TRAFIŁY DO SPOŁECZEŃSTWA?MAM DOŚĆ PROPAGANDY I CENZURY.MAMY WOLNOŚĆ SŁOWA CZY NIE?
TO NIE JEST SPAMOWANIE,TYLKO FAKTY NA TEMAT!!!
T. / 81.190.75.* / 2015-09-06 21:13
Muzułmanizm zalewa Europę, a Europa stoi i patrzy co się dzieje. Mało tego Niemcy przyjmują ich z otwartymi ramionami,budują obozy, karmią ... Gdzie im będzie lepiej. Tylko czekać na kolejne miliony przybyszów.
Niedługo Europa stanie się kontynentem kolorowej ludności ,gdzie biali będą mniejszością.
BBB1111 / 83.25.222.* / 2015-09-06 21:01
Zobaczcie co się dzieje w Brukseli jakie oblężenie a tylko będą strajkować rolnicy czego się urzędasy własnych ludzi boją
oni w razie zamieszek odgrodzą się kordonem policji a zwykły ludziom kto pomoże
wmwm1939 / 195.68.192.* / 2015-09-03 15:08
Ciekawe jak potraktują nas muzułmanie, gdy we własnym kraju staniemy się mniejszością? Czy będą tak samo tolerancyjni dla nas, jak my dla nich? Był ktoś na wakacjach w Tunezji, Egipcie, czy Turcji? Można swobodnie nosić krzyżyk na szyi? Można w Syrii, Libii, Iraku? Z tego, co wiem, to w muzułmańskich dzielnicach w Niemczech (czy Francji) nawet nie można nosić krzyżyka, bo jakby ktoś nie wiedział....to już takie dzielnice tam są...ale spoko, nazywajcie mnie ksenofobem...i wyciągnijcie ramiona do muzułmanów...kobiety pierwsze poczują smak integracji.
anka617 / 46.186.13.* / 2015-09-03 12:34
100% racji. Szkoda, że tylko Węgrzy mają władze chroniące swój naród i kraj. My od lat mamy lizodupców - najpierw klękali przez ZSRR, a teraz przez UE. Władze, które zgadzają się na napływ tych, którzy powinni walczyć we własnym kraju o wolność, a nie leźć do Europy po zasiłki, ludzi całkowicie obcych kulturowo i religijnie, powinni zostać oskarżeni o zdradę białych Europejczyków.
respect / 78.11.15.* / 2015-09-03 12:27
dlaczego bogate kraje OPEK nie pomogą swoim braciom muzułmanom ? to jest zaplanowana islamizacja Europy !
Jimmy2razy / 46.238.241.* / 2015-09-03 12:21
Oglądałem breefing prasowy i dawno nie widziałem w dyplomacji tak zajadłego i bezpośredniego ataku personalnego ze strony niemieckich eurokomunistów i Tuska.
Ta cała zgraja za długo jest już u władzy i za dużo mają powiązań.
Brawo dla Węgier.
Chciałbym żeby w moim własnym kraju i moim własnym eurokołchozie mój interes był brany pod uwagę przede wszystkim. Żądam, aby odpowiednie władze i służby dbały o mój interes. Tak jak robi to Orban dla swojego narodu.
Yo / 82.160.207.* / 2015-09-03 12:13

Zdaniem Orbana rządy krajów UE prowadzą w kwestii uchodźców politykę niezgodną z wolą większości swoich obywateli.

- Jedyny polityk który wie co mówi, ale udający demokratów politycy leją na ten głos większości udając zatroskanych - tyleż zdrajców Europy.
Leon Z / 78.11.167.* / 2015-09-03 12:03
Brawo Orban. Dobrze mówi! I ma rację. Europa dlatego jest jaka jest, bo ma chrześcijańską etykę i korzenie kulturowe. Nie bez powodu migracje odbywa się z państw muzułmańskich do chrześcijańskich, a nie odwrotnie. Jeśli wpuścimy tu za dużo muzułmanów, wkrótce sami będziemy musieli uciekać. Tylko dokąd?
dfg d3 s / 5.226.64.* / 2015-09-03 11:59
problem imigrantów to nie bezpośredni problem Polski (za biedni dla nich jesteśmy). To problem Europy jako całości. Europa zmienia sie na naszych oczach..........
T. / 81.190.75.* / 2015-09-03 11:48
Orban dobrze wie co mówi. Jak Europa otworzy "bramy" dla Afryki, to za kilkanaście już lat będzie tak samo jak w USA. Co drugi to murzyn z wyciągniętą ręką lub nożem. Taka będzie nasza przyszłość w Europie !!!
eric852 / 83.8.117.* / 2015-09-03 11:28
milosniku putina gdybu putin nie opracowal inwazji islamistow na europe to nie mieli bysmy tego zamieszania z imigrantami ale to kolejny atak putina na europe przez inne nacje bo putin lubi sie poslugowac innymi
jdkakjsk / 80.137.104.* / 2015-09-03 11:23
Proszę was przestańcie się tak podniecać tam Orbanem.
Cały czas tylko opowiada te swoje anty historie przeciw Imigranta przeciw UE a na Węgrzech bieda jak była tak jest . On teraz ma swoje 5.minut i chce się na tym wybić powołując się na slogany typu patriotyzm . Warto też wspomnieć że poparcie spadam mu jak kukizowi
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
AN660 / 193.0.242.* / 2015-09-03 10:39
Brawo Viktor Orban! Nareszcie jeden polityk mówi to co myśli o problemie imigracji większość rodowitych Europejczyków.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy