Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pomoc państwa dla górnictwa potrwa dłużej. Jest zgoda Senatu

Pomoc państwa dla górnictwa potrwa dłużej. Jest zgoda Senatu

Wyświetlaj:
Obserwer / 46.45.78.* / 2015-12-24 15:23
Znam wielu którzy wymieniali kotły węglowe na olejowe (wyrzucane przez Niemców) bo to wygodne i z początku dość tanie. Następnie podniesiono znacznie ceny oleju opałowego i wielu przeprosiło kotły na ekogroszek a nawet miałowe. Nie pierniczcie zatem bo statystycznego Polaka na wiele nie stać!
wiślak / 79.231.20.* / 2015-12-24 15:06
Mistrzowie w "spaniu na stylu od kilofa" dalej będą dotowani. W wieku 45 lat emeryci z 5 tysiacami emertury, wynygusowani, będą zabierali miejsca pracy. Bo każdy ich przyjmie, nie musząc płacić składek socjalnych. Znam takich osobiście więc nie trujcie mi tutaj, że nie ma racji.
Gacek634 / 78.8.135.* / 2015-12-24 14:50
Tak a prezydent marionetka wszystko podpisze,tłuste koty z solidarnosci nie moga ucierpiec ,to jest jawna forma złodziejstwa za które powinni p9ojsc do paki
Black Jack 1000 / 31.179.10.* / 2015-12-24 14:49
Jaka pomoc państwa?! Państwo to MY podatnicy !!! Do k....y nędzy ile można dopłacać tym, których praca jest deficytowa ! Ludzie pracują za głodowe pensje a z ich podatków latami finansują dobrze zarabiającą grupę zawodową.
Nie dość tego, że nie likwidują wprost ekonomicznych trupów to jeszcze za nasze pieniądze ze Spółki Restrukturyzacji Kopalń /utrzymywana w 100% z podatków/ wypłacają górnikom ekstra urlopy, a nawet chcą płacić ekstra odprawy za odejście. ZA NASZĄ krwawicę. A nam zwykłym pracownikom, których doją jak krowy nawet nie chcą zapewnić żadnych osłon. I WY w rządzie mówicie o SOLIDARNYM państwie ???? Zapytajcie zwykłych ludzi. To powiedzą wam, że wygląda to tak, jakby grupa mafiozów zbierała haracz na innych dobrze prosperujących brysi.
Loltt / 83.7.105.* / 2015-12-25 10:30
Brawo
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
GORNIK 1 / 109.95.149.* / 2015-12-24 19:35
Witam super pan pokazuje jaki pan jest plytki na rozumie a zastanowil sie pan kto utrzymuje srodowisko spoleczne jak np szpitale specjalistyczne,glowne osrodki roznych organizacji spolecznych,kto placi 32 rozne podatki od sprzedawanego towaru no kto gornictwo,i to gornictwo utrzymuje panstwo a nie na odwrot jak by pan poczytal w przepisach i ustawach to prosze mi pokazac inna grupe zarobkowa ktora wszystko w kolo swojej kopalni utrzymuje i tyle roznych podatkow placi bo ja wiem ze my zwykli polacy placimy tylko jeden poprostu brak slow jak tacy jak pan wypowiadaja sie bo zostali zaszczuci przez media ze niby doplacacie do gornictwa---wstyd!!!!!
Captain Morgan / 212.14.54.* / 2015-12-24 14:31
mam nadzieję, że wkrótce Bruksela zastopuje tą nowatorską restrukturyzację, kopalnie upadną, a ryle będą wreszcie mogli pocałować kaczy kuper !
Floyd / 2015-12-24 14:46 / Tysiącznik na forum

mam nadzieję, że wkrótce Bruksela zastopuje tą nowatorską restrukturyzację

Nasz genialny wódz zreformuje UE.
gość328 / 89.76.228.* / 2015-12-24 14:14
DALEJ BĘDZIEMY DARMOZJADÓW UTRZYMYWAĆ Z NASZYCH PODATKÓW !
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy