Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Pomoc przy wyborze spółki

Pomoc przy wyborze spółki

ika0000 / 2014-02-22 17:28
Witam, zwracam się do was z wielką prośbą. Nie mam zbyt wiele czasu a musze wysłać Promotorowi temat pracy licencjackiej. Chce się skupić na analizie finansowej przedsiębiorstwa na podstawie wybranej spółki giełdowej.I tutaj moje pytanie. Potrzebuję spółkę giełdową która jest mała i działa samodzielnie na podstawie której w miarę prosto będę mogła napisać ową pracę. Jeśli możecie mi jakąś polecić byłabym bardzo wdzięczna.
Wyświetlaj:
piotrgielda / 83.9.65.* / 2014-03-31 10:22
A tutaj jeszcze link do wątku, który założyłem o tej spółce na tym forum : www.money.pl/forum/agrotour-agr-t3736431.html
piotrgielda / 83.9.65.* / 2014-03-31 10:21
To jeszcze aktualne? Może spróbuj z Agrotour SA? To spółka z branży gastronomicznej. Ma dwa lokale usługowe (restauracje) i winnicę, w której produkują własną markę białego wina - Mnich. Spółka bardzo dobrze prowadzona i zarządzana. Miała zysk ok. 100 tys. złotych w zeszłym roku.
Tu masz link do raportu za IV kw. 2013 roku - http://newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&ncc_index=AGR&id=60300&id_tr=4
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy