Forum Forum inwestycyjneSpółki

POMÓŻCIE SPEŁNIĆ MARZENIE

POMÓŻCIE SPEŁNIĆ MARZENIE

sseverinn / 2013-04-20 20:32
Dzień dobry!!!
Tak jak w temacie pomóżcie spełnić życzenie. Wiecie jak jest trudno w naszym kraju, jak trudno jest tu coś osiągnąć i jak ciężko przeżyć. Mam marzenie otworzyć swój własny biznes. Po części dlatego, że chciałbym mieć więcej pieniędzy niż teraz mam, ale priorytetem jest (takim marzeniem w marzeniu) żeby moja mama już nie musiała więcej pracować. Już za dużo w życiu się napracowała, a była i jest schorowana(miała 13 operacji) Dodam, że jesteśmy w trójkę sami z bratem.. Mama zawsze się starała żebyśmy jakoś żyli. Biznesplan wydaję mi się że mam dobry ale nie zobaczę jak nie spróbuję, a nie spróbuję jeżeli nie pomożecie... Wystarczy żeby każdy wspomógł mnie finansowo, wystarczy cokolwiek 1, 2 lub 5zł. Chociaż za większe sumy też się nie obrażę:) A potrzebna jest wielka kwota bo ok. 40000zł. To jest mój nr konta i z góry dziękuję...

59 1020 2791 0000 7202 0197 8915

P.S. Pamiętajcie w kupie siła. Każda kropla jest mała ale miliardy takich dają ocean...
Wyświetlaj:
canary wharf / 2013-04-22 09:37 / portfel / Tysiącznik na forum
czlowieku jedz do rajchu albo do anglii w 2 lata bedziesz mial hajs tylko trzeba zapierqalac, .....
- umi zzapierqalac ?
- to niech da reke .......
- na budowe na cegle nie da rady, ale na pustaki od bidy
dodek834 / 89.67.66.* / 2013-04-22 07:26
Jak już zacząłeś szukać naiwniaków to szukaj ich bardziej sprawnie.
Naiwniak lub frajer nie będzie mógł Ci wpłacić kasy bo nie podałeś nazwy banku oraz imienia i nazwiska.
Żeby zarobić na frajerach trzeba się trochę wysilić koleżko.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy