Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Poprawa nastrojów na giełdzie

Poprawa nastrojów na giełdzie

Rybakk / .* / 2005-01-25 21:07
Komentarze do wiadomości: Poprawa nastrojów na giełdzie.
Wyświetlaj:
Nowa / .* / 2005-01-27 17:51
Mam Strzelca i Naftę - straciłam po kilka procent - co robić. Doradźcie co robić! Aha i co macie na myśli mówiąc Zozole? Ja gram na wyczucie i jakoś mi idzie. Może coś doradzicie
orzeł / .* / 2005-01-26 08:40
Jeśli dziś na MIeszku otwarcie z luka to walczę o przebicie 3.66 kto do walki gotowy zapraszem:)ZOzole w dłoń MIchałki w pierwszym szeregu i jazda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Słuchajcie ludziska kupcie ode mnie ibsystem po 1.12 to i tak tanio:)Ciekawe czy posłuchają ? psssssssssssss
Rychu / .* / 2005-01-26 12:46
No Gratulacje Panie Orle! Dzisiaj wysoko latamy michałkowymi liniami!
orzech / .* / 2005-01-25 21:26
Odkurzacze sucks !!! Dostałem 97 akcji ;-)) Pańskie jaja na IPO będą niestaty coraz czestsze. Gratuluję tym, którzy pobrali lewary :-))))))))))Zozole rulez !
Rybakk / .* / 2005-01-25 21:07
Wszystko bylo by pieknie gdyby sie wolczanka nie z****** :PP jedyna psuje mi caly porfelik :((( Ale zyc nie umierac - jutro bedzie lepiej :DD Pozdrówka!!
orzeł / .* / 2005-01-25 21:53
wszystko było pieknie nawet garby dociągnęły:)Uciekłem z ampli wczoraj kupionego!!!Nie moge uciec przed zasrańcem betacomem(Orzeszku nie posłuchałem CIę - a akurat ing wyszedł ze spółki:(POjechałem po wczorajszej kanapce na atlantisie (no prawie do nieba - bo jak wczoraj kupowałem już zresztą nie pierwszy raz to prawie robiłem w gacie:)Już nie mogę znieść nowej gali- fuckMIeszko to je to - jak orzeszku do ilu jedziemy?no i jeszcze jedno małymi literkami - zapakowałem się w ibsystem i nie wiem co dalej będziePoza tym wczoraj sprzedałem Tima a ten dziś wzrósł:(Czekam na kredyt banka bo rośnie ale nie tak jak powinien.No i jeszcze jedno na koniec boję się k**** kruka :( bo sprzedaję fakańca od dwóch sesji i nie mogę sprzedać bo coś detalicznie biorą:)DObra pozdrawiam serdecznie i ciekawe jak trwały okaże się ten ruch - pewnie trwalszy niż się wszystkim wydaje:):):):)Niech jak najwięcej osób mówi że źle będzie a wtedy tylko AMEN
orzech / .* / 2005-01-26 17:56
Mówiłem Ci Orle. To małe g... jest dla mnie mało wiarygodne. Wróciłem właśnie z Millenium gdzie wystałem się coby zapisać się na CIECH. Redukcja conajmniej 80% ale ja generalnie idę w chemię. Cukierki idą widzę pięknie. Szkoda, że spóźniłem się z zakupem Wawelu. Generalnie trzeba przyjąć zadsadę, że w połowie IV kwartału trzeba kupować słodycze. Pytasz Orle do kiedy zostanę z michałkami ??? Wstępną decyzję podejmę 14 lutego po południu :-))) a osateczną 31 marca :-))) Na razie chemia - tu jest spokojny bezstresowy zarobek. Znowu dziś zmówiłem za Ciebie zdrowaśkę, że w porę wyszedłem z Getinu ale, ale... czy nie czas, żeby już go kupić ? Kruki już niedługo odlatują bo zima się kończy ;-))) Powodzenia w portfeliku. Sprzedam jutro te 97 zelmerów co je dostałem i zysk starczy mi w sam raz na kawę z ciastkiem na lunch - czego i Wam życzę :-))
ORZEŁ / .* / 2005-01-27 08:28
MOJE ZDANIE JAK ZAWSZE TYLKO MOJE NIE STANOWIĄCE RADY PORADY!NA GETIN ZDECYDOWANIE ZA WCZEŚNIE:)WCZORAJ GWIAZDA WIECZORNA - FORMACJA NA WYKRESIE ŚWIECOWYM WRÓŻĄCA SPORĄ KOREKTĘ. OCZYWIŚCIE MOŻE SIĘ NIE ZIŚCIĆ:)POZDRAWIAM
nicik / .* / 2005-01-26 10:58
Jak na Zelmerze obcięli o 98% to ile zredukują na Ciechu??? Orle + cała wesoła gromadko - czy wy kupujecie Ciech ? Czy warto? Wielu górek przy sprzedaży zyczę & Pozdrówki
ORZEŁ / .* / 2005-01-26 14:52
ZOZOLE MICHAŁKI TRUFLE I NA TO ZASMAŻKA :):):)
ORZEŁ / .* / 2005-01-26 15:10
JAK TAM MOJE WIELBŁĄDY GARBARNIE I INNE HISTORIE! Z OPÓŹNIENIEM OJ Z OPÓŹNIENIEM ALE ZA TO JAK:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy