Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Poradnia Zdrowotna - DIETETYCZNA

Poradnia Zdrowotna - DIETETYCZNA

madzieńka / 83.7.30.* / 2007-08-27 14:20
Ratunkuuuu! Chcę założyć poradnię dietetyczną, ale nie wiem czy muszę zdobyć na to jakieś licencje, certyfikaty itp...??? Ukończyłam Policealne Studium Zawodowe z celującymi wynikami w nauce, posiadam dyplom za udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Dietetyki oraz wiele innych osiągnięć w tej dziedzinie. Czy to wystarczy?
Wyświetlaj:
ja274 / 83.23.43.* / 2013-05-31 17:36
Dietetykiem może być osoba, która ukończyła studia o kierunku dietetyka, nie technologia żywności. Ludzie, dietetyka to dietetyka, a technologia to technologia.
Ela818 / 89.76.42.* / 2012-05-02 11:15
Bałabym się odwiedzić dietetyka - osobę po kursie lub szkole zawodowej z dietetyki, aż strach pomyśleć że taka osoba ma odwagę udzielać porad medycznych osobom chorym. Radzę ukończyć studia a potem myśleć o zakładaniu poradni dietetycznej. Ludzie przychodzący na kursy dietetyczne i wychodzący z nich to samo tyczy się szkół policealnych charakteryzują się niskim poziomem wiedzy z zakresu nauk o żywieniu człowieka i dietetyki, nie wspominając o wiedzy z fizjologii czy anatomii człowieka czy też biochemii.
monisiaaaa / 88.199.64.* / 2007-09-03 19:20
żeby otworzyć poradnię dietetyczną musisz mieć ukończone studia minimum licencjackie wtedy masz tytuł dietetyka i wykształcenie wyższe zawodowe
grzesiekk / 79.188.242.* / 2009-01-19 12:33
wcale nie trzeba miec skonczonych studiow !! prosze nie wprowadzać w błąd użytkowników. Można mieć skończone Medyczne Studium 2letnie o specjalności dietetyk. taka osoba posiadajaca dyplom upowaniajacy do tytułu dietetyk moze otworzyć i prowadzic poradnie dietetyczną.
cocinella / 89.67.75.* / 2013-04-11 11:17
Lepiej mieć studia niż świecić oczami przed pacjentami i chwalić się policealną szkołą. Osobiście chciałabym iść do dietetyka, który skończył studia i ma doświadczenienie niż do osoby po kursie lub po policealnej. W Polsce ludzie niestety nie pytają o kwalifikacje "specjalisty", później są tego poważne konsekwencje.
grzegorz11 / 83.30.209.* / 2007-09-24 10:14
Nie wiem, czy do otworzenia działalności dietetyka wystarczą studia magisterskie na kierunku technologii żywności i podyplomowe studia o kierunku poradnictwa dietetycznego.

Najnowsze wpisy