Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Porozumienie UE z Wielką Brytanią. Nowy projekt trochę korzystniejszy dla Polski

Porozumienie UE z Wielką Brytanią. Nowy projekt trochę korzystniejszy dla Polski

Wyświetlaj:
elzzzza / 217.153.72.* / 2016-02-18 15:29
Wielką Brytanię wolę podziwiać od strony turysty, nie śpieszy mi się tam na zmywak. Często jeżdżę tam na weekend do przyjaciół i wspólnie zwiedzam wyspę. Bilety nie drogie, a jak nie chcę nadwyrężać domowego budżetu mam ferratum bank i szybką pewną pożyczkę bez kolejek i papierów
heilige martin / 37.5.12.* / 2016-02-18 15:20
A ten co powie ze ok. Pracuje za granica to podatki oplaca nalezy mu sie jasne zaplaci pare euro podatku a kilka krotnosc pobiera z danego kraju socjalne pieniadze to jest okradanie innego panstwa czyli innech ludzi ktorzy zyja z cala rodzina w danym kraju a sam do polski wraca i zyje w polsce
heilige martin / 37.5.12.* / 2016-02-18 15:04
A ja po czesci popieram dlaczego czlowiek posiadajacy cala rodzine w polsce oplacajacy podatki w polsce robienie zakupuw w polsce wydawanie pieniedzy w polsce dzieci chodzace w polsce a sam jedzie np. Do UK. Zarabia tam np. 6tygodni pracuje i na 2 do polski wraca to jest pobiera rodzine w innym kraju bo w polsce mu sie nie nalerzy bo zaduzo zarabia a inny kraj w okrada z zasilkuw socjalnych niech pracuje zagranica droga wola ale nie okrada podatnikuw innego kraju bo ten czlowiek jedzie zagranice zalozdniem jak dobrze zarobic zeby rodzinie bylo lepiej a nikt nie patrzy ze musi to sie zmienic to wszystko tu w polsce zeby ten zwykly obywatel niemusial tak robic
tomek anglia / 92.40.249.* / 2016-02-18 11:59
PIS PRZEJDZIE DO HISTORI JAKO PARTIA KTORA NIENAWIDZI POLAKOW W UK SZCZEGOLNIE TYCH CO NA NICH ODDALI GLOS BEDZIEMY PAMIETAC PRZY NASTEPNYCH WYBORACH.
Yule / 89.228.139.* / 2016-02-18 14:58
Ehem.... uwaga.... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!.............
andrzej polska / 217.11.133.* / 2016-02-18 14:47

PIS PRZEJDZIE DO HISTORI JAKO PARTIA KTORA NIENAWIDZI POLAKOW W UK SZCZEGOLNIE TYCH CO NA NICH ODDALI GLOS BEDZIEMY PAMIETAC PRZY NASTEPNYCH WYBORACH.

SZKODA ZE TAK PUZNO ZAJARALES

Najnowsze wpisy