Forum Forum prawneKarne

posadzenie o napasc

posadzenie o napasc

brudna noga / 2013-02-26 09:17
moj kolega chce mnie podac do sadu o pobicie. Byla taka sytuacja ze posprzeczalismy sie i zaatakowal mnie, w obronie wynikla walka w ktorej kolega oberwal. I teraz grozi ze poda mnie do sadu o pobicie. Dzialalem w samoobronie i nie bylo swiadków. Co mam poczac? Jak sie bronic?
Wyświetlaj:
pitowiec / 2013-06-17 10:54
zacznijmy od tego zeby podal cie do sadu musi miec jakies dowody :) pierwszy dowod to obdukcja wykonana przez lekarza :) skoro tego nie mial zrobionego to moze sobei podawac do sadu i nic ci nie grozi :) sprawa zostanie raczje umorzona ze wzgledu na brak swiadkow, brak dowodow . bedzie slowo przeciwko slowu i sprawa pewnie zostanie oddalona i umorzona :) no ale na twoim miejscu mozesz go zastraszyc ze ty zrobiles obdukcjie i to ona dziala na twoja korzysc ze to on ciebie pobil :)
gbur / 2013-02-26 13:07
jesli niema swiadkow to bedzie slowo przeciwko slowu. Gorzej jak on po tym starciu zrobil obdukcje i ma na to dokumenty swiadczace na jego korzysc.
Robert28 / 2013-02-26 15:01
Być może są jakies narganei z monitoringu, trzeba zaobaczyć czy były tam kamery itp.
bosa_stopa / 2013-02-26 15:03
sytuacja miala miejsce na podworku, niema zadnego nagrania z monitoringu niestety.;/

Najnowsze wpisy