Forum Forum inwestycyjneFundusze

Potrzebuję wiedzieć

Potrzebuję wiedzieć

agbi / 195.187.84.* / 2008-05-14 14:41
Muszę wiedzieć w co zainwestować żeby odzyskać straty po funduszach z początku roku. Może ci, którzy wiedzą jak to zrobić, zechcieliby podzielić się wiedzą?
Wyświetlaj:
Mirosław Coś / 157.25.31.* / 2008-05-17 10:54
Witaj, Twoje straty wynoszą pewnie w przedziale 15 - 20 procent. jeżeli chcesz odrobić te straty odpadają fundusze obligacji, ochorny kapitału, pienięzne (za mały zysk lub zbyt długi czas inwestycji aby coś urosło). według mnie należy zinwestować w f akcyjny, uzbroić sie w cierpliwość i poczekać aż odrobi i sie bardzo nie martwić, sądzę że do końca roku f akcyjne zarobią ( licząc od marca 08) kilkanaście procent. powoli wszystko wychodzi na prostą. Chce jeszcze napisać że jestem tylko amatorem, który interesuję sie tematyką i sam inwestuje (konwersja w marcu na akcje), więc zasięgnij opinii bardziej doświadczonych osób.
pozdrawiam
gggofer / 83.14.70.* / 2008-05-14 14:59
jaki ( maxymalny ) czas imwestycji zakładasz??
szkoda że dopiero teraz piszesz od początku roku było dość okazji do "odbić"
agbi / 195.187.84.* / 2008-05-14 15:09
Nie wiem, ja nic nie zakładam, bo się nie znam. Może być taki, jaki Tobie odpowiada. Co mam robić? Straciłam trochę w funduszach, bo kupiłam w październiku, a sprzedałam pod koniec stycznia, wtedy gdy ich wartość była najniższa.
Pomożesz mi? Jesteś bardzo życzliwy :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy