Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Powrót wzrostów na GPW

Powrót wzrostów na GPW

Pablo / .* / 2005-06-15 22:13
Komentarze do wiadomości: Powrót wzrostów na GPW.
Wyświetlaj:
anna / .* / 2005-06-16 13:43
zamieniłam część ciechu na jutrze, nie mogę zrozumieć spina, ale go nie sprzedam - dżej może wiesz co on wyprawia :)
dżeju / .* / 2005-06-16 14:29
nie wiem, ale kierowalem sie obrotami sadzac ze ktos zbiera od jakiegos czasu a tu prokom wywalil i inni, napisane w parkiecie, to wyszedlem z niewielka strataw jutrznie juz nie wchodze, nie na moje nerwy - od kilku dni lubie wejsc, zainkasowac pare/nascie/dziesiat proc i wyjsc
KOLO / .* / 2005-06-16 13:17
jako sie wcześniej rzekło ostrzygłem sie na łyso ;-)tym bardziej, że bioton żre dalej...dżeju masz jakieś cynki co do próchna?jestem na nim udu...ny że aż strach, to może potrzymać??
dżeju / .* / 2005-06-16 14:33
próchno trzyma sie mocno i nie poddaje dekoniunkturze, było i jest zbierane z coraz wyższych poziomów, ewa sjoblom w kazdej chwili moze oglosic, że dokupiła akcji, zarzad w komentarzu do raportu roczn. wyrazil sie dobrze o perspektywachsytuacja wyglada b.podobnie jak na trasie czy swz i wystarczy jedno dobre info a wystrzeli jak z katapultytrzymam pakiet kontrolny bo jak nie spada to może co? może tylko wzrosnąć
KOLO / .* / 2005-06-16 14:49
no to trzymam...czy śledzisz wlb?
orzeł / .* / 2005-06-16 13:07
dużo namieszałem tak ogólnie w moim mało pomiestnym portfelu i zobaczymy co z tego wyjdzie:)
dżeju / .* / 2005-06-16 13:05
dzisiaj na karteczce napisałem sobie doręcznie Simple i Mostalzab, a wszedłem w Bioton i straciłem :(
dżeju / .* / 2005-06-16 14:26
no i prosze, bioton doszedl do mojej ceny zakupu :(musze sie wyspac
orzeł / .* / 2005-06-16 13:03
z rańca kupiłem baśke za część pko bp a teraz próbuję nieudolnie sprzedać pko sa
orzeł / .* / 2005-06-16 12:44
dokupiłem polnord
jujo / .* / 2005-06-16 11:49
Rozwiodlem sie z Wanda, uznalem ze 5,86% jest ok a po za tym Wanda zla kobieta byla
Robbi / .* / 2005-06-16 12:22
Gratuluję. Ja jak zwykle chciałem kupić parę groszy taniej i jak zwykle się spóźniłem. Teraz nie wiem w co wejść, aby zarobić jeszcze parę groszy. Może mi coś podpowiecie.
dżeju / .* / 2005-06-16 12:35
dziś to trudne, lepiej trzymać trochę weolnej gotówki i wejść w coś co szybko rośnie po dobrym info, a takich ci u nas dostatetk ostatnio :)ot, może Beefsan uchwali jutro emisje z PP?a może Próchnik? tu kurs jest przewidywalny i ma być lepiej
matys / .* / 2005-06-16 10:31
Jestem tutaj nowy i chciałbym się zapytać o dywidende. Kiedy trzeba było nabyć Mostalpłock jeżeli dniem przyznania dywidendy był zeszły piątek. Ja nabyłem akcje w środe i nie wiem czy ją dostane.
dżeju / .* / 2005-06-16 12:22
matys, skad jestes?
matys / .* / 2005-06-16 12:28
miejscowość Brzeszcze niedaleko Oświęcimia
dżeju / .* / 2005-06-16 12:36
no to nie jesteś moim kumplem ze szkoły :)
jujo / .* / 2005-06-16 10:33
aby otrzymać dywidende akcje musisz nabyc na conjamniej trzy dni przed ustalonym terminem
matys / .* / 2005-06-16 10:45
dzieki jujo. Czyli jak przyznanie było w piątek, to kupić musze w środe czy we wtorek??
jujo / .* / 2005-06-16 10:52
moim skromnym zdaniem we wtorek
orzeł / .* / 2005-06-16 10:17
witam no i mam wandę na starcie:)
jujo / .* / 2005-06-16 10:22
a co z tym gdanskiem
jujo / .* / 2005-06-16 10:21
hey tez troszke dokupilem
oset / .* / 2005-06-16 09:53
Do DżejaPamiętasz, jak parę tygodni temu pisałeś, że z duszą na ramieniu sprzedawałeś Jutrzenke po 52,50 - a teraz wg rekomendacji analityków Jutrzenka może dojść do 90 zł bo przejęła Goplanę.Coś brak nam informacji
dżeju / .* / 2005-06-16 13:03
pamiętam, ale wtedy była inna sytuacja - dzień wcześniej kurs mocno wzrósł to następnego dnia lubi sobie dużo spaść a ja nie chciałem już stracic ani grosza to wyszedłem. Oczywiście gdybym poczekał choćby do 70 zł to zarobek 35% nieźle. Ale po dużych wzrostach sie boje i już
dżeju / .* / 2005-06-16 09:06
Witam,Ja też dostrzegłem ruchy na Wandzi, Fon też nieźle. Prosper - no ćóż - wszystko wskazywało na to że dobrze będzie.Wczoraj głupie ruchy zrobiłem - zamiast wejść w Bioton, który widziałem że rośnie, wszedłem ponownie w ten syf PPWK licząc na drugi dzień wzrostów po zachęcającym początku. Dzięki temu jednak przybyła kolejna zasada (setna już chyba) - "nie wchodź w spółkę do której nie jesteś przekonany i poprzednio się sparzyłeś".Ale Jutrznia niespodzianka! A ja zastanawiałem się nad ponownym wejsciem.Obecnie portfel psuje mi Spin, Rolnik, Beefsan (jutro walne - jak uchwalą PP to będzie jazda, ale wątpię czy uchwalą) i wspomniany syf. Co ja tam jeszcze mam? Aha Próchnik, na którego liczę. Orle masz go jeszcze? Aha_2 i Lubawe posiadam, bo odpał murowany mówiąc językiem parkietu :)Oj coś mi się ten portfel za bardzo zdywersyfikował, ale to przez realizację ogromnych zysków z Trasa (polecam obserw. bo spekuła nie przepuści) i trochę mniejszych z ELW dzięki czemu mogłem ruszyć na zakupy, nietrafione jak to w gorączce.
orzeł / .* / 2005-06-16 07:33
acha cena docelowa dla wandy około 6,6 łoł zwracam uwagę Waszą na rafako (mam więc subiekt) wczoraj obudził się spory popyt:)
orzeł / .* / 2005-06-16 07:30
PO rekomendacji łykaj dla wandy wystawionej przez BOŚ może i ja JEj się przyjżę:)to jest właśnie sens instnienia tego miejsca - zapewne bez JUja nawet bym na ten papier nie spojrzał (nie dlatego że jest słaby ale dlatego że jest jednym z wielu i na dodatek kolejna baba a ja już w haremie z leną i betą ) tak więc dzięki wszystkim !
orzeł / .* / 2005-06-16 07:17
sprzedałem prosper zgodnie z założeniami choć radość z tego żadna ! Pablo czegoś tu się trzeba trzymać coby nie zwariować! cytuję Strokusia "jeśli papier spada Ci 10 % to znaczy że się pomyliłeś " czyż nie tak !Ja wyznaję tą samą zasadę (już przed jej opublikowaniem przez Stroka) - problem tylko coby nie prowokować zbyt częstych okazji dających możliwość korzystania z niej :)ja wczoraj zdecydowanie poniżej indeksów a to boli najbardziej bo jeśli indeksy up 1.5 % a ja down 0,5 to cóś ze mną not good!wyczyściłem wczoraj portfel z chwastów i kupiłem eurofucktora i uwidim! zerkam na macrosoft lotos i centrostal. Czekam na lenkę i polimex (maniakalnie)
jujo / .* / 2005-06-15 22:14
no coż dzisiejszego dnia raczej nie moge zaliczyc do udanych, dostalem w d... na Prosperze choc nadal w nim tkwie i zastanawiam sie nad wyjsciem przy najblizszym odbiciu (hihi czy ono bedzie). Poza tym wyszedlem z Nowej Gali, mam jakies dziwne odczucie ze bylem niecierpliwy i zrobilem to za wczesnie, ah i wszedlem w Wandalex. Ktos tu robi niezle ruchy na tym papierze, dzis szybko znajdowaly nabywcow pojawiajaca sie podaz. Ciekawe czy to da jakis rozsadny wyskok. I tyle z rozwazan. Dobranoc
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy