Forum Forum prawnePracy

praca na recepcji, a ksiazeczka sanepidowska

praca na recepcji, a ksiazeczka sanepidowska

kostecka / 2013-03-08 09:32
Pracuję na recepcji w hotelu, dotychczas na umowie o pracę miałam stanowisko-recepcjonistka, ale 3 miesiace temu musiałam podpisać aneks do umowy ze zmianą na recepcjonistka/kelner. Chcialam wiec zapytac czy majac na umowie tylko "recepcjonistka" jest obowiązkiem posiadanie książeczki sanepidowskiej?
Wyświetlaj:
analizer_stanu / 2013-03-11 11:21
zrob sobie ksiazeczke bo to nie jest duzy koszt a ma sie ja juz na zawsze, wiec warto ja zrobic bo wiele prac wymaga takiej wlasnie ksiazeczki, czyli dokumentu pozwalajcego na kontakt z zywnoscia ktora jest wydawana np, w restauracjach czy hotelach
hilik / 2013-03-11 10:56
ja placilam jakos 3 lata temu 60zl, chodizlam przez 3 dni wiaodmo z czym, po jakims tygodniu mialam wyniki i ksiazeczke:)
migasek / 2013-03-08 10:35
a prosze mi powiedziec ile obecnie trwa oraz kosztuje wyrobienie takiej ksiazeczki sanepidowskiej? potrzebuje takiej do pracy w sklepie spozywczym
szklarek / 2013-03-08 10:22
TAK, jest obowiązek, który wynika z ust. 1, pkt. 8 WYKAZU PRAC, PRZY WYKONYWANIU KTÓRYCH ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZENIESIENIA ZAKAŻENIA
NA INNE OSOBY, który jest załącznikiem do ROZPORZÑDZENIE MINISTRA ZDROWIA1)
z dnia 10 lipca 2006 r.
w sprawie wykazu prac, przy wykonywaniu których istnieje mo˝liwoÊç przeniesienia zaka˝enia
na inne osoby, który z kolei jest aktem wykonawczym do ustawy z dnia 6 wrzeÊnia
2001 r. o chorobach zakaênych i zakażeniach.

Najnowsze wpisy