Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Praca Przez Internet WYstraczy troche czasu

Praca Przez Internet WYstraczy troche czasu

mateuszfudali1212 / 2013-04-08 13:05
Witam
od kilku dni bawie sie w serwisie surveywage .
Zbieram tam punkty za wykonane tak zwane taski . Za kazdego taska Dostajemy kilka punktów.

100 pkt -- 1dolar

Osoboscie w dwa dni zarobilem 47$ i ogólnie jestem zadowolony.

najbardziej powszechne w tym serwisie są dwa zadania które polegają na wyszukiwaniu spośród pewnej liczby zdjęć tych niepoprawnych i zaznaczanie ich + w przypadku tasku za 4 pkt dodanie go do danej kategorii przestępstwa
te zadania są odpowiednio za 2 pkt i 4 pkt,mówicie że jest to mało prawda lecz jeśli wykonamy pod rząd kilkanaście razy to zbierze się kilka punkcików. Oczwiście istnieją także inne zadania,lecz te są najbardziej proste+nie robią oszukują Cię jeśli chodzi o pkt.

krótki film pokazujący jak wykonywać taski(nie mojego autorstwa):
egofiles.com/u6IaMb0HbEDj4faa/Jak
linki do polecający zarejestrowania
www.surveywage.com/?refid=1443
Gorąco polecam kasę przelewaja na Paypal minimalna wypłata to 0,1$
Warto sie zalogowac. i dorobic troszke kasy do Pansji ! pozdrawiam
Wyświetlaj:
jaroo1222 / 2013-04-09 14:41
Mam poważną podpowiedź dla tych, które mają 30 minut dziennie i chcą zarobić 25 Euro każdego dnia bez skomplikowanych "ruchów".
Oglądasz reklamę, wypełniasz krótką ankietę. Niestety możesz zarobić tylko 25 Euro dziennie. Nie więcej. Ale to działa. Dla zainteresowanych podaję link http://badania-reklamy.com?ref=100635
bylem_widzialem / 2013-04-08 13:24
dwa dni i 47$ czyli musiales zdobyc 4700 pkt.. wiec dziennei daje ci to 2350 pkt. skoro mowisz ze za klikanie zadn jest 2 -4 pkt to dziekuje ile ja musze sie naklikac zeby miec szanse dostac tyle kasy. nie sciemniaj i tyle bo nikt za cos takiego nie placi az takich pieniedzy. Dorobic do pensji?? jakbys zarabial 47$ na 2 dni to masz druga pensje z tego
$$fudal$$ / 178.183.245.* / 2013-04-08 14:53
sluchaj mam 60 znjamoch....pomysl ile oni zarabiaj ja dostaje 10% ich zarobkow...naprawde wart.. i do tego sa jeszcze inne zadania po 5/10 pkt wiecej poczytaj :)

Najnowsze wpisy