Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Praca w internecie nie dla wszystkich

Praca w internecie nie dla wszystkich

zarobie / 2008-12-03 11:37
To nie jest oglądanie reklam, czytanie e-maili czy inne kiepsko płatne zajęcie. Moją propozycją jest Multi Level Marketing, szansa doby informacji i internetu według najbardziej znanych i cenionych inwestorów na świecie takich jak Robert Kiyosaki. Nie gwarantuje wielkich pieniędzy rzędu 15 tysięcy złotych miesięcznie. To czy coś zarobisz i ile zarobisz zależy jedynie od Twojej motywacji i czasu który poświęcisz na rozbudowanie swojego biznesu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z materiałami dostępnymi na stronie www.zarobie.pl
Wyświetlaj:
Biznesmen / 79.186.68.* / 2008-12-03 14:26
za takie zarabianie to można do paki trafić.
to jest naciągactwo i świadome wprowadzanie ludzi w błąd a co są paragrafy...
lepiej usuń tą informację bo ktośsię zezłości i doniesie do prokuratury...
zarobie / 2008-12-03 15:09
No i tu kolego się bardzo mylisz. Multi Level Marketing jest legalny i powszechny. Pozwole sobie przytoczyć definicję: Marketing wielopoziomowy, inaczej zwany MLM (ang. multi-level marketing) - również marketing sieciowy. Marketing to przekazywanie produktu lub usługi od usługodawcy do odbiorcy. Bardzo często ten system mylony jest z piramidą finansową która jest nielegalna (bo w piramidzie żaden produkt ani usługa nie jest przekazywana, stąd nielegalność takiej organizacji).
Jeśli jeszcze nie zrozumiałeś to pozwól, że wyjaśnię. Kupujesz produkt, który później możesz sprzedać. Ten system MLM jest w pełni legalny tak jak Oriflame lub Akuna.
Biznesmen / 79.186.101.* / 2008-12-04 13:31
hmmm... Może i tak?! Jak w takim razie zarobić 15tys/ miesiąc- legalnie i co sie sprzedaje?
pawelp1984r / 2008-12-17 00:05
Ja tam wolę posiedzieć w domu i wypełniać ankiety.
Jestem zwolennikiem pracy w domu, czasem warto poświecić chwilę wolnego
czasu na zarabianie pieniędzy. Wypełniam ankiety które przysyłane są od zleceniodawców.
Takie dodatkowe pieniążki od 300 do 700 zł miesięcznie. Za wypełnienie ankiety dostaje od
2 - 10 zl . A wszystko to znalazłem na stronie o badaniach rynku polecam
http://badanie-rynku.net.pl/index.php?new=493ea7e6eb3f8

Najnowsze wpisy