Forum Polityka, aktualnościKraj

Pracodawcy nie wyślą kobiet na badania

Pracodawcy nie wyślą kobiet na badania

Money.pl / 2010-03-12 08:36
Komentarze do wiadomości: Pracodawcy nie wyślą kobiet na badania.
Wyświetlaj:
zeb / 83.12.199.* / 2010-03-12 09:07
jaki jest sens wysyłać na badania kobiety skoro bez badań żyją średnio 6 lat dłużej od mężczyzn. Niepotrzebny wydatek. Społeczeństwo powinno się zastanowić czy warto wydawać pieniądze na wydłużanie życia skoro po 70 roku to psie życie, aż żal patrzeć na kolejki starców do lekarzy. Czy np po sześćdziesiątce nie zostawić problemów zdrowia selekcji naturalnej, nie wydawać pieniędzy z budżetu. Dziękuję Pani Kopacz, że chce rozsądnie wydawać moje pieniądze ściągnięte w formie podatków.
myszka miki / 213.17.162.* / 2010-03-12 10:48
Jestem za, a nawet powiem więcej, nie ratować noworodków i kobiet ciężarnych skoro później nie ma się kto zająć upośledzonymi dziećmi a kobiety na urlopach wychowawczych to przerwa w życiorysie. Wszystko zostawić selekcji naturalnej a nawet nie wyjeżdżać do wypadków, kto przeżyje ten będzie żył. Służbę zdrowia wogóle zlikwidować jak selekcja to selekcja.
zeb / 87.206.135.* / 2010-03-12 19:15
widzę "myszko" jak wielkim zagrożeniem dla ciebie jest sytuacja życia na własny rachunek, jak bardzo przyzwyczaiłaś się żyć na koszt innych. Nie przyzwyczajaj się jednak za bardzo, ludzie zaczynają myśleć i rozumieć że pieniądze w budżecie to dalej ich pieniądze i nie powinny być bezmyślnie wydawane
moje_zdanie / 83.14.20.* / 2010-03-12 08:36
Ministerstwo oczywiście doskonale wie co dla kobiet jest dobre a co nie...

Najnowsze wpisy