Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier przyjął dymisję Piechy

Premier przyjął dymisję Piechy

Money.pl / 2007-11-21 21:06
Komentarze do wiadomości: Premier przyjął dymisję Piechy.
Wyświetlaj:
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-21 22:44

Sprawą Piechy, w związku z doniesieniami medialnymi na temat nieprawidłowości przy tworzeniu listy leków refundowanych, zajmie się rzecznik dyscypliny klubu PiS Marek Suski.


To teraz Marek Suski jest szefem CBA??? Teraz on zakuwa w kajdany i rzuca lodziarza na glebę???
A z resztą, to obojętne.
Czekam na konferencję prasową, na której CBA pokaże film dokumentujący lodziarza Piechę z pisu. Chcę zobaczyć, jak Piecha wchodzi do kawiarni w krawacie, a wychodzi w trzech krawatach na szyi.
Chcę zobaczyć, jak pan lodziarz (tzn. punkt A) zmierza do ministerstwa aby spotkać się z punktem B (przedstawiciel firmy farmaceutycznej) oczywiście spotkanie jest całkiem przypadkowe.
Chcę aby pan Kamiński pokazał, jak całkiem przypadkiem lodziarz dopisuje lek do listy leków refundowanych i dzieje się to na godzinę po całkiem przypadkowym spotkaniu punktu A z punktem B.

Chcę zobaczyć, jak wygląda kręcenie lodów przez świętych prawych i sprawiedliwych, którzy mienią się SOLĄ TEJ ZIEMI.

Show Must Go On !!
xx / 83.28.49.* / 2007-11-22 01:13
O znowu real !
Trzeba go było nagrać, to byś zobaczył.
A tak wyrzucą go z partii i nic nie zobaczysz.I
Cóz to jest w stosunku do prywatyzacji szpitali p. Sawickiej
Może dodał , może nie dodał, któż to wie.
Listę musiał ustalić.
Andrzej0310 / 83.31.233.* / 2007-11-21 21:06
Bardzo trudny resort - w podstawowych jednostkach pod stałą lupą całego społeczeństwa . Najwięcej protestów również w szpitalnictwie - po ostatnich letnich demonstracjach okazało się ,że w dużej mierze słusznych .
NFZ ma roczne wpływy ponad 46 mld zl - to straszna kupa pieniędzy . Mimio wszystko kadencja Religi i jego Ekipy zdecydowanie lepsza niż Łapińskiego , czy Balickiego .
Elendir / 2007-11-21 22:21 / Łowca czarownic

Mimio wszystko kadencja Religi i jego Ekipy zdecydowanie lepsza niż Łapińskiego , czy Balickiego .

Lepsza, czy dopiero teraz pewne rzeczy zaczynają wychodzić na wierzch?

Najnowsze wpisy