Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier: To najlepszy rok siedemnastolecia

Premier: To najlepszy rok siedemnastolecia

Money.pl / 2006-12-27 15:33
Komentarze do wiadomości: Premier: To najlepszy rok siedemnastolecia.
Wyświetlaj:
pchelek / 2006-12-28 09:54 / Tysiącznik na forum
teraz ostra jazda w dol - razem z koalicjantami
tomek676 / 83.22.75.* / 2006-12-28 01:03
Regulamin forum
antyPiSuar / 85.222.25.* / 2006-12-27 23:19
"Prawie" sukces!

Czy ktoś tego gościa może uszczypnąć, szturchnąć lub cokolwiek?

Czy to takie dziwne, że nawet na starym rowerze jadąc ze stromej górki i jeszcze z wiatrem jedzie się szybko? To, że jest jak jest to wynik właśnie tych 17 lat. A wynik tego co PiSuary spieprz... będzie widać właśnie za 17 lat. Wake up Kaczor, ciemnota twoja jest jak ocean.
gr oszek / 83.23.230.* / 2006-12-27 22:26
Słowa, słowa, słowa i całkowity brak koncepcji jak zagospodarwować ten nie zasłużony sukces.
morda / 83.21.153.* / 2006-12-27 21:59
myslicie ze on wierzy w to co mowi?
pić zimną wodę / 86.144.110.* / 2006-12-27 20:24
Jako dziecko - na rowerze osiągnąłem prędkość 80km/h.
We wsi był długi, stromy zjazd - już po asfalcie!
Wstydziłbym się tym chwalić bo możnaby posądzić mnie, że sobie przypisuje ten wynik.
Marcin / 2006-12-27 19:24 / Bywalec forum
zobaczymy co pan premier powie o gospodarce za 3 lata gdy kończyć będzie kadencję i będą widoczne skutki jego teraźniejszych decyzji tudzież ich brak
Zulus / 81.190.121.* / 2006-12-27 21:38
HeHe! Wowczas rzady przejmie koalicja marzen PO-SLD-PSL i niech sie martwia. Kaczynscy zapisza sie pieknie w pamieci Polakow podobnie do Gierka :-)))
marek19-53 / 83.24.45.* / 2006-12-27 23:37
Chyba jednak nie moich marzeń.
Gladius / 83.7.162.* / 2006-12-27 18:50
No cóż,te słowa świadczą tylko o jednym - premier Kaczyński całkowicie utracił kontakt z rzeczywistością. Pobudka z tego fantastycznego snu będzie dla niego koszmarem.
Kubex / 213.238.99.* / 2006-12-27 18:28
Zbierają laury pobytu w uni eu. Wstyd Panowie wstyd. Dobrze że wszystkiego nie zepsuliście... bo jedynym osiągnięciem to to że nie zrównaliście tego kraju z ziemią.
A nas zwykłych polaków czeka patrzenie na tą samą gębe prezydenta jeszcze przez 15 lat. (najpierw Lesio *latek potem Jaruś) Bo władzy tak łatwo nie oddadzą.
Aż wstyd być Polakiem....
ekonom / 217.153.241.* / 2006-12-27 17:48
Panie premierze!
Pod względem gospodarczym to się zgadzam, ale jeśli chodzi o winę opozycji.........!!!??? Pod tym względem to cały rok to jeden wielki PRIMA APRILUS!!!
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-12-27 16:05
Buahahahahahaha!
bambetel / 193.151.99.* / 2006-12-27 17:40
i jak tu nie porównywać do komuny i "propagandy sukcesu"
Sabre / 2006-12-27 15:42 / Tysiącznik na forum
Cieszmy się zatem, bo IV RP staje się ciałem. Kraj w którym Jezus niemal został królem, smok wawelski dinozaurem, policja radiowozami rozwozi wieśmaki z frytkami i colą (z dobroci serca, rzecz jasna), politycy przechodzą regularne odnowy moralne w Częstochowie, a w Sejmie zaklina się deszcz, taki kraj musi być prawdziwą Utopią.
Ale ta kwakmowa jest jak opalenizna Leppera, imponująca jedynie na twarzy. Bo w naszym kraju marnuje się dobrą koniunkturę gospodarczą, dyplomacja „powstająca z kolan” pokazała że poza prężeniem rachitycznych muskułów nic nie potrafi. Wicepremierem jest recydywista, prawie połowa posłów ma wyroki a i obecnie na tej arenie intensywnie działają.
Miejmy nadzieję, że następne lata nie będą jeszcze lepsze według premiera.
Floyd / 2006-12-27 23:28 / Tysiącznik na forum
Coś pan napisał? Jakaś żółć wylewa się z tej wypowiedzi.
Może warto już zrozumieć, że sukcesy ekonomiczne jednostki zależą od państwa w bardzo niewielkim procencie, a w większości zależą od jednostki, szanowny panie. Pańskie posty świadcza o tym, że jest pan trochę sfrustrowany i ciągle liczy na "państwo". mimo ,że temu zaprzecza. W normalnym świecie ludzie już dawno zrozumieli, że mogą liczyć tylko na siebie, a wybory to tylko jeszcze jedno ogólnonarodowe show. Mogę panu podrzucić trochę nazwisk ludzi którzy dorobili się milionów właśnie w takim systemie jak nasz ale pan woli liczyć na państwo, a to, że władza obniży podatki, a może doinwestuje czy da jakąś preferencyjną ulgę itd itp.
Może warto wbić sobie w glowę, że w demokracji ma się szansę i nic poza tym. Jak tę szansę się wykorzysta to juz nasz problem. Czy ktoś panu broni aby był pan super Einsteinem i zbijał majątek? Oczywiste, że każda miernota widzi swoją szanse aby "panstwo" pomogło w osobistym sukcesie. Phi.
(Jedni widzą tę szansę w powiększaniu podatków, a inni w ich pomniejszeniu)
Aby nie było wątpliwości to mam gdzieś tych wszystkich którzy potrafią tylko narzekać, niezależnie czy zaliczają się do tzw. "moherowych beretów", socjalistów, komunistów, liberałów czy do takich "oświeconych" jak szanowny pan.
Czy obecna władza mnie zadawala? Nie.
Czy mogła by być lepsza? Tak.(10%)
Czy mogła by być gorsza? tak (90%)
Przypuszczalnie pan by podał przeciwne prognozy i preferencje i tym się właśnie różnimy. Z doświadczenia wiem jednak jak trudno ułożyć obrazek z puzli i jak łatwo go rozwalić. Pan się stara specjalizować w tym drugim i to od dość dawna( tak mi się wydaje). Życzę powodzenia.
Sabre / 2006-12-28 09:17 / Tysiącznik na forum
A skąd te kretyńskie wnioski? I skąd szanowny pan wie, że ja nie zbijam majątku? A domaganie się obniżki podatków to na pewno nie jest wołanie o pomoc państwa, jak to pan rozczulająco naiwnie opisał.
Biorą pod uwagę poziom pana wypowiedzi, brakuje tu jedynie oskarżeń o czytactwo „Wybiórczej”, wspominania że wcześniej też było źle a za Tuska byłoby jeszcze gorzej, może jeszcze oskarżeń o żydokomunizm.
Nie potrzebuję dofinansowania i ulg preferencyjnych, poradzę sobie bez tego. Jedynie chcę jak najmniej państwa w gospodarce.
I będę krytykował władzę, takie moje prawo (jeszcze). Lizusów maja już w zupełności wystarczająco.
I proszę sobie darować zgadywanie moich myśli i preferencji. Jeżeli nie potrafi odnieść się do tego co napisałem, to lepiej sobie darować komentarze na takim poziomie.
marek19-53 / 83.24.45.* / 2006-12-27 22:52
Jednym tchem wymienił Pan najstraszliwsze afery ostatniego roku, które o mały włos nie pogrążyły kraju w chaosie.
Przypomnę jeszcze odrażającą "korupcję polityczną" , masową demonstracją faszystów (aczkolwiek palenie symboli jest raczej wyrazem sprzeciwu niż akceptacji) oraz ośmieszającą nas na całym świecie niemożność ustalenia ojcostwa pewnego dziecięcia.

I oby tak pozostało. Obyśmy nie mieli większych problemów w następnym roku.
ro / 83.168.75.* / 2006-12-28 13:09
a moze byc jeszcze wiekszy obciach niż ta bananowa koalicja pacanów?
Kero niezwerbowany / 213.238.127.* / 2006-12-27 15:37
Na mównicach warcholstwo i ciemnogród!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy