Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier zajmie się Żydami

Premier zajmie się Żydami

Money.pl / 2006-07-14 08:22
Komentarze do wiadomości: Premier zajmie się Żydami.
Wyświetlaj:
Romek 2 / 83.22.144.* / 2006-07-19 12:51
dla mnei to probierz. Bo nie chodzi tu tylko o Żydów, ale o wszystkie narodowości. Spychanie winy za własne błedy na Żydów, Ukraińców, Cyganów itd. to metody ludzi miernych nie potrafiących stanąć twarza w twarz z własnym odbiciem. Nieszczęscie zaczyna sie gdy tacy ludzie dostają w rece władzę. Sprowadzają swoja słabość na swoje ojczyzny i zawsze spychają swoje kraje na margines.
Mam nadzieję ze tak jak Kanada i USA, Irlandia,w p5rzyszłości Polska stanie sie krajem w którym przedstawiciele innych narodowości i są dumni ze w nim mieszkają, a my będziemy sie od innych narodów uczyć tego co najwartościowsze wnosza, by budować kraj będący w czołówce, a nie ogonie pomiędzy ksenofobicznymi i z reguły biednymi narodami i krajami.
MD / 84.10.251.* / 2006-07-16 17:34
No to wreszcie ktos sie nimi zajmie.
obserwator / 83.20.188.* / 2006-07-14 20:46
Ministerstwo Edukacji Narodowej, słowa mają swoje kluczowe znaczenie, edukacja narodowa to klucz do serc młodzieży, wysiłek wychowawczy bez patriotyzmu to stracone chwile i stracony młody człowiek. Czy młodzież izraelska uczy sie patriotyzmu na przykładzie odniesienia sie do korzeni swojej egzystencji. Rodzice to obywatele dwu i więcej narodowości, czy ucza się jako obywatele świata wszystkiego i niczego, bo cywilizacja śmierci nic dobrego nie przyniesie. Jako żolnierze ukazywani w czołgach >> publikatory pokazuja ich jako rasę panów życia i śmierci >> dla sąsiadów semitów, to potworna zbrodnia przeciwko młodym żydom , ślepo wykonującym rozkazy zwolnników cywilizacji śmierci. Dla mnie to czytelny sygnał , że władze nie chcą, aby młodzi żydzi , poznali prawdziwą historię, bo jest ona mroczna i krwiożercza. Zatem oni sami stchórzyli, bo prawda by mogła zabić i osłabić władzę hegemona bliskiego wschodu. Władze dotychczas w ramach indoktrynacji mózgów młodych chłopców i dziewcząt służących w wojsku , takze studentów i uczniów realizuja politykę uników, żeby dzieci nie dowiedziały się, że ich rodzice to kamaleony, co innego mówią, co innego robią i co innego wychodzi a kłamstwo jest wiecznie żywe.
wacek / 83.26.245.* / 2006-07-15 00:03
Brawo!
Obserwator / 81.18.199.* / 2006-07-14 20:59
Siódme nie kradnij. Podszywasz się pod mój pseudonim.
szposzczegawczy obse / 83.30.111.* / 2006-07-14 21:44
Odpier....cie się od mojego nicka
Obserwator / 195.117.151.* / 2006-07-14 23:17
Ja jestem prawdziwym obserwatorem!!!
Wapniak / 83.28.131.* / 2006-07-14 18:26
Swego czasu czytałem w wielce szanownej Gazecie Wyborczej artykuł autora pochodzenia żydowskiego na temat; jak dzisiaj na Holokauście się zarabia. Bardzo ciekawe, tylko nie do zdobycia. Na prośbę w tym zakresie, Redakcja nie odpowiada. Może komuś się to uda? Tekst byl drukowany parę lat temu.
Kris Kei / 83.26.245.* / 2006-07-15 01:08
Nie musi Pan szukac Gaz. Wyborczej, zreszta tam zawsze sprawy Zydow i Israela przedstawiane sa stronniczo.
Podaje autora , o ktorym Pan wspomina : profesor Norman G. Finkelstein, obywatel USA. Profesor Finkelstein jest Zydem, wielkim przeciwnikiem klamstw i oszustw popelnianych wsrod Zydow a dotyczacych holokaust'u.
Wielokrotnie demaskowal Zydow robiacych interesy na pamieci o holokaust'cie. Nazwal to The Holocaust Industry czyli Przedsiebirostwo Holocaust.
Wydawane sa w wielkich nakladach absolutnie klamliwe ksiazki, interesy robia na holocaust'cie Zydzi, ktorzy nie maja nic wspolnego z zaglada Zydow europejskich, ktorzy sami i ich rodziny zyli spokojnie w USA w czasie drugiej wojny.
Oczywiscie profesor Finkelstein jest znienawidzony przez pewne srodowiska zydowskie w USA, Kanadzie i Israelu, na czele z Elie Wiesel. U nas do tego srodowiska, robiacego pieniadze na klamstwach o holokaust, nalezy Jan Tomasz Gross. Wydaje on swoje klamliwe ksiazki z zadziwiajaca latwoscia w USA, w nakladach po 50-100 tysiecy. Nie musze mowic, ze na tym nadzwyczajnie zarabia, opluwajac Polske i Polakow (tytuly: Sasiedzi, Strach).
Polecam artykul zatytulowany 'Literatura przedsiebiorstwa holokaust" , autor Norman G. Finkelstein, Rzeczpospolita, dodatek Plus Minus, nr 210(5983) z dnia 8-9 wrzesnia 2001r.

Mam tez rewelacyjna prace po tytulem "Who Rules America" (Kto rzadzi Ameryka), ale po angielsku. Opisuje w szczegolach, z nazwiskami, datami do kogo naleza wszystkie najwieksze gazety i czasopisma w USA., i to od kilku pokolen, dziesiatki lat. Kto produkuje filmy, do kogo nalezy radio i TV. A kto ma media ten rzadzi!
Moge to Panu wyslac, ale musi Pan podac jakis adres pocztowy i nazwisko (lub Skr. Poczt./ P.O. Box)
Pozdrawiam, K.
rozwado / 2006-07-16 15:11 / Tysiącznik na forum
To kompletna bzdura. Gross napisal szereg swietnych ksiazek on Rewolucji z zagranicy (o sowieckiej okupacji Polski z 1939-40), o samoograniczajacej rewolucji itp.
Jest uczciwy piszac o Jedwabnem, a Kielce tez czekaja na
wyjasnienie.

Finkelstein jest tez uczciwy krytykujac ekstermistow zydowskich takich jak profesor prawa z Harvardu, Dersshowitz. . Za to szanuje Finkelsteina. Ale
uczciwosc obowiazuje z obu stron. Inaczej wrocimy do propagandy w stylu KC PZPR. Trzeba zapoznac sie z historia taka jak byla naprawde.

Sa tez ksiazki wskazujace na polskie ofiary holokaustu, np R. Lucas, tez N. Davies
jaslaw / 83.19.150.* / 2006-08-23 15:04
No to chyba już wiem Panie rozwado Pana "zaplecze" to intelektualiści kosmo-polityczni z Gazety Wubiórczej. Jezeli tak jednostronnie ocenia Pan polski antysemityzm i nie widzi pan jakże widocznej propagandy światowej tak zajetej i pietnującej polski antysemityzm (nie przeczę, ze był ale tak sie składa, ze moi rodzice - wcale nie bohaterzy jakis pomogli pewnym Żydom i przechowywali ich przez jakis czas za co mja mama otrzymala odznaczenie izraelskie) ale dla czego tak niewielw sie mówi o wielu przypadkach pomocy i dobrych relacji polsko-zydowskich. I oczywiście w tym "szumie" propagandy antypolskiej znika problem antysemityzmu w Rosji , Ukrainie czy Litwie nie wspominajac o haniebnym zachowaniu się kolaboracyjnej Francji. Czy o to i Panu chodzi.
A sznowny moderator forum też jakos jednostronnie przydziela swoje "gwiazdki" . Swietna, rzeczowa i piszaca o niezbyt pochlebnych dla środowis żydowskich faktach Kris Kei doczekala sie tylko jednaj gwiazdki. Co to za forum jak jeden tendecyjny internauta je całkowicie dominuje.
Wapniak / 83.28.135.* / 2006-07-15 15:04
Chociaż mam odmienne trochę zdanie na temat "kłamliwości" ocen i opisów zdarzeń na temat martyrologii Żydów, z chęcią co nie co poczytam. Kto zaś rządzi Jankesami -rzecz wiadoma....
Dzięki za przybliżenie mi tytułu i autora tegoż artykułu. Gdyby posiadał Pan artykuł Lwa Szestowa: "Czym jest komunizm" drukowany w tejże gazecie, byłoby cacy!
Z góry dziękuję i do miłego ponownego spotkania.
Wapniak / 83.28.135.* / 2006-07-15 15:18
Ps. Mój PC będzie tydzień w naprawie. Przepraszam.
kibic II / 81.67.247.* / 2006-07-15 00:07
http://tiny.pl/tkhx

:)
bejb / 83.238.108.* / 2006-07-14 16:31
Tto nie nowina ze rzadza swiatem i u nas sie panosza, ale do kuzwy nedzy to juz jest przegiecie. Nikt nie bedzie plakal za wymianami-zniesc je wogole a nie przenosic do Kancelarii Premiera!
Poza tym slyszalam od osoby ktora pracowala w hotelu, gdzie ta ich mlodziez przyjezdzala-podobno zaden inny hotel nie chcial ich przyjmowac w Wawie, bo byli gorsi niz angielscy kibice-dewastacja, demolki, pijanstwo, rozwiazlosc...no a potem do miejsc zaglady sie udawali, gdzie...to mi opowiadal kolega naoczny swiadek zdarzenia-w Oswiecimiu grupa mlodych zydow smiejacych sie, jedzacych w najlepsze kanapki zlozyla kwiaty pod szubienica na ktorej byl powieszony ostatni komendant obozu;)))))))))))))))))) Bravo!
to ten sam Jerzy / 83.29.29.* / 2006-07-16 07:31
W post scriptum - musz e dodać ,że największym i najwazniejszym moim przyjaciecielem, w dotyczczasowym moim życiu był (i jest nadal ) Sw. pamieci prof. prawa rzymskiego Wiesław Litewski(dawniej Litauer) - więc- nikt nie może mi zarzucić - tak zwanego "ANTYSEMITYZMU"
Jerzy .... / 83.29.29.* / 2006-07-16 07:22
Cenie Twoje niezalezne spojrzenie Z PERSPEKTYWY XXI -wiecznej "traumy" Zydów -rzeczywiście bestialsko pomordowanych w Auschwitz - podam Ci (Tobie) i wszystkim,ktorzy zechca to przeczytac jeszcze jeden przykład potwierdzający Twoja tezę - otóż , w 1972 r. jako pilot grupy połaczonej NRF i Berlin Zachodni (były wtedy takie 'kraje") byliśmy w Auschwitz( znów chyba źle napisałem) i Niemcy, pełni skupienia i pewnie ...poczucia winy ,za swoich ojcow i dziadkow - zapytali mnie - kto są ci, ktorzy smieja sie i wymachują beztrosko rękami - nie mialem wyjscia -powiedziałem,ze to grupa mlodych Żydow z Izraela - wtedy zaczęli (Niemcy) pluc i zażadali przerwania ...zwiedzania obozu - zgodziłem się... i za "to" dostałem od pana Gonery (ówczesny szef Juventururu - W-wa al. Róz 2) nie dostałem premii - ale za to dostałem naganę, za przerwanie zwiedzania!!! Do dzisiaj n ie wiem czy słusznie??? konkluzja moze byc jedna - młodym ŻYDOM - JAK SIE TO MÓWI "WISI" trauma ich przodków - bardziej my Polacy cierpimy nad ICH losem -0 NI oni sami!!!!!!
rozwado / 2006-07-16 15:17 / Tysiącznik na forum
Co stad wynika? Wiadomo, kto jezdzi na organizowane wycieczki.
LENIN / 83.238.240.* / 2006-07-14 16:11
Jaka to wymiana młodzieży skoro tylko żydki przyjeżdżają do nas oglądać obozy swojej zagłady? Chyba nasza młodzież nie ma tam co oglądać(a może są tam miejsca naszego holokaustu?)
Marqus / 212.244.249.* / 2006-07-14 10:06
pewien dyplomata zażyczył sobie spotkania z prezydentem, premierem i ministrem spraw zagranicznych a ci podwinęli ogon pod siebie . Czy nasz kraj do ciężkiej cholery ( sorry ) nie ma na co wydawać publicznych pieniędzy ??!!!
abc / 62.93.42.* / 2006-07-14 08:54
acha, i jaszcze o moich niegdysiejszych sąsiadach: na przełomie lat 80/90 nakradli a gdy szykował się prakurator wszysko sprzedali i wyjechali do Izraela - tam są bezkarni o ile wiem do dziś
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-14 10:40
Zapomniales dodac ze wyjechali na rowerach.
abc / 62.93.42.* / 2006-07-14 08:51
niektórymi dyrektorami, prezesami i dziekanami w moim mieście są żydzi, kiedyś to lekceważyłem puki styl ich działania nie otworzyl mi oczu - żaden nie działa pro społecznie
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-14 10:38
Takich jak ty powinno sie wysylac na zeslanie do Iranu albo Afganistanu zebys poznal jaki to raj zyc w srodowisku gdzie zupelnie nie ma antyspolecznych żydów.
vic / 83.21.11.* / 2006-07-14 08:26
z deszczu pod rynnę
Randy / 195.187.66.* / 2006-07-14 08:43
A potem się dziwią, że ich nikt nie lubi.
Jestem daleki od popierania Giertycha, ale czym sie w Polsce zajmuje minister edukacji, powinien decydowac polski rząd, a nie ktoś w Jerozolimie.
Randy / 195.187.66.* / 2006-07-14 08:49
Acha. W pewnym kraju (nie wymienię, w którym, by nie zostac nazwanym antysemitą) przebywa ścigany miedzynarodowym listem gończym autor afery ArtB. Może zamiast ciągle narzekać na rząd polski, ktoś by go Polsce wydał, by mógł zostac sprawiedliwie osądzony ??
Kero / 2006-07-14 08:55 / -
Wydadzą jak zostanie z gołym tyłkiem.
Felek / 195.238.245.* / 2006-07-14 11:23
Żydzi swoich nie wydają
szymon_g / 2006-07-14 12:19 / Bywalec forum
tak samo jak Polacy, gdyby Izrael zażądał wydania obywatela Polski to Polska go nie może wydać
Obserwator / 195.117.151.* / 2006-07-14 23:18
Tak jak naszego Cygana który zabił Belga?

Najnowsze wpisy