Forum TechnologieNauka i wiedza

Prezes Netii: zmiany na rynku wymagają ciągłej aktywności

Prezes Netii: zmiany na rynku wymagają ciągłej aktywności

Wyświetlaj:
Maciek Biernacki / 2013-10-18 11:10
Witam! Tegoroczna edycja kongresu "Biznes to rozmowy" już za nami. Zaproszeni rzez nas prelegenci zaprezentowali Państwu wiele ciekawych przemówień i wykładów. Które z nich przypadło najbardziej do gustu? Chętnie poznam opinie na temat tego wydarzenia.

Pozdrawiam,

Maciek Biernacki
Online Expert BiznesToRozmowy pl
MaciekBiernacki / 2013-09-16 13:19
Witam! Bilety na kongres można zakupić na stronie internetowej kongresu "Biznes to rozmowy" w cenie 1200zł netto.

http://biznestorozmowy.pl/

Zapraszam też na portal Linkedin, gdzie w grupie o takiej samej nazwie można przeczytać wiele interesujących artykułów na tematy związane z konferencją oraz wziąć aktywny udział w dyskusjach.

Pozdrawiam,
Maciek Biernacki
Online Expert BiznesToRozmowy.pl
rodaczek / 89.76.55.* / 2013-09-15 19:00
Jak z biletami? Gdzie można kupić? Jakie ceny? Pozdrawiam!
netwalker / 37.109.21.* / 2013-09-11 14:01
Ciekaw jestem jak do tego co tu czytamy będzie się miała prelekcja Gutschego na konferencji w październiku. Wybieracie się? Czytałem na LinkedIn, że Polskę też reprezentuje mocna grupa.
Waldemar Lipowski / 2013-09-11 11:32
"Teraz za rozwój firmy nie odpowiada tylko najwyższy szczebel menadżerów - każdy pracownik ma duży wkład w jej strategię i pomysły." Podpisuję się pod tym stwierdzeniem obiema rękami. Każdy pracownik ma wpływ na to co się dzieje w firmie, a obserwuję to szczególnie na przykładzie przedsiębiorstwa, w którym sam pracuję. Nie można zatem tego ignorować. Mam nadzieję, że na tegorocznym kongresie, Gutsche rozwinie ten temat, jestem ciekaw dyskusji, jaka by się z tego wywiązała.

Najnowsze wpisy