Forum Forum pracyDokumenty

Problem z CV i wykształceniem

Problem z CV i wykształceniem

qquupp1 / 2015-04-23 02:09
Sprawa wygląda tak.
Chodziłem do technikum na kierunku gastronomicznym. Ukończyłem 2 klasę, będąc w 3 zdałem egazmin zawodowy (Taki jak w zawodówce, bez tytułu technika). I musiałem się przenieść do innej szkoły, przeniosłem się do liceum zaocznego. Jestem w nim na 4 semestrze, od września ostatnia klasa.
I Problem mój polega na tym iż nie wiem jakie wykształcenie wpisać w CV.
Pomoże ktoś ? Z góry dziękuję.
Wyświetlaj:
gerbera / 213.92.150.* / 2015-06-15 22:09
Jestem w nim na 4 semestrze, od września ostatnia klasa
.... no to z tego prosty wniosek, ze masz wykształcenie gimnazjalne. Formalnie w tym momencie potwierdzone ukończenie gimnazjum. Aktualnie jesteś uczniem szkoły średniej. Po jej ukończeniu będziesz mógł napisać, ze masz wykształcenie średnie. Na dowód będzie świadectwo szkoły średniej. Nawet gdybyś nie zdał/ nie zdawał matury to ukończenie posiadanie świadectwa ukończenia szkoły średniej= wykształcenie średnie. Matura zmienia stan rzeczy tylko w tej mierze, ze pozwala do ubiegania się o przyjęcie na studia wyższe.
MartynaO / 2015-04-23 08:29
To zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Ja bym wpisała w CV całą drogę edukacji i zaznaczyła zaliczony egzamin. Generalnie chodzi o to, aby wyróżnić się od pozostałych kandydatów swoimi sukcesami.
qquupp1 / 2015-04-23 12:14
Aplikuję do takiej firmy która nie ma nic wspólnego z moim zawodem. Nasówa mi się pytanie czy mogę wpisać że mam zawodowe ? I że kontynuuję naukę w liceum zaocznym ?
qquupp1 / 2015-04-23 12:15
Dodam tylko że jest to praca fizyczna i nie ma zawodu do niej określonego.

Najnowsze wpisy