Forum Forum inwestycyjnePortfel

Problemy z MetaStock

Problemy z MetaStock

MaverickOti / 2009-11-18 14:44
Witam.
Mam problem z odczytaniem na nowym PC plików Charts (*.mwc).
Problem wygląda następująco:

- Dane pobieram z www.bossa.pl.
- Zgrywałem je do folderu znajdującego się na „pulpicie” o nazwie „Dane MetaStock”. Moje „Local Date” w MetaStock było zaadresowane na ten właśnie folder.
Wszystko działa poprawnie

Teraz zainstalowałem program MetaStock (ta sama wersja) na nowym komputerze.
- „Local Date” jest skierowane domyślnie na „C:\MetaStock Data”
- Kopiuje tam pliki pobrane z WWW.bossa.pl i:
- nowy wykresy działają bardzo dobrze
- jak chce otworzyć pliki Charts które skopiowałem ze starego komputera to wyskakuje mi komunikat:
„The folder containing this SmartChart’s data no longer exists Or is not accessible”

Rozumiem, że program MetaStock nie może odszukać danych dla stożonych przeze mnie charts’ow. Różnica polega na tym, że dane znajdują się w innym miejscu, ale program MetaStock ma je w obu przypadkach zadeklarowane w „Local data” poprawnie (w sumie sam je zadeklarował i nawet nie wiem jak można to zmienić)

Ktoś wie jak rozwiązać mój problem. Uważam, że sprawa nie jest taka łatwa a na pewno mało intuicyjna. Męczę się z tym już 2 tyg.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy