Forum Polityka, aktualnościKraj

Proces Katarzyny W. nareszcie rusza

Proces Katarzyny W. nareszcie rusza

prokuratorek / 2013-02-18 08:20
media podają ze juz dziś rozpocznie sie proces Katarzyny W. oskarżonej o zabójstwo swojej córki Madzi. Ponad rok temu cały kraj obiegła wzruszająca historia o porwaniu małej Madzi - jak się potem okazało była to kolorowa bajeczka mająca na celu próbę uniknięcia odpowiedzialności za zabicie własnego dziecka
Wyświetlaj:
ździcho / 212.106.17.* / 2013-02-18 09:11
Ona i tym razem zagra wymiarowi sprawiedliwości na nosie. Za mało jest dowodów, a ona się nie przyzna. Jej te procesy na rękę zresztą - jest gwiazdą.
demoniks / 2013-02-18 10:48
przykre to ale niestety masz prawde. Pokazuje dokladnie jak nieudolny jest nasz wymiar sprawiedliwosci i praca prokuratorow. Wydaje mi sie ze temat bedize sie ciagnal jescze latami i tak naprawde z czasem umrze smiercia naturalna. A media korzystaja z tego i podbudzaja temat jeszcze raz byle by tylko znow zmieszac z blotem wszystkich
ździcho / 212.106.17.* / 2013-02-18 11:39

nieudolny jest nasz

wymiar sprawiedliwości jest dziurawy w tym względzie na całym świecie. Nie złapano zbira za rękę na gorącym uczynku, no to za mało dowodów i się go wypuszcza. W ten sposób, niestety, powstało wiele precedensów i Katarzyna W. będzie się na nie powoływac: "Widzieliście jak zabijałam? Nie? To pocałujcie mnie w dupę." Tak działa system prawny na całym świecie, a nie tylko w Polsce.
ciuszka / 2013-02-20 11:43
ale system w polsce ma dodatkowo media ktore niepotrzebnie wiele spraw rozdmuchujac robiac medialny szum i pozwalajac ludzion ocenic i wydac wyrok na dana sprawe pomimo brakujacych dowodow czy zeznan
ździcho / 213.146.41.* / 2013-02-20 14:40

niepotrzebnie wiele spraw rozdmuchujac

a czemu to niepotrzebnie o tym mówic? zaszkodziło by to pewnie Katarzynie W.? No właśnie niech jest zaszkodzi. Zasłużyła na to, by czuc się źle i niekomfortowo. Tylko nie mów - dajcie jej już spokój
tvntrwam / 2013-02-18 12:58
masz racje, ale w polsce do tego dochodza media ktore robia swoje insynuacje i dytkuja ludziom z klapkami na oczach to co maja wiedziec i jak rozpowiadac na okolo...
ździcho / 212.106.17.* / 2013-02-18 13:16

insynuacje

czy w tym przypadku to insynuacja i nagonka na niewinną kobietę?

Najnowsze wpisy