Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

Program do gabinetu stomatologicznego

Program do gabinetu stomatologicznego

marekjanicki88 / 2022-03-30 10:11
Otwieram swój gabinet w najbliższym czasie. Obecnie rozglądam się za oprogramowaniem do mojego gabinetu. Mam na co dzień dużo pacjentów, gdyż gabinet znajduje się w centrum miasta. Szukam rozwiązań, które usprawnią pracę gabinetu. Słyszałem dobre opinie o aplikacji medNote. Czy ktoś miał przyjemność z niej korzystać i chciałby się podzielić swoją opinią? Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
Paweł28 / 5.184.206.* / 2022-06-08 10:49
Zakupiłem właśnie platformę Klinika24. Odkąd zdecydowałem się na zakup, mam wszystko uporządkowane i niczego nie zapominam. Przez jakiś czas w przychodni panował wielki chaos, więc trzeba było zdecydować się na platforma tego typu, który perfekcyjnie zarządza jednostką medyczną. Polecam.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Lenka11 / 89.69.58.* / 2022-05-20 20:23
Tylko Optimed, korzystaliśmy z innego oprogramowania i to był dramat - system regularnie wieszał się, nie można było skontaktować się z dostawcą i wszystko i tak musieliśmy robić papierowo angażując więcej czasu. Aktualnie wszystko mam w jednym miejscu, kontakt z dostawcą jest świetny ale nie jest konieczny bo wszystko działa jak trzeba. Polecam.
Krzysiek900 / 46.134.68.* / 2022-04-12 11:33
Ostatnio świetnie się sprawdza Optimed NXT. Jest łatwy i intuicyjny. Mogę łatwo wprowadzić historię pacjenta lub przejrzeć wyniki badań. Dzięki temu mogę skrócić czas wprowadzania dokumentacji medycznej do komputera podczas badania. Klinika jest nowoczesna, dlatego nie mogło zabraknąć nowoczesnego oprogramowania. Moim głównym celem była całkowita eliminacja papierowych kartotek. Teraz e-kartoteki mogę podejrzeć na moim laptopie i komputerze. Naprawdę polecam.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
KatarzyynaTobor / 89.25.227.* / 2022-03-31 10:47
W moim gabinecie korzystam z tej aplikacji medNote. Od kiedy mam tą aplikację, wszystko mam uporządkowane i nie zdarzyło mi się, abym o czymś zapomniała. Nie mam już problemów z chaosem, który panował w rejestrze wizyt. Z łatwością mogę przełożyć wizytę lub znaleźć „okienko” w celu zapisania pacjenta na inny termin. Dokładnie takiej aplikacji poszukiwałam. Poruszanie się po aplikacji jest łatwe i intuicyjne.

Najnowsze wpisy