Forum Forum dla firmKsięgowość

Program do magazynu z API

Program do magazynu z API

Rafał780 / 194.187.74.* / 2020-04-01 20:24
Szukam programu do prowadzenia magazynu. Wymogiem jest API, pozwalające na:

1. Pobranie ilości wszystkich produktów (celem zaktualizowania w sklepie internetowym)
2. Dodanie faktury sprzedażowej wraz z wygenerowaniem WZ
3. Rejestracja sprzedaży fiskalnej wraz z wygenerowaniem WZ
4. Dodanie PZ

Myślałem, że to niezbyt duże wymagania, ale nie mogę znaleźć nic sensownego, szukam już naprawdę długo.

* ifirma.pl - brak API do magazynu
* wfirma.pl - brak API do magazynu
* faktura.pl - brak API do magazynu
* infakt.pl - brak magazynu
* efakturka.pl - brak API
* invoicer.pl - brak API
* szybkafaktura.pl - brak API
* taxcare.pl - możliwa upadłość

Moje wymagania spełnia systim.pl, ale jest nieprzyjazny w użytkowaniu:

* Wyszukiwanie produktu kuleje (fraza "Karta AMD" nie znajdzie produktu "Karta graficzna AMD") - wada uniemożliwiająca korzystanie
* Niewygodne nawigowanie po stronie
* Brak możliwości zalogowania użytkownika na więcej niż 1 komputerze
* Wymóg uzupełniania zbędnych pól produktu typu kategoria, ceny sprzedaży

Testowałem też chwilę fakturownia.pl ale:

* Przy dodawaniu PZ pojawiają mi się błędy walidacji pól, których nie ma w formularzu
* Dodając PZ muszę ręcznie uzupełniać dane typu stawka VAT, system nie pobiera tego z danych produktu - to mi wydłuża wprowadzanie produktów

Z kolei z programów klasycznych:

* Subiekt nexo - strasznie nieprzyjazne API, niektórzy wręcz je ignorują i działają bezpośrednio na bazie, w dodaku SDK tylko dla języka C#, którego nie używałem
* LeftHand - brak jakiejkolwiek biblioteki, jest tylko ubogo udokumentowana struktura bazy danych

Czy ktoś może polecić coś porządnego? Jak sobie radzicie z prowadzeniem magazynu dla sprzedaży internetowej?
Wyświetlaj:
Tomek878 / 81.190.24.* / 2021-03-19 13:08
Co do Systim to:
- możesz wyszukać "Karta AMD" i znaleźć "Karta graficzna AMD") - wystarczy na liście produktów włączyć opcję "inteligentne wyszukiwanie" czy coś takiego
- Niewygodne nawigowanie po stronie - jak dla mnie najwygodniejsze nawigowanie ze wszystkich innych produktów - pewnie kwestia gustu.
- Brak możliwości zalogowania użytkownika na więcej niż 1 komputerze - ty tak serio? Oczywiście że jest to możliwe, po prostu wejdź w zakładkę "użytkownicy" i założ drugi login dla kolejnego użytkownika.
vcvcvc / 212.7.215.* / 2021-01-15 09:06
My wprowadziliśmy u siebie LoMag (www.lomag.pl) i jesteśmy zadowoleni. Udało się dobrze wdrożyć całość z innymi systemami, które mamy w firmie więc tak ogólnie się bardzo dobrze sprawdza.
akiool / 212.7.215.* / 2020-12-01 13:30
Handluję sprzętem rehabilitacyjnym. Przeszedłem kilka miesięcy temu na https://www.lomag.pl/ i żałuję, że wcześniej tej marki nie znałem. Masakra, co ten program potrafi. Skonfigurujesz w chmurze, z drukarką fiskalną, przez USB podepniesz. Działa, jak tylko zechcesz, pod każdy biznes, tak mi się wydaje.
ala_nawrocka / 109.173.177.* / 2020-10-08 10:02
Weaver to dobry program. Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie https://weaversoft.pl/.
kuba888 / 212.7.215.* / 2020-09-04 12:06
Miałem okazję w ostatniej mojej pracy pracować na programie LoMag i faktycznie dla dużych magazynów jest to bardzo praktyczne oprogramowanie, bo ilość funkcji jest bardzo duża i widać doskonale, że tym samym można szeroko korzystać z jego możliwości. Jak będziesz szukał dobrego oprogramowania to warto sprawdzić https://lomag.pl.
wojtikiiii / 212.7.215.* / 2020-08-24 09:58
Warto na pewno wybrać www.lomag.pl – my pracujemy na nim już od dłuższego czasu i super się sprawdza, zdecydowanie ułatwia podejmowanie różnych działań, wystawianie dokumentów i inne działania, które w magazynie są konieczne.
Katarzyna Sobieraj / 31.60.142.* / 2020-04-19 01:00
Witam,
w mojej firmie wykorzystujemy Firmao, program czytelny, a do tego wiele integracji z różnymi sklepami internetowym. Fachowa pomoc w każdej sprawie. Polecam
Aneta_23 / 5.173.200.* / 2020-04-02 21:59
Ze swojej strony polecić mogę systemy logistyczno-magazynowe (CRM, WMS czy ERP) znajdujące się w ofercie firmy www.maglo.com.pl
Pozdrawiam

Najnowsze wpisy