Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Programy afiliacyjne?

Programy afiliacyjne?

Erek510 / 37.120.211.* / 2021-05-27 15:04
Witam. Szukam pracy zdalnej, którą mogę zmieścić w swoim harmonogramie i znalazłem ten artykuł o programie partnerskim Carvertical:
https://trybawaryjny.pl/program-partnerski-carvertical/
Naprawdę zwrócił moją uwagę. Co myślicie o programach partnerskich? Czy to w ogóle działa? Czy są warte uwagi? Ile pracy i czasu wymagają? Może ktoś ma jakieś doświadczenie z tym lub innym programem afiliacyjnym?
Wyświetlaj:
PartnerShip / 2.205.10.* / 2023-07-23 11:50
Witam

Pracuję nad stroną internetową poświęconą marketingu afiliacyjnemu.

Dużo wiedzy, nowości, trendy i moje projekty.

Zapraszam

www.partner-ship.eu
tuwanek / 2021-05-28 14:48
Zgadzam się, że marketing afiliacyjny może być opłacalny, o ile chcesz pracować samodzielnie i z własnego domu. Jeśli jesteś nieco obeznany z technologią i rozumiesz przynajmniej podstawy marketingu, jest to praca z niewielkimi nakładami i potencjalnie wysokim zyskiem. Poznałem marketing afiliacyjny podczas studiów na uniwersytecie i pracowałem z email octopus i kilkoma innymi międzynarodowymi firmami. Potem życie staje się zbyt zajęte – praca, rodzina i inne rzeczy, więc po prostu je porzuciłem. Jeśli jednak dobrze pamiętam, moja siostra mówiła o przystąpieniu do programu carvertical. Powiedziała, że oferują jedne z najlepszych prowizji na tym rynku, ale nie wiem, czy już się zapisała. Będę musiał ją o to zapytać i może będzie miała jakieś uwagi, którymi mógłbym się podzielić
rsroczyński / 88.118.119.* / 2021-05-27 23:39
Hej, pracuję z Carvertical od prawie roku. To pierwszy program partnerski, z którym pracowałem i jest to dla mnie raczej dodatkowa praca. Przez kilka miesięcy zarabiałem nawet więcej niż na swojej normalnej pracy, ale to nie jest norma. Na początku byłem dość sceptyczny, ponieważ musiałem zająć się wszystkimi ustawieniami strony internetowej, ładowaniem artykułów, ustawieniem linków, wyskakującymi okienkami, a zarobki były mizerne, ale po około dwóch miesiącach zaczęło się coś ruszać. Moim zdaniem w tej dziedzinie marketingu jest możliwość zarobienia dużych pieniędzy. Jako nowicjusz mogę również powiedzieć, że menedżerowie carvertical są zawsze bardzo profesjonalni i pomocni, ilekroć muszę z nimi porozmawiać. Na razie mogę powiedzieć, że bardzo się cieszę, że znalazłem program partnerski, a może w przyszłości mógłbym rzucić swoją główną pracę, aby w pełni skupić się na prowadzeniu takich programów.

Najnowsze wpisy