Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prokuratorzy i sędziowe nie rezygnują z protestów

Prokuratorzy i sędziowe nie rezygnują z protestów

Wyświetlaj:
KAROL1004 / 79.184.180.* / 2008-09-15 09:10
To ludzie ponad prawem, powinni świecić przykładem a tymczasem wszyscy się ich boją bo w sądach jest kolesiostwo, łapówkarstwo i przede wszystkim brak kompetencji. Płacimy teraz za to że nie zrobiliśmy czystki w tym resorcie tak jak Niemcy czy Czesi.
Sankcja / 2008-09-15 22:13
Bardzo nie ładnie Pan się wyraża o naszym wymiarze sprawiedliwości. Wydaje mi sie iż dawno nie był Pan w tych instytucjach. Nie jest tak źle. Proszę mi uwierzyć a wynagrodzenia są żenująco niskie. Proszę zastanowić się ile trzeba dać łapówki aby przekupić sędziego a ile trzeba by było zapłacić ja sędzia zarabiał by 20.000 zł ????
obserwator / 2008-09-12 17:34 / Tysiącznik na forum
Jeżeli funkcjonariusze strajkują mając absolutna władzę i zapewniona wysoką emeryturę, to dla zwykych kowalskich nastaje czas grozy. Sędziowie czy tez prokuratorzy winni prowadzić biale księgi wydanych wyroków , szczególnie tych ktore były wadliwe, które spowodowały krzywdę ludzką, bo zostały wydane jako niesprawiedliwe. Publikatory podaja zaskakujace informacje o zlej pracy komorników, notariuszy, prokuratorow, sędziow, nie sa to pojedyńcze informacje. Ludzie boją się organów sprawiedliwości. Ci ludzie organów sprawiedliwości przysięgali ale dzisiaj przysięgi i obietnice są jak mgła - rozwiały się , nikt nie pamieta. Tak sobie myślę ,że zwykłych ludzi wyrzuca się z pracy na zbity pysk, ale jest wiele zawodów które bronią nawet wilków w owczej skórze. Prawo i Sprawiedliwość miało wizję naprawy ale dzisiaj to co się dzieje to zaprzecza wszelkiej logice ale świat też jest nieprzyjazny, siłowe rozwiązania dominuja nad etycznym pojmowaniem świata.
Sankcja / 2008-09-15 22:24
Czym jest zwykły człowiek. Czy jest to robol pijacy po pracy 3 piwa, który pije i ma wszystko w czterech literach. Czy jest nim człowiek, który pół życia spędził w książkach. Krytykuje Pan system emerytalny sędziów dlaczego bo jest to jedyny poza własnym oszczędzaniem pewny system. Czy oszczędza Pan na swoją emeryturę. Czy chce Pan aby ktoś za Pana emeryturę płacił i chce Pan z pewnością jak najwięcej dostać. Jeszcze ostatnia konkluzja jeśli chcemy mieć lepszy wymiar sprawiedliwości osoby tam pracujące MUSZĄ zarabiać więcej inaczej nie Będzie lepiej.

Najnowsze wpisy